Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Bazyl, jak dla mnie to już nie chodzi o to, czy dostaniesz te zaproszenie czy nie.

Na tę chwilę, z różnych powodów, większość ludzi jest Tobie trochę niechętna i to miałoby odzwierciedlenie też na zjeździe, IRL. Zastanów się, jak zniwelować te rzeczy w Twoich postach, które mogą zrażać do siebie ludzi, popracuj nad tym, będzie poprawa.

Dobra to wyliczcie konkretnie co takiego złego jest w moich postach, że przez to nie mogę przyjechać na zjazd. Poważnie piszę. Jeśli wasze uwagi będą prawdziwe, to je wyeliminuje z moich postów i wszyscy będą happy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jakby mnie nie odbanowali to byś nie został junior modem @emqi - tak ktoś musiał mi te posty zatwierdzać. :)

Do mnie nie docierają aluzje, bo jestem prosty. Zbierzcie wszystko w kupę w tym temacie (nawet tytuł pasuje). Jak będą prawdziwe, konkretne zarzuty i obiektywne wady - to naprawdę wyeliminuje je z moich postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli sam określisz, czy zarzuty będą prawdziwe czy nie. Lolz

Wybacz, ale to strasznie niepoważne.

Jeśli ktoś mi zarzuci nieprawdziwe bzdury, to przecież nie mogę wyeliminować czegoś, co w ogóle nie istnieje.

No dalej Still - wyrzuć z siebie co w moich postach jest złe. Usunę wady z moich wypowiedzi i nie będziesz musiał ciągle pisać "kto mu te posty zatwierdza?!".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstrukt społeczny narzuca im konkretny sposób myślenia o tobie, po to, by mogli lepiej czuć się jako [wirtualna] grupa społeczna. Są zwyczajnie do ciebie uprzedzeni.

Jesteś pięknym człowiekiem 8azyli. Nie pozwól im wgnieść w ziemię twoją osobę! Walcz o swoje ideały!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@8azyli poważne pytanie: Jak to jest, że pamiętasz co napisałeś x miesięcy temu na jakiś temat i jesteś w stanie odnaleźć taki post, zacytować go, obwieścić innym, że miałeś rację, ale nie pamiętasz tego, co ludziom nie pasuje w twoich postach?

@Kathajec: Ale tam się niewygodnie paca, jak mnie będziesz pacać? (też poważne pytanie, żeby nie było!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lordeon

Kurde, o jakich normach w LJ Ty piszesz? :P

Wiesz Bazyli co mam przede wszystkim do Ciebie? Że jesteś strasznie namolny i dziesiątki razy wałkujesz te same kwestie, nie dopuszczając do siebie odpowiedzi, które Ci udzielamy. Wciąż tych samych odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still - po prostu nie zgadzałem się z moim zbanowaniem i uważałem to za niesprawiedliwą krzywdę którą mi wyrządzono. Ale przecież ostatnio w ogóle do tego w Luźnej Jeździe nie wracałem. W ogóle mało pisałem - jedynie komentowałem na bieżąco kampanię prezydencką i tyle. Nie nazwałbym wałkowaniem tej samej kwestii, sprawy która w ostatnim czasie rozpalała masę osób.

Teraz wyszło z tym Zjazdem. Jestem oficjalnie na FA 7 lat, napisałem sporo postów, kurczę - moja osoba tworzy kilkanaście procent kontentu w tym dziale (bo sporo ludzi ciągle się do mnie odnosi nawet jak nie wypowiadam się w danej kwestii)... I pierwszy raz chciałem wziąć udział w Zjeździe. I jest mi to odmawiane głównie przez Hall of Fame, choć wielu osób i tak tam nie będzie. A skoro ich nie będzie, to nie rozumiem czemu i mi wzbraniają.

@Deffik - naprawdę mam słabą pamięć w wielu kwestiach. Pewne rzeczy mi zapadają w pamięć inne wylatują. Co ja zrobię, że jak czytam posty jednych użytkowników, to mi się przypominają starsze? I bez przesady - wcale nie są sprzed kilku miesięcy a gora sprzed paru tygodni i to wydarzenia znaczące. Ale dobra - pierwszy konkretny zarzut, więc przestanę przypominać starsze posty i sprawy jeśli was to tak drażni. Tylko proszę o wzajemność - moje zbanowanie było rok temu, odbanowanie pół roku temu - to stary temat i nie warto ciągle do tego wracać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bazyl

Nie chodzi o ilosc, ale o jakosc Twojej radosnej tworczosci. trollface.gif

Wiesz - to jest Luźna Jazda. Tutaj jakościowo dobrych postów jest dość mało, bo taka jest specyfika tego działu. Ale akurat moje wywołują pewien ferment i ruch. No i Kath, ale jej popularnością nigdy nie dorównam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazyl, załóżmy, że robisz imprezę u siebie w domu, zapraszasz swoich znajomych i tak dalej. Na imprezę chcę przyjść koleś, który jest mega irytujący, większość ludzi go nie lubi, a ty nie chcesz go u siebie w domu. Narzuca się jak cholera. Zaprosiłbyś go? Ja raczej nie. Także przestań marudzić o ten zjazd, bo właśnie zachowujesz się jak koleś z przykładu, który podałem. Trudno zrozumieć, że jest to impreza zamknięta i ludzie traktują zjazd jako, powiedzmy (uwaga, przykładowo podaję) spotkanie klasowe po X latach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Devius

ŚWIETNY PRZYKŁAD z tym zjazdem klasowym. No właśnie ja to tak traktuje i właśnie na tej podstawie chciałbym tam być. Bo jestem starym użytkownikiem FA. Ja się przecież nie wbijam na urodziny P_aula czy Sevarda. Chciałbym chociaż raz spotkać się z ludźmi z którymi rozmawiam prawie codziennie przez internet. Że razem tworzymy tą luźnojazdową społeczność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałam kiedyś 5 gwiazdek a teraz mam 4, czy to znaczy że ludzie przestali mnie lubić? ;_;

Oh wait, who cares :D

@lordn To, że jak cię ktoś nie lubi to szukasz innej bandy która cię polubi a nie próbujesz na siłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...