Skocz do zawartości

Gra roku 2014 według LJ


Gość Konuga

Polecane posty

Alien Isolation - bo to świetny i wierny pierwszemu filmowi restart marki, który wyciągnął ją z głębokiego szamba o marines i predatorach

Dark Souls II - bo Dark Souls

The Binding of Isaac: Rebirth - because reasons

Nawet nie jestem pewien czy w coś innego z tego roku grałem, ale jeśli nie jestem w stanie sobie przypomnieć to oznacza, że po prostu nie były tego warte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age Inkwizycja

Alien Isolation

Middle-earth: Shadow of Mordor

To są takie trzy najlepsze z których grałem ;) Są produkcje które żałuję, że nie zagrałem i/lub nie zagram jak np. Destiny ale są też takie z których cieszę się, że ich nie dotknąłem jak np. Assassin's Creed: Unity

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brothers: A Tale of Two Sons - bo dopiero w tym roku w to zagralem

AC IV: Black Flag - j/w

Heroes of the Storm - premiery jeszcze nie miala, ale jej alfa przykula mnie do ekranu i puscic nie chce

Elite Dangerous - bo legenda wrocila i jest niezla :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany ode mnie najbardziej niedocenione tytuły:

Plants vs. Zombies: Garden Warfare - bardzo fajna strzelanka dla graczy w każdym wieku

Football Manager 2015 - najlepszy manager na rynku

Plague Inc: Evolved (w sumie jeszcze nie wyszła, ale już od dawna można grać w alpha) - strategia o infekowaniu świata chorobami

Smite - ciekawa moba nawiązująca bezpośrednio do mitologii tocząca się w trybie TPP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfw nie jestem w stanie znaleźć pięciu gier z tego roku które mógłbym z czystym sumieniem uznać za dobre. Ale jak już:

>Castlevania: Lords of Shadows 2 - bo to świetny action-adventure, z doskonałym systemem walki i fajnymi etapami platformowymi, którego recenzenci zjechali za etapy skradankowe, których na całą grę jest może z 6 i prędzej o nich zapomnimy nim zdążą nas zirytować. Jedyne co naprawdę niedomaga do skrajnie idiotyczna fabuła i słabe walki z bossami.

>Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends - bo w przeciwieństwie do szóstki Tecmo-Koei nie próbowało wymyślać koła od początku, tylko pozbierało najlepsze elementy poprzednich części i poskładało w całość. Gra bardzo specyficzna, ale dla fanów najlepsza część serii.

>Alien: Isolation - bo spodziewałem się kolejnej durnej przygodówki grozy w stylu Outlasta, a dostałem rewelacyjny dreszczowiec, który autentycznie potrafi zjeżyć włos na karku. Tylko jest trochę za długi.

>Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - bo jak się wyjmie głowę z tyłka i przestanie bredzić że "płatne demo" to się okazuje że to doskonała gra, o wręcz perfekcyjnym gameplayu i o wiele większej ilości contentu niż się początkowo wydaje. No i cena też spadła już do odpowiedniej wysokości.

Nie jestem w stanie wymyślić nic więcej. Niestety, ale 2014 był dla mnie strasznie słaby pod względem gier. Na niewiele czekałem, a to na co czekałem najbardziej mocno mnie zawiodło (Dark Souls 2, The Evil Within itd.). Może 2015 będzie lepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie wymyślić nic więcej. Niestety, ale 2014 był dla mnie strasznie słaby pod względem gier. Na niewiele czekałem, a to na co czekałem najbardziej mocno mnie zawiodło (Dark Souls 2, The Evil Within itd.). Może 2015 będzie lepszy.

This.

2014 you failed.

A jeszcze odnośnie Dark Souls 2 dodam, że chętnie bym zobaczył "Grę, która najbardziej zawdiodła w 2014 r.". I przy okazji zgarnęła ode mnie statuetkę największych bullshotów w branży gier. Bo takiej kastracji grafiki w stosunku do reprezentowanej na trailerach, nawet ten przeklęty Watch Dogs nie zaliczył, a butthurtu było wokół niego nieproporcjonalnie więcej, niż w przypadku zafajdanego Dark Soulsa 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

butthurtu było wokół niego nieproporcjonalnie więcej, niż w przypadku zafajdanego Dark Soulsa 2.

Jeżeli się nad tym zastanowisz, to ma sens i nie ma w tym nic dziwnego. Porównaj sobie potencjalne grono odbiorców Patrz_Psy i Dark Souls II i dodaj do tego jeszcze, że ta druga grupa nawet jeśli się wkurzyła na downgrade to bardziej obchodziła ją sama gra niż grafika.

Żeby nie było - ja się w pełni zgadzam z piętnowaniem takich praktyk biznesowych, bo From przegiął po całości i teraz robi kolejny cyrk z wydawaniem tej nowej kompletnej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty naprawdę jesteś zaskoczony, że podniesiono większy lament o najbardziej oczekiwaną grę E3 2011(?), a nie o DS, które obchodzi znacznie, ale to znacznie mniej osób? To dokładnie ten sam rodzaj sytuacji, ale skala jest nieco inna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...