Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

PS3

Polecane posty

Witam.

Mam takie male glupie pytanko :rolleyes:

Niedawno zakupilem ps 3 a z nia killzone 2 ,naczytalem sie samych pochlebnych opini na temat tej gierki a w nia sie nieda poprostu grac celowanie jest beznadziejne :huh:

I tu moje pytanie czy trzeba kupic jakis specjalny pad? I jeszcze jedno :tongue: w innych grach np Fallout 3. Uncharted,assassin creed itp tez bez tego pada sie nie pogra czy w jakis sposob problem zostal rozwiazany?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak do końca... Killzone 2 jest akurat typowym FPSem i granie na padzie komfortowe nie jest. Nie wiem jak Fallout ale w Assasynie czy Uncharted problemów nie powinno być. Ja własnie zaliczam pierwszego Uncharded i w połowie gry na hardzie mam już wszystkie trofea związane z headshotami więc ze sterowaniem nie jest tak źle.

Nie pamiętam jak jest w KZ2 ale spróbuj obniżyć czułość sterowania...może pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko :rolleyes:

czy playstation network jest płatny?bo kiedyś był(chyba)bezpłatny,ale widziałem takie informacje że będzie za jakieś usługi płacić :dry:

więc czy playstation newtork jest płatny czy nie?bo nie mam o tym zielonego pojęcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak do końca... Killzone 2 jest akurat typowym FPSem i granie na padzie komfortowe nie jest. Nie wiem jak Fallout ale w Assasynie czy Uncharted problemów nie powinno być. Ja własnie zaliczam pierwszego Uncharded i w połowie gry na hardzie mam już wszystkie trofea związane z headshotami więc ze sterowaniem nie jest tak źle.

Nie pamiętam jak jest w KZ2 ale spróbuj obniżyć czułość sterowania...może pomóc.

Okej thx zrobie tak jak mowisz:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dedukuję że pytasz o program do zgrywania filmów z gier? Bo jeśli nie to można to zinterpretować bardzo niekorzystnie dal Ciebie :)

O programie (o ile nie jest wmontowany w grę) to nie słyszałem, alei nie szukałem. Najprościej to chyba przepuścić obraz przez jakiś sprzęt do nagrywania - teraz to pewnie HDD Recorder będzie stosowny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PSN funkcjonuje na PS3 i PSP, na obu jest darmowy.

Inne konsole Sony (PS i PS2) nie mają tej usługi, firma planuje rozszerzyć ją na niektóre modele tv Bravia oraz laptopów Vaio (chodzi głównie o usługi multimedialne).

PS2 posiada funkcjonalność sieciową, ale jest ona zależna od danej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej słuchawki nie ma na liście kompatybilności na Wikipedii, ale można spokojnie przyjąć, że będzie współpracować z konsolą.

Co do jakości dźwięku - musiałby się wypowiedzieć ktoś, kto używał tego modelu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy - nie ma sprawy, http://www.videogamesplus.ca/

Może regularna oferta nie poraża (do tego niezbyt da się oszczędzić np. na 'hurtowych' zakupach - koszt przesyłki overseas zależy silnie od wagi, więc ilości gier), ale warto czaić się na przeceny i specjalne oferty.

Co do blokad regionalnych PS3 - konsola ma swój region - niezależnie, czy mowa o grach czy filmach, DVD czy BD. Natomiast żadna z gier na PS3 nie jest przypisana do konkretnego regionu, tzn. uruchamia się niezależnie od tego, do jakiej kosoli ją włożysz. Ogromna część filmów natomiast jest z zabezpieczeniem regionalnym, ale są tytuły, tak na DVD jak na BD, bez tego ograniczenia - jest to wyszczególnione w opisie płyty na opakowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...