Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2015

Polecane posty

Kiedyś za "chciałbym GTA, Wiedźmina lub chipsy krabowe" Smuggler chodził i ścinał łby na pniaku, ale widzę, że obecnie poluzowano politykę zachciankową wink_prosty.gif

Po prostu co jakis czas zagladam i bez slowa wywalam takie posty. [smg]

Teksty B. Kluski czytałem z wielkim zainteresowaniem, więc jeśli już zakupię pierwszy numer w tym roku, to e-book szybko wyląduje na telefonie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty B. Kluski czytałem z wielkim zainteresowaniem, więc jeśli już zakupię pierwszy numer w tym roku, to e-book szybko wyląduje na telefonie.

Teraz pisze dla Secreta a dla CDA ostatni tekst w 2012.

Niekoniecznie, bo takze w tym numerze znajdziecie jego tekst

A teraz pytanie do redakcji dlaczego zamiast pisać dla was posedł do słabszej przecież konkurencji która może nie dotrzymać do końca tego roku

Jest wspolpracownikiem a nie etatowcem, ma prawo pisac do kogo chce a nie mamy umowy na wylacznosc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadlings mnie zupełnie nie intrersuje, ale bardzo ciesze się z e-booków. Staram się właśnie przekonać do tej formy książek, i te tytuły od was będą pretekstem by w końcu zacząć poznawać świat bez cudownego zapachu papieru....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie po dwóch pełniakach mogę stwierdzić, że nie ma dla mnie nic ciekawego. Commandera już mam z dlh.net, a pierwszy pełniak ratuje się tylko tym, że ma karty steam. Magazyn i tak kupię jak co 4 tygodnie, ale może jednak trafi się jakiś lepszy tytuł na cover wymagający Uplay. Liczę po cichu na Ghost Recon : Future Soldier. :) Na jakiegoś AC czy FC3 nie ma co liczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kolejna handlówka od twórców East India Company. Takie trochę lepsze Spells of Gold. :) Ostatnio sporo handlówek ląduje na coverze CDA. I dobrze. Choć należy uwzględnić, że to "coś jak Kolonizacja, tylko spóźnione o dekadę i uproszczone". Gra dostała ocenę 6 od Phnoma Pena, a po resztę odsyłam do recenzji.

http://forum.cdaction.pl/index.php?app=blog&module=display&section=blog&blogid=4063&showentry=46275

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi pełniak mi nie przypadł do gustu, ale co nie będzie ostatnią pełną wersją i tak jest dobrze, bo wszystko zrekompensują dwa świetne e-booki (na plus, że nie są do audio).

Bardzo ciekawi mnie ostania gra, znając moje szczęście to będzie Ghos Recon Future Soldier, którego kupiłem kilkanaście dni temu na cdp.pl za 8 zł. Moje skryte marzenie to Gunslinger, ale co nie dadzą, będzie okej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

A dla mnie strategii, szczególnie tych ekonomicznych nigdy dość! Cyfry, cyferki to mój drugi świat więc macie moje pieniądze jak w banku! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...