Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

8azyliszek

Kampania wyborcza

Polecane posty

Luksemburg sugeruje nalozenie na Polske sankcji za dzialania godzace w niezaleznosc TK i mediow. Czy nie rozumieja, ze rzadowi premier Szydlo zwyczajowo nalezy sie okres ochronny trwajacy 100 dni, a dzis mija dopiero 38. dzien od powolania nowego rzadu? Z pewnoscia zanim konca dobiegnie dzien numer 100 przeglosowane zostana te wszystkie ustawy, ktorych gotowe projekty nosila przy sobie w czasie kampanii i lewacki Zachod straci swoje argumenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem wczoraj noworoczne oredzie prezydenta. Wedlug mnie nawet dobrze mu szlo, przynajmniej do czasu az padly te slowa:

Możemy się różnić w opiniach, lecz musimy ze sobą rozmawiać, słuchając i szanując się nawzajem.

W tym momencie przypomnialem sobie, jak przez cztery miesiace nie znalazl czasu na spotkanie sie i rozmowe z urzedujaca jeszcze wtedy premier Kopacz czy jak w ostatnim czasie "sluchal" slow sedziow, prawnikow, konstytucjonalistow, wykladowcow akademickich czy Rzecznika Praw Obywatelskich. Stwierdzilem, ze albo hipokryta, albo w Belwederze za wczesnie otworzyli szampana i babelki juz zaczely dzialac. Nie czekalem do konca i przelaczylem na Sylwester z Polsatem. Lepszy pazdzierz z Ibiszem niz prezydenckie zyczenia. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still

Niby tak, ale ja od dawna oprocz TVN i Wyborczej sledze tez informacje podawane przez TV Republika czy Gazete Polska i wczytuje sie w stara i nowa tresc ustaw, zeby miec poglad na wiecej niz jedna strone medalu. Zreszta to co napisales ma sie nijak do tematu mojego posta. Stronnicze media to jedno, ale faktem pozostaje, ze Duda najpierw ostentacyjnie nie chcial spotkac sie z Kopacz i stosowal taktyke faktow dokonanych (vide mianowanie pieciu nowych sedziow w trybie ekspresowym), a wczoraj pitolil o potrzebie rozmawiania, sluchania i wzajemnym szanowaniu sie. No i trudno podciagnac pod stronniczosc mediow krytyke dzialan PiSu przez ich dotychczasowych goracych zwolennikow (vide Staniszkis). Nawet postkomunista Miller obejmujac fotel premiera mial wieksze poszanowanie dla prawa, ustaw noca nie przepychal i szeroko zakrojonych czystek z efektem natychmiastowym nie robil.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KlaudiuszDruzus

Przeciez juz po Bozym Narodzeniu jest chyba, nie? Zreszta powiedz to mojej firmie, ze dzis, w ostatni dzien trzeciego kwartalu roku fiskalnego sie nie pracuje, na pewno wezma sobie to gleboko do serca. :D :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...