Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

[SPOILERY] Star Wars: The Rise of Skywalker [JESZCZE WIĘCEJ SPOILERÓW]

Polecane posty

Zwiastun świetny, już nie pamiętam, kiedy ostatnio tak bardzo czekałem na jakiś film, tym bardziej na gwiazdkę. Jest tutaj tyle smaczków dla fanów (kumpel, który obejrzał może dwa razy Gwiezdne Wojny nie jara się tak jak ja), że aż uśmiech sam pojawia się na twarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już od jakiegoś czasu chodziły takie teorie (ktoś wspominał nawet o tym w tym temacie), ale czy to na serio nie jest Darth Revan?

8fdWK4C.png

Słyszałem już żarty o tym, że Disney odcina się od EU tylko po to, aby teraz bezkarnie kraść różne pomysły i wplątywać je w nowe filmy. Do tej pory najwyżej się uśmiechałem pod nosem, ale teraz zaczynam się autentycznie bać. IMO Revan był genialną postacią głównie ze względu na swoją przeszłość, a skoro ten film ma być sequelem nie wiem, jak mieliby to tutaj wrzucić (gdzie mają umieścić niby wojny mandaloriańskie?). Więc oby to nie był on, bo obawiam się, że skończy się tak, że dostaniemy po prostu kolejnego Sitha w masce, który przypadkowo będzie nazywał się Revan.

P.S. Czy ten czarnoskóry bohater będzie przez cały film tylko pocić się i sapać? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te smaczki?
Na każdym kroku coś masz? Zniszczony Star Destroyer, zniszczona maska Vadera, sam Chewie i Solo, no kurde, jak to nie są smaczki dla fanów, to ja nie wiem co to jest.

ale czy to na serio nie jest Darth Revan?
Nie sądzę. Inspirują się nim na bank, ale nie sądzę, żeby go tutaj wrzucili.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedle plotek Sith pokazany w trailerze kolekcjonuje artefakty pozostawione przez swoich wielkich poprzedników. Maskę Revana mógł zwyczajnie "przygarnąć". :P

Devius, ale jeśli w trailerze widzimy dwu sekundowe ujęcie, na którym pojawia się tylko i wyłącznie maska Vadera, trudno mówić o smaczku. Smaczki z reguły są choć trochę mniej oczywiste.

inb4 zdefiniuj "smaczek"

BTW idiotyczne słowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Czy ten czarnoskóry bohater będzie przez cały film tylko pocić się i sapać? wink_prosty.gif

A co masz do spoconych i sapiacych czarnoskorych? ;) JarJar przez cale The Phantom Menace robil za wioskowego glupka, to w The Force Awakens bedziemy mieli postac, ktora przez caly film bedzie sapac, pocic sie i robic oczy. Niektore sceny z tego trailera sa calkiem niezle, ujecie ze zniszczonym Star Destroyerem bylo klimatyczne, a opublikowane wideo daje mi nadzieje, ze pod wzgledem wygladu pojazdow nowy film bedzie bliski starej trylogii, a nie ze wprowadza mysliwce, transportery, niszczyciele i reszte latajaco-jezdzaco-strzelajacego talatajstwa, ktore bedzie wygladalo, jakby od konca Powrotu Jedi mysl technologiczna poszla do przodu o minimum 200 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Czy ten czarnoskóry bohater będzie przez cały film tylko pocić się i sapać? wink_prosty.gif

A co masz do spoconych i sapiacych czarnoskorych? ;) JarJar przez cale The Phantom Menace robil za wioskowego glupka, to w The Force Awakens bedziemy mieli postac, ktora przez caly film bedzie sapac, pocic sie i robic oczy. Niektore sceny z tego trailera sa calkiem niezle, ujecie ze zniszczonym Star Destroyerem bylo klimatyczne, a opublikowane wideo daje mi nadzieje, ze pod wzgledem wygladu pojazdow nowy film bedzie bliski starej trylogii, a nie ze wprowadza mysliwce, transportery, niszczyciele i reszte latajaco-jezdzaco-strzelajacego talatajstwa, ktore bedzie wygladalo, jakby od konca Powrotu Jedi mysl technologiczna poszla do przodu o minimum 200 lat.

no tak w sumie w ciągu czterech tysięcy lat po KotOR-ze myśl techniczna prawie w ogóle nie poszła do przodu

to jest jeden z powodów, dlaczego cieszę się, że Disney wywalił cały kanon poza filmami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak w sumie w ciągu czterech tysięcy lat po KotOR-ze myśl techniczna prawie w ogóle nie poszła do przodu
Największy absurd The Old Republic (MMO), gdzie żołnierze republiki mają zbroje jak klony.

E tam. W trylogii Bane'a Republika używa tego samego modelu statku, co trzy tysiące lat wcześniej, w KotORze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, czepiacie sie. Zanim ludzkosc przesiadla sie do samochodow uzywala konia przez ponad 5 tysiecy lat. Jesli konstrukcja jest sprawdzona, to i modernizowac jej nie trzeba. ;)

ale im bardziej zaawansowana technicznie cywilizacja, tym więcej nowych odkryć jest, co widać np. u nas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze w Starej Republice wszystko juz wymyslili? Albo po prostu tworcy nie byli w stanie stworzyc wiarygodnych przodkow pojazdow, broni i strojow, ktore widzielismy w filmowych trylogiach? Chociaz z drugiej strony jesli sie zastanowic, to w przeciagu 100 lat moda i urzadzenia dosc znacznie sie zmieniaja, a co dopiero jesli mowimy o czterech tysiacach lat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz z drugiej strony jesli sie zastanowic, to w przeciagu 100 lat moda i urzadzenia dosc znacznie sie zmieniaja, a co dopiero jesli mowimy o czterech tysiacach lat...

W przeciągu 100 lat tak, ale jeśli zmniejszyć okres, okaże się, że od jakichś 10-20 lat innowacji technologicznych jest coraz mniej. Więc możesz mieć rację bardziej niż Ci się zdaje :).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...