Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

PS3

Polecane posty

Grezz - jeśli tylko niektóre płyty to tak pewnie powiedzą i prawdopodobnie będa mieli rację. Jeśli jakoś bardzo nie potrzebujesz PS3 to wyślij do serwisu, bo lepiej na zimne dmuchać.

Rexarek:

1 - Skoro już zbierasz to sam chyba wiesz, nie?

2 - Pierwsza seria slimek miała ponoć jakieś problemy, teraz już ich nie mają.

3 - Podłączyć na pewno się da, ale co do instalacji nie wiem, bo nie próbowałem. Możliwe że tylko dysk w zatoce ma możliwość instalacji gier.

4 - Wszystko co było bezpłatne jest nadal. Funkcje płatne, zebrane w pakiecie Premium dopiero mają wejść.

5 - To też powinieneś wiedzieć już sam, osobiście mogę go z całego serca polecić.

6 - Możliwość podłączenia jest, efekty jakie uzyskasz to tzw. wyświetlanie obrazu, a rozdzielczość będzie równa tej, którą obsługuje ww monitor.

7 - Tutaj akurat pojęcia nie mam. Pewnie podobnie jak na każdej innej platformie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Playstation zawsze wytrzymywały długo na rynku, są nowoczesna technologicznie, ps3 może służyć jako bardzo dobry odtwarzacz multimedialny, PSN oferuje dużo darmowych usług a zakup płatnych jest łatwy. No i najważniejsze, czyli gry - exclusive'y stoją na bardzo wysokim poziomie, a ich biblioteka, mimo że jest na razie mała zawiera prawie same tytuły z ocenami rzędu 90%. Jedyne czego można by jeszcze chcieć to niższa cena, tak za gry, jak i za konsolę, ale biorą pod uwagę żywotność konsoli wcale nie jest tak źle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. Jaka kultura jest w grach internetowych PSN ?

Poza jedną wiadomością "f*ckin die" (w FIFĘ wtedy grałem przez neta, chyba wysoko wygrywałem, ale nie pamiętam ;) ) chamstwa nie uświadczyłem żadnego. A grałem sporo. Pełna kultura ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jedną rzecz? Mianowicie zastanawiają mnie obecne na allegro doładowania finansowe konta na PSN. Wszystko spoko, tylko dziwi mnie dlaczego ceny doładowań są tak nieproporcjonalne w stosunku do wydanych na nie pieniędzy. Za np. 3zł można kupić doładowanie konta PSN o wartości 20 PLN. Czy więc oznacza to, że jeśli np. kupię 2 takie doładowania i otrzymam łącznie 40 PLN, to mogę to wydać na grę z PlaystationStore?? Czyli mogę kupić coś co kosztuję powiedzmy 39 zł, płacąc za to faktycznie 6 zł (2 razy po 3zł za doładowanie 20 PLN)?? Płacąc za taką grę przy pomocy karty kredytowej musiałbym wyłożyć 39zł, a tak teoretycznie zapłaciłbym tylko 6. I właśnie tu pojawia się moje pytanie - gdzie jest więc haczyk? Czy to bezpieczne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć jedną rzecz? Mianowicie zastanawiają mnie obecne na allegro doładowania finansowe konta na PSN. Wszystko spoko, tylko dziwi mnie dlaczego ceny doładowań są tak nieproporcjonalne w stosunku do wydanych na nie pieniędzy. Za np. 3zł można kupić doładowanie konta PSN o wartości 20 PLN. Czy więc oznacza to, że jeśli np. kupię 2 takie doładowania i otrzymam łącznie 40 PLN, to mogę to wydać na grę z PlaystationStore?? Czyli mogę kupić coś co kosztuję powiedzmy 39 zł, płacąc za to faktycznie 6 zł (2 razy po 3zł za doładowanie 20 PLN)?? Płacąc za taką grę przy pomocy karty kredytowej musiałbym wyłożyć 39zł, a tak teoretycznie zapłaciłbym tylko 6. I właśnie tu pojawia się moje pytanie - gdzie jest więc haczyk? Czy to bezpieczne?

Ja bym na twoim miejscu nie próbował bo mój znajomy zrobił coś takiego i tylko mu kase zabrali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując doładowanie za 20zł jesteś winien dla gościa od aukcji 20zł+3zł za aukcję. Kupujesz 40zł musisz mu wpłacić 40zł+6zł. Tak to wychodzi. I potem na swoim koncie PSN będziesz miał do wykorzystania 20/40/60zł na co tylko chcesz. A bezpieczne jest tylko nie przeczytałeś dokładnie aukcji. :wink:

@up

Jak się nie zna i wpłaca na konto 3 zł zamiast 23zł to nie dziwota. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś powiedzieć o LYOD? Czy na slimce też występuje owy błąd? Która wersja jest mniej awaryjna fat czy slim? Bo sam nie wiem czy opłaca się brać konsolę która w każdym momencie może się zepsuć... Ile wam trzymają już konsole? LYOD jest popularny? Tzn. często występuje? Jak jest z gwarancją?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suteq - w zasadzie należałoby powiedzieć że Slimka jest 'mniej' awaryjna, bo opcje są dwie ;)

Slimka jest jeszcze lepsza technologicznie, ale i bardziej się grzeje. 5h granie jej prawdopodobnie nie zaszkodzi, ale też nie można jej niczym przywalać ani zasłaniać otworów wentylacyjnych. Jak właśnie wspomniano w temacie Xbox 360 czy PS3 dobrze jest czasem przeczyścić elektronikę z kurzu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś coś powiedzieć o LYOD? Czy na slimce też występuje owy błąd? Która wersja jest mniej awaryjna fat czy slim? Bo sam nie wiem czy opłaca się brać konsolę która w każdym momencie może się zepsuć... Ile wam trzymają już konsole? LYOD jest popularny? Tzn. często występuje? Jak jest z gwarancją?

Możesz. Jeśli tylko będziesz przy korzystaniu z niej zachowywał zdrowy rozsądek to nie powinieneś mieć żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, MS popełnił jeden znaczący błąd, zainwestował w DVD. Xbox mając DVD może być łatwo spiracony, a PS3 mając Blu-Ray nie dość, że jeszcze nie zostało złamane całkowicie, to nawet jakby to zrobiono to nie opłacałoby się inwestowanie w piraty na PS3. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co by było gdyby wojnę formatów wygrało HD DVD? po owej konfrontacji wszyscy opuścili M$ w obawie przed gniewem sony w odwrotnej sytuacji HDDVD zagościłoby w naszych domach a jedynym atutem PS3 byłoby wifi ale to takie moje gdybando

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no sam jestem ciekaw co by było gdyby HD DVD wygrało. Niestety tego się nie dowiemy nigdy. :smile: Ale zauważ, że i tak w Xboxie byłoby DVD, bo odtwarzacz HD DVD trzeba by było kupić oddzielnie. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, może wtedy weszłoby do seryjnego montażu.

Sam zastanawiałem się nad kilkoma błędami M$ w konstrukcji Xboxa 360 i doszedłem do wniosku że gdyby nie one, X miałby szanse zyskać popularność PS2.

Ale to też tylko gdybanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...