Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

PS3

Polecane posty

I drugie pytanie o które zostałem poproszony.

Posiada on monitor 22" z jednym wejście D-Sub no wiec analogowe :) Co jest potrzebne by grać na PS3(kable do podłączenia).Bo musi mieć chyba HDCP czy jakoś tak by był obraz no ale monitor owej funkcji nie posiada.Oglądałem z kumplem dużo filmów jak inni mają podłączone to mają taka skrzyneczkę ale ze film jest slaby to nie mogę nic powiedzieć o grafice.

Jak będzie wyglądała grafika,obraz.I czy to się w ogóle opłaca?

Proszę was o odpowiedz na te 2 pytanka :)

Cóż ta skrzyneczka to zapewne VGA Box kosztuje jakieś 200 złotych. Moim zdaniem nie warto dawać tyle kasy, za dużo kombinowania z kablami itp. Lepiej dopłacić i kupić monitor z HDMI i HDCP.

Filmik który pokazuje jak trzeba skonfigurować przesyłanie obrazu i dźwięku by zadziałało http://www.youtube.com/watch?v=ZZK3ZTOuW4g...feature=related

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego to jakoś nie jest przekonany by wydać kasę ale nie ma wyboru jak chce mieć dobrą grafikę :)

Jaki polecacie monitor z HDMI i HDCP taki w sam raz do PS3 i żeby miał dość cali w przystępnej cenie np.26".Cena na jaką mógłby się zgodzić to 1000zł taki max.No i żeby miał dobry kontrast i żeby podczas grania nie smużyło podczas gry.Taki ideał do PS3 za małą kasę.Wiecie o co mi chodzi.Duże wymagania ale myślę że ceny spadły ostro w dół więc coś znajdziecie.Najlepiej gdybyście podawali w linkach.

Oglądaliśmy taki film na YT jak koleś chyba z Rosji grał na PS3 w PES'a z monitorem benq 2400HD chyba jakoś tak i jakość no i wielkość byłą dobra.

A moze napiszecie jakich wy używacie sprzętów do grania(monitor) aby te mnie by interesowały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz podłączenia do neta, to nawet nie zauważysz, że wyszła aktualizacja gry :)

Jaki polecacie monitor z HDMI i HDCP taki w sam raz do PS3 i żeby miał dość cali w przystępnej cenie np.26"

Co prawda nie 26, ale 23" - Samsung 2333HD. Polecam gorąco :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam takie zapytanie.

[...].Bo ma model z iPlus'a więc granie i ściąganie przez internet odpadają.[...]

Zaraz zaraz, a kto powiedział, że nie może PS3 podłączyć do internetu, bo ma iPlusa?! :O

Sam z niego (iPlus) korzystam i bez problemu konsola łączy mi się z siecią za pomocą w/w właśnie iPlusa! Wystarczy kabelek podłączyć do karty sieciowej, we właściwościach połączenia iPlus odblokować możliwość łączenia się z internetem innym użytkownikom i wszystko śmiga jak należy! ;)

Howgh! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to ma taki trefny modem że szok.Zrywa połączenia,ma limit 500MB(ma go dość długo dlatego ma taki limit).Więc podłączenie nawet nie wchodzi w grę.Będzie aktualizował przez niego Soft i mu zerwie połączenie i co najgorsze może się stać to że konsolka padnie.

Sprawa TV jest w innym temacie :).Za wszystkie odpowiedzi dzięki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki warto mieć tylko wtedy jak wszyscy śpią i chcesz by nic nie słyszeli to się nadają idealnie do takich sytuacji :)

A co do wyboru słuchawek to Ci nie doradzę.Ale pewnie na Allegro tam gdzie jest PS3 i są obok te rożne zakładki(gry,konsole,okablowanie) to gdzieś w nich muszą być słuchawki specjalne do PS3 ale ceny będą dość duże :].Nie chce mi się ich szukać, wiec poszukaj sam xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspominałem przedtem że kumpel kupił sobie PS3 Slim 120GB :).No ale miał soft 2.80 bodajże a ze nie ma neta w konsoli to ściągnęliśmy z PC.Nowy soft 3.01 dużo wniósł do konsoli fajnie wygląd itp.Ale po paru godzinach zaczęły mu się gry wieszać ;/.Chcieliśmy sobie pograć w Killzon'a i Uncharted 2 ale nie da rady.Freezen i tyle.Albo podczas gry albo nawet w menu.

Czy ten soft jest na prawdę taki walnięty że przez niego konsole się psują?I kiedy wyjdzie poprawka albo nowy soft.Bo na tym się grać nie da.

Teraz żałuje że kupił PS3 mimo ze ma takie gry bo wahał się co do Xbox'a bo wtedy nie miał by problemu z softem a parę fajnych gier jest ;]

Sorki że tak chaotycznie ale inaczej nie mogłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć ze wychodzi lepsza wersja.Może ta nie będzie miała takich problemów.

Tylko kurcze zastanawiam się dlaczego u innych chodzi pięknie ładnie a u innych zwiechy jeszcze większe niż w poprzednich softach.Wiadomo że nie każdy ma Slima czy Fata ale zdarzyło się to na obu konsolach że takie problemy z FW.No trudno niech 3.10 przyniesie dużo poprawek bo 3.01 to szkoda gadać :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był, był, a raczej jest...update do 3.10 zrobiłem wczoraj przed północą, nie trwało to długo, działa świetnie, żadnych błędów się nie doszukałem tylko jakoś tak dziwnie mi się patrzy na te polskie napisy, muszę się przyzwyczaić ;)

A i AXN Player mnie miło zaskoczył i też po polsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, na razię chyba już o samej konsoli wiem dostatecznie dużo. Ją samą mam zamiar kupić dopiero gdzieś w okolichach grudnia (trza poczekaćna kasę i rodzicielsie pozwolenie, za dobre oceny:(). A czy jest jakaś szansa że po premierze wersji 160 GB cena konsoli z mniejszym dyskiem pójdzie w dół, a jeśli tak to jaka to może byc różnica?

Ja bym się na to nie nastawiał. W ciągu roku dwa razu kupowałem w formie prezentu PSPka na imieninu. Raz zapłaciłem (bodaj) 699zł za konsolę i jedną grę, a rok później .... 699zł za konsolę i .... dwie gry.

Z PS3 jest podobnie, cena jako taka raczej nie topnieje (tak jakby chcieli gracze), natomiast w ramach rekompensaty, nie dostaniesz zestawu z jedną gra, tylko z dwiema. Lub nawet czterema (starszymi), albo grą i filmem na BR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam rację myśląc, że gry na PS3 będą w najbliższych latach ładniejsze niż gry na X360?

Jak jest z multiplayerem i demami - wszystko za darmo? Duży wybór wersji demonstracyjnych?

Zastanawiam się nad zakupem konsoli, a że teraz PS3 niewiele jest droższy od X360, a do tego coraz lepsze gry się na niego zapowiadają... Sam nie wiem jeszcze. No i pytanie - czy trzeba się bardzo gimnastykować, żeby podłączyć PS3 do monitora, czy wystarczy prosty kabelek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZdeniO - dem jest sporo (ale nie do każdej gry jest, tak dobrze to nie ma), są darmowe, gra przez sieć takoż. Nie miałęm jeszcze okazji grać przez PSN, więc nie wypowiadam się na temat jakości serwerów itd. Demka i inne materiały pobierałem bez problemu.

Co do gier - jakieś 90% gier to multiplatformy, które wychodzą i na PS3 i na X360, a jakość poszczególnych wersji w zasadzie się nie różni (są niechlubne wyjątki, patrz Bayonetta z jej wyraźnie niższym na PS3 framerate). Te tytuły raczej nie będą wyraźnie ładniejsze na PS3, mimo, że studia 'third party' coraz lepiej opanowują wykorzystanie jej technologii.

Pozostaje kwestia exclusive'ów - tu już musisz się zastanowić, które gry wolisz. Ja zdecydowanie staję po stronie Sony w tej kwestii.

Co do podłączenia - jeśli masz monitor ze złączem HDMI lub DVI z HDCP - podepniesz bez problemu jednym kablem HDMI (ew. z przejściówką HDMI-DVI. Kabla HDMI w zestawie nie ma, ale czasem dokłada sklep w promocji).

Jeśli ma wejście Composite Video (żółte gniazdo chinch/RCA) lub S-Video, to wrzucisz sygnał analogowy (w drugim wypadku przejściówka z RCA na S-Video i już) - słabsza jakość, bez rozdziałek HD, ale podepniesz.

Gorzej, jeśli masz tylko D-Sub lub DVI bez HDCP - musisz wówczas zaopatrzyć się w VGA box (i kabel Component) lub HDFury by przekonwertować sygnał.

Podaj model monitora, a dostaniesz jasną odpowiedź :).

Do telewizora HD - HDMI lub Component. Do telewizora SD - Composite lub SCART (przejściówka w zestawie)

Dźwięk to osobna para kaloszy - być może monitor łyknie audio po HDMI (jeśli w ogóle ma głośniczki), ale lepiej użyć kabla optycznego i wpiąć się nim do porządnego wzmacniacza/amplitunera/zestawu 5.1/7.1 wyposażonego w takie wejście.

W innym wypadku pozostaje analogowe stereo wyprowadzone na 2 RCA, które spokojnie podepniesz do zwykłej wieży, lub, korzystając z odpowiednich przejściówek, do wejścia karty dźwiękowej, ew. bezpośrednio do komputerowych głośników czy słuchawek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...