Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

PS3

Polecane posty

zastanawiam się jak w obu przypadkach (MS i Sony) rozwiążą problem poruszania się postacią o_0

"Latarki" od Sony będą miały przyciski (o gałce nie mam pojęcia)...

A moim zdaniem, Sony zrobiło lepsze "coś" od MS. Nie wiem jak wy, ale ja nie wyobrażam sobie grania bez trzymania niczego w rękach.

PS: Czekam na nowe The House Of The Dead i Rune na PS3...  :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mam LCD 32' LG

product.jpg

W sierpniu planuje zakup PS3 i mam pytanie do posiadaczy tych modeli TV lub podobnych lub po prostu kogos kto sie zna czy jakosc bedzie dobra w miare ;] nie jest to TV najwyzszych lotow no ale ma HD Ready i mysle ze da rade ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro z samego rana siadam do LittleBig Planet :) a tak "z popołudnia" pogram w Gran Turismo 5: Prologue ;) Jak pomyślę, że cały rok nie było czasu na grę na PS3... no, ale teraz wakacje, to sobie nadrobię ;)

Co kupić najpierw - Uncharted czy Resistance 2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo to dno w porównaniu z np. GRIDEM ;P

A LittleBigPlanet mi się nie podoba - nie kumam za chiny o co tam chodzi (kumpel mi PS3 pożyczył i właśnie te gierki ma :P + fife 09, paradisa, uncharteda, fife street 3 i ratcheta).

W Resistanca nie grałem, a Uncharteda kawałek - nawet fajne. Z samochodówek to polecam GRIDA - super gierka, wymiata wszystkie inne samochodówki na PS3. Dużo lepszy, niż na kompa!

No i jeszcze burnouta paradise - też dobra gra, ogromny teren do jazdy i masa zabawy.

Z sportowych ofc fifa 09 - gra wymiata :P

Aaa jeszcze w Killzone 2 demo grałem - gra wygląda zarąbiście, jedynie mi sterowanie padem nie odpowiadało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że obniży cenę "starych" wersji, a po obecnej cenie będzie sprzedawać slim'y. Jednak jak na razie nic nie jest oficjalnie potwierdzone. Gdyby Sony zdecydowało się na taką obniżkę, to po 1000zł nawet ja bym się zastanowił nad kupnem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co kupić najpierw - Uncharted czy Resistance 2?

Wszystko zależy od tego w co lubisz grać. Uncharted to genialnie wyglądający, intensywny akcyjniak, ale wystarcza na kilka dni [w zależności od wybranego poziomu trudności, intensywności grania, zdobywania pucharków itp.] Resistance 2 wygląda znakomicie, jest nie mniej intensywne, ale posiada tryb multi, czyli kilkaset dodatkowych godzin gry [misje, coop, wymagające osiągnięcia, wewnętrzne medale, wstążki, rozwój postaci itp. itd.].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że obniży cenę "starych" wersji, a po obecnej cenie będzie sprzedawać slim'y. Jednak jak na razie nic nie jest oficjalnie potwierdzone. Gdyby Sony zdecydowało się na taką obniżkę, to po 1000zł nawet ja bym się zastanowił nad kupnem.

A z tymi slimami to jest cos potwierdzone czy kolejna plotka, ktorych jest multum na necie;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tymi slimami to jest cos potwierdzone czy kolejna plotka, ktorych jest multum na necie;]

Prace jakieś zapewne są prowadzone, ale wydaje mi się, iż bliska premiera to plotka, ktoś puścił fotki jakiegoś kartonu i kawałka plastiku [jest multum różnych peesopodobnych pegazusów na rynku, więc zdobycie czegoś takiego, to żaden problem, a karton to i ja mogę wykonać]. Obniżka również jest mało prawdopodobna [raczej nie o 100$], raz, że zaczynają wychodzić na swoje, dwa, kryzys wciąż zbiera żniwa. Zobaczymy, może obniżą, dla kogoś, kto konsoli nie posiada to dość fajna sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie dotyczace tych kabli, znajomy kupil kabel HD za 80-90zł, czym sie on rozni od tego HDMI ? bo juz sie gubie... :P I boje sie o grafike na tym moim TV :( W ogole sie nie znam i mogl by mi ktos jasno powiedziec jak sie bedzie sprawowala PS3jka na tym Tv =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię to najprościej, masz PS3, LCD/Plazmę z HDMI, kupujesz kabel HDMI [możesz kupić za 200zł, możesz za 30, byle wytrzymał kilka odłączeń i nie rozpadł się po wyjęciu z odpakowania] To, co kupił kolega, znajomy, ktokolwiek, nie ma najmniejszego znaczenia. Masz wejście HDMI, kupujesz kabel HDMI, podłączasz i już. Zero jakiejkolwiek filozofii, obaw, kombinowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...