Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

PS3

Polecane posty

Witam

Mam problem z PS3. Otóż mam je podłączone pod telewizor Sharp 37 cali. Kupiłem kabelek HDMI, podłączyłem, wszystko tam zaakceptowałem itd. Niby wszystko gra, ale gdy odpalam grę (jakąkolwiek), przy ruchu obraz się lekko zamazuje, jakby telewizor nie nadążał z wyświetlaniem pikseli. To jest strasznie denerwujące, proszę o pomoc ;/ Oczywiście wszystko w opcjach jest tak jak być powinno, kolega też ma PS3 z HDMI i porównywaliśmy ustawienia - wszystko tak samo. Tylko on ma inny telewizor (Sony Bravia 26 cali).

Liczę na odpowiedzi i porady :D

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w związku iż dzisiaj odbyła się oficjalna premiera najnowszego Tekkena chciałbym wszystkich zaprosić na pierwszy turniej offline Tekken6 i Soul Calibur 4 do Białegostoku 15 Listopada 2009 roku.

Chętnie utworzył bym na tym forum odpowiedni temat, ale jak widze nie macie żadnych tematów związanych z Turniejami lanowymi :(. Wobec tego zapraszam na strone :

http://www.combo-s.pl.tl/Najbli%26%23380%3Bszy-turniej.htm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Czy na PS3 (czy mi się zdaje, czy to Uncharted 2 i Blu-ray sprawiają, ze być może przesiadam się z PC na konsolę) mógłbym odtworzyć nagrany film w wysokiej rozdzielczości na płycie Blu-Ray (np. z wesela)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jakiś kod promocyjny na demo God of War III. Zastanawiam się czy to jakaś szeroka akcja promocyjna czy forma wyróżnienia/szczęścia w losowaniu?

Jak będzie chwila do sprawdzę czy i na jakich zasadach to działa.

Już wiem jak działa... właśnie ściągam demo GoWIII - demo z targów E3... zajmuje 2,6GB z hakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jakiś kod promocyjny na demo God of War III. Zastanawiam się czy to jakaś szeroka akcja promocyjna czy forma wyróżnienia/szczęścia w losowaniu?

Jak będzie chwila do sprawdzę czy i na jakich zasadach to działa.

Już wiem jak działa... właśnie ściągam demo GoWIII - demo z targów E3... zajmuje 2,6GB z hakiem.

Mają X kodów, które losują wśród osób, które zgodziły się na dostawanie newslettera...

...fuksiarz...  :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja to widziałem. Ta gra rozmiecie po raz drugi na PS3, bo pierwszym będą... wcześniejsze części.

Obok Uncharted 2 będzie drugą grą, która autentycznie powali!

Dowiedziałem się też sporo o Tekken 6, w tym przeczytałem recenzję.

Podsumowując: stare wady i zalety. Ale ja tą grę już pokochałem. Ludzie z Namco, dzięki Wam za odpicowanie mojego ulubionego Yoshimitsu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie dostałem, ale czytałem dużo wypowiedzi osób, które dostały.

Tak więc świetna jest ponoć animacja samego Kratosa, która naprawdę jest cudna, lecz dużo jest jeszcze niedociągnięć z otoczeniem, które nie jest najwyższej jakości, no i krew której jest mnóstwo znika dosłownie po chwili i wygląda to trochę dziwnie.

A pozatym to jest to stary dobry God of War, jest bardzo dużo przemocy i świetne animacje jak np. wyrwanie oka cyklopowi.

Ale trzeba pamiętać że jest to demo które ma już koło roku jak nie więcej, więc pewne jest że gra nie była jeszcze wtedy dopracowana.

Pozdro :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh czytałem to już dziś na kikoo :P

Dobrze że w końcu robią coś dla nas Polaków^^ bardzo zaskoczyła mnie ta łatka polonizująca do little big planet, tego się naprawdę nie spodziewałem, mimo iż prawie już nie gram w tą grę to i tak cieszy mnie fakt że będzie po polsku:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na kamerkach :[ sam nagrywałem aparatem bo xbox wciąga kasę jak hazard a gierki drogie. Sama karta TV daje film w rozdzielczości ok 800:600 więc otrzymałbyś na filmie (YT) porannego pawia co gorsza 800:600 to wariant optymistyczny niektóre nagrywają coś ok 352:288 a sprzedawcy nie wspominają o tym. Wideo grabber HD kosztuje 400zł a to sporo kasy. W numerze 6/2009 Jest artykuł o kamerach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam takie zapytanie.

Kumplowi ma przyjść PS3 raczej będzie je miał w najbliższy Poniedziałek.Ale nie będzie go miał podłączonego do internetu niestety nigdy.Bo ma model z iPlus'a więc granie i ściąganie przez internet odpadają.Czy jakaś gra nie będzie chciała aktualizacji by się włączyć.Wiem że Soft można zgrać na płytę i zainstalować do konsoli ale czy jest to konieczne.Czy nigdy o takie coś konsola nie poprosi(aktualizacja bądź coś innego).

Licze na szczere odpowiedzi.Oczywiście dodawajcie coś od Siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, ja mam konsolę podłączoną do neta od początku więc nie miałem tego problemu, ale z tego co wiem to jeśli nie jesteś podłączony do neta to gra uruchamia się poprostu w trybie offline, więc nie powinno być problemu^^

Pozdro ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki.

No ale mi potrzeba dużo wypowiedzi a najlepiej osobę która posiada PS3 bez podłączenia do internetu od samego początku.

I drugie pytanie o które zostałem poproszony.

Posiada on monitor 22" z jednym wejście D-Sub no wiec analogowe :) Co jest potrzebne by grać na PS3(kable do podłączenia).Bo musi mieć chyba HDCP czy jakoś tak by był obraz no ale monitor owej funkcji nie posiada.Oglądałem z kumplem dużo filmów jak inni mają podłączone to mają taka skrzyneczkę ale ze film jest slaby to nie mogę nic powiedzieć o grafice.

Jak będzie wyglądała grafika,obraz.I czy to się w ogóle opłaca?

Proszę was o odpowiedz na te 2 pytanka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam takie zapytanie.

Kumplowi ma przyjść PS3 raczej będzie je miał w najbliższy Poniedziałek.Ale nie będzie go miał podłączonego do internetu niestety nigdy.Bo ma model z iPlus'a więc granie i ściąganie przez internet odpadają.Czy jakaś gra nie będzie chciała aktualizacji by się włączyć.Wiem że Soft można zgrać na płytę i zainstalować do konsoli ale czy jest to konieczne.Czy nigdy o takie coś konsola nie poprosi(aktualizacja bądź coś innego).

Licze na szczere odpowiedzi.Oczywiście dodawajcie coś od Siebie.

Można też aktualizować softa przez nośniki danych (pendrive, płyty). Wchodzisz na stronę http://pl.playstation.com/ wybierasz wsparcie PS3 i powinny być informacje dotyczące nowego softa którego możesz ściągnąć i zrzucić na nośnik danych. Tu masz wszystko ładnie rozpisane http://pl.playstation.com/ps3/support/netw...ystemowego-PS3/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych aktualizacji nie będziesz musiał przeprowadzać. Jak nie masz netu, to po prostu nie masz. Co najwyżej możesz sobie na offline'ie upnać firmware konsoli (a nawet chyba będziesz musiał, coby gry się odpalały, nie jestem pewien), ale te pliki powinny być na płytach z grami, więc spoko i luz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...