Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

PS3

Polecane posty

2. Nie da się.

3. Numerek to 3.15. Jak nie masz neta w konsoli to ściągnij na pendrive/przenośny dysk, i wrzuć do folderu PS3/UPDATE. Później podłącz to ustrojstwo do konsoli, wejdź w settings, System Update i Update via Storage Media.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustala się go samemu owcoz. Jeżeli kupiłeś używaną konsolę - pij do sprzedawcy, jeżeli rodzina ci ustawiła, to cóż... Możesz spróbować odłączyć konsolę od prądu i internetu (naraz owcoz) na 10 sec. Zegarek się zresetuje, jeżeli kontrola nie, to nic nie zrobisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, musisz kupić specjalną myszkę która nazywa się Frag SFX, która do tanich nie należy... biggrin_prosty.gif Z klawiaturą jest to samo.

Bzdura. Idzie niemal każda mysz i klawiatura pod USB, ale działają jedynie w XMB. w grach jedynie frag

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio opyliłem Xbox'a 360 w końcu :D

Mam kasę na PS3 ale mam obawy.Gdy nie miałem kasy byłem pewny co do kupna gdy ja mam jest problem a mianowicie taki że ostatnio tak się dużo naczytałem o PS3 Slim że siadają im Blu-Ray po jakimś czasie,po wgraniu softu 3.15 bądź starszy w większości siada,bądź źle funkcjonuje konsola(zwiechy i inne dziadostwo).No i mam obawę co do cen gier.Czy będzie mnie na nie stać?

Kupując PS3 chciałem sobie pograć w gry takie jak:KZ2,Uncharted1 i 2,Motorstorm 1 i 2,LBP,MGS4,inFamous,Fifa10,Resistance 1 I 2 i wiele wiele innych fajnych gier.Ale te najbardziej.

Ale jak konsola mi się zepsuje po 1 bądź 2 miesiącach to wpadnę w histerię ze wydałem ponad 1000zł+gry na sprzęt który jest zepsuty.Strasznie panikuję to wiem ale chcę być pewien że kasa wydana w konsolę nie pójdzie na marne.A ryzykować nie będę tyle kasy to nie jest loteria.Po prostu muszę być pewien kupna.

Pewnie się spytacie czy miałem problem z kupnem Xbox'a?Otóż wtedy nie miałem gdyż by to rodzaj prezentu a bardziej fundusze na jego kupno więc do kupna byłem pewien.

Czy może ktoś mi pomóc się zdecydować?Czy warto?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujesz konsolę na gwarancji to twoje lęki są trochę takie... paranoidalne. Osobiście nie spotkałem się z niczym takim, jęków na forum na slimki też jakichś specjalnych nie widziałem (wiem że jest krótko po premierze, ale takie błędy już by się ujawniły), więc nie masz się czego bać.

Co do cen gier - ceny gier na PS3 z czasem wyraźnie spadają, a jeśli możesz kupować używane albo odsprzedawać te, które skończyłeś to supełnie nie ma się czym przejmować:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując PS3 dostajesz gwarancję od producenta, czyli od Sony oraz również od sklepu na okres 12 miesięcy, ale tak naprawdę gwarancja w myśl prawa UE i również polskiego wynosi 24 miesiące i tego się bedziemy trzymać. Reklamować towar możesz na swa sposoby, albo na podstawie 12 miesięcznej gwarancji producent/sprzedawca, wtedy nie interesuje Cię co się stało ze sprzętem. Po upływie roku wciąż masz jeszcze jeden rok i możesz reklamować sprzęt u sprzedawcy (nie producenta) na podstawie niezgodności towaru z umową, która wynosi 24 miesiące. UE nie reguluje dokładnie gwarancji, mówi tylko, że minimalna gwarancja na sprzęt elektroniczny musi wynosić 12 miesięc + to co zaoferuje producent od siebie. UE reguluje natomast bardzo jasno niezgodność towaru z umową i trzyma sztywno 24 miesiące. Daje to efekt taki, że każdą elektroniczną rzecz możesz zareklamować na podstawie 24 miesięcznej gwarancji obejmującj powyższą niezgodność towaru z umową. Masz 24 miesiące, bierzesz paragon i rzucasz pudłem na ladę w sklepie. Obowiązkiem sklepu jest naprawa lub wymiana towaru w ciągu 2 lat. UE nie reguluje zwrotu gotówki, jest to dobra wola producenta/sprzedawcy. Art. 8 Ustawa z dnia 27 Lipca 2002 roku. Takie samo prawo w Polsce takie samo prawo w UE.

Jeśli ktoś kupuje sprzęt elektroniczny i ma od producenta 12 miesięcy gwarancji, a sprzęt padnie w ciągu tych 12 miesięcy to:

1. Idzie do producenta i na podstawie karty gwarancyjnej lub paragonu domaga się naprawy/wymiane lub w szczególnych przypadkach zwrotu kasy

2. Idzie do sklepu, czyli sprzedawcy i domaga się tego samego

Wszystko to na podstawie g w a r a n c j i

Jeśli sprzęd padnie po 12 miesiącach np. w 15 miesiącu robi inaczej: idziemy tylko do sklepu do sprzedawcy (nie do producenta bo Nas wyśmieje) i w sklepie nie na podstawie gwarancji (bo 24 miesięcznej nie ma) tylko na podstawie 24 miesięcznej niezgodności towaru z opisem domagasz się naprawy/wymiany lub w szczególnym przypadku zwrotu kasy...

Z grubsza tak to wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale gdy osoba kupi np.z Allegro od sprzedawcy.To jak ma się ubiegać o niezgodności towaru z opisem?Ja jak będę zamawiał konsolkę to z Allegro i trafi mi sprzedawca o 700km ode mnie to co mam zrobić w tej sytuacji jak mi po tych 12 miechach się rozwali(bo różne to bywa ze sprzętem).Przecież nie będę taki kawał do niego jechał i z powrotem po tą konsolę gdyż był by to za duży wydatek a i tak nie był bym pewien czy do mógłbym się tych następnych 12 miesięcy.Mógłbym się skontaktować ze sprzedawcą ale przecież mógłby mnie olać że się tak wyrażę i co ja mam wtedy do gatki?

Gwarancja 12 miesięcy jest na DoorToDoor?Czyli wystarczy aby zadzwonić i konsolkę zabiorą?Czy tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 700 km raczej nie, bo Polska ma tak z 650 :P

Ale do rzeczy - Jeśli sprzedawca nie ma specjalnych zasad to tak, musisz mu wysłać albo zawieźć konsolę.

Sony z tego co się orientuje przysyła jakiś karton, ale punkty serwisowe są w całym kraju, możesz próbować reklamować ją w dowolnym, i tak wyślą go do odpowiedniego serwisu (prawdopodobnie na Słowacji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle wkurza mnie to,że nie dałem w PS Network moje wieku ponad 18 lat.Czy jest jakaś w ogóle możliwość abym to zmienił.Nie chodzi tylko o opcje,ale może napisanie jakiejś wiadomości do jakieś grupy,która się tym zajmuje aby mi to zmienili.Można też tak to zrobić?Ta kontrola rodzicielska nieźle mnie wkurza.Nie mogę używać czatu w grze i po za grą,nie mogę pobierać i grać na multi w gry,które są powyżej 16 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...