Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2015

Polecane posty

Kupiłem tą grę w grudniu na wyprzedaży na cdp.pl i jestem bardzo zadowolony, naprawdę dobra gra.

Dla mnie najważniejsze będą e-booki, cieszy Deadlings no i GR. Liczę, że za miesiąc poziom zostanie utrzymany, bo w tym nadchodzącym numerze zawartość płytek może nie spodobać się tylko wyjątkowo wybrednym osobom ;)

Teraz pozostaje czekać na zawartość numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyna wada ostatniego pełniaka, to to, że to nie jest Gunslinger biggrin_prosty.gif I tak zagram, choć seria GR specjalnie mnie nie interesowała. Ogólny zestaw bardzo dobry, zróżnicowany, trafi zapewne w różne gusta, choć dla mnie wygrywają e-booki wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Future Soldier zapowiada się całkiem fajnie. Nie jestem fanem tej serii, ale dam szansę. Na gameplayach wygląda fajnie. Już kilka razy pełniaki z CDA mnie pozytywnie zaskakiwały. Tak było pamiętam z Bionic Commando. Zainstalowałem bez przekonania a tymczasem gra mnie wchłonęła. ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadlings - Rotten Edition PL (Steam) - (jak pisałem wcześniej) idealna gra na odstresowanie = niby nic wielkiego, ale jednak coś :icon_smile: ;

Commander: Conquest of the Americas ENG (Steam) - :icon_cool: dla mnie jest to pełniak numeru - nie tylko ekonomia, ale też walka (oraz to, że jest na Steam);

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier PL (Uplay) - gra wybrana przez CDA na główną pełną wersję ... graficznie i fabularnie prezentuje się super, ale ze względu na wielkość instalacji, na razie ją sobie odpuszczę (ale zarejestruję) ... tak czy inaczej: dziękuję !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje jak najbardziej na plus. Chciałem przed chwilą sprawdzić GR: FS. Niestety nie powiodło się to... Też macie błąd "Device is removed: Device hung due to badly commands"? Szkoda, że nie mam się czasu, by doprowadzić grę do porządku. A może wy macie jakiś sposób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun a czy instalujesz manualnie, ( napęd+płyta) czy z u play. Bo jak manualnie i podczas instalki ci to wywala, to skopiuj to na pulpit, lub skorzystaj z programu, który był w CD-A.Aa zwie się on: Recovery Toolbox for CD Free. Był on chyba, na płytce ratunkowej tej, w której pełnikiem, był King Kong. Ten programik jest bardzo, dobry i pomocny.lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaaaaa, ale narzekacie - aż niefajnie się czyta...

a co do Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier to wielkie dzięki za dołączenie - zarywam już trzecią nockę z tą grą brawa.gif ,

rejestracja w uplay szybka, bez problemów więc nie wiem jakie macie problemychytry.gif

u mnie na Win8 nie chciał się Ubisoft Game Launcher włączyć po instalacji ale wystarczyło go uruchomić jako administrator i śmiga icon_mrgreen.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier to wielkie dzięki za dołączenie - zarywam już trzecią nockę z tą grą brawa.gif ,

Kobieta gra w Future Soldier :o. Damn, ja chcę Cię poznać :D.

Ucieszyłem się na ten tytuł. Niestety przez jakość płytek CDA nie mogłem zainstalować dopóki nie zrobiłem z nich obrazów iso. Dopiero z nich zainstalowałem. Coś chyba tłocznia was oszukuje :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...