Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

[SPOILERY] Star Wars: The Rise of Skywalker [JESZCZE WIĘCEJ SPOILERÓW]

Polecane posty

Jelec służy do ochrony dłoni użytkownika. Tylko cortosis i miecz świetlny mogą zablokować miecz świetlny. Rękojeści w SW chyba nie robiono z cortosis, dlatego jelec jest mieczem świetlnych.

Da, da tawarisz. Ale pomijamy oczywiste zagrożenie jakie stanowi to dla użytkownika? Kilka (-naście, -dziesiąt, -setek(?)) gier, filmów, komiksów etc. obyło się bez mieczy udziwnionych taką gardą (i w ogóle jakąkolwiek - chyba nie bez powodu). Pomysł trochę przekombinowany wink_prosty.gif.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jelec służy do ochrony dłoni użytkownika. Tylko cortosis i miecz świetlny mogą zablokować miecz świetlny. Rękojeści w SW chyba nie robiono z cortosis, dlatego jelec jest mieczem świetlnych.

Da, da tawarisz. Ale pomijamy oczywiste zagrożenie jakie stanowi to dla użytkownika? Kilka (-naście, -dziesiąt, -setek(?)) gier, filmów, komiksów etc. obyło się bez mieczy udziwnionych taką gardą (i w ogóle jakąkolwiek - chyba nie bez powodu). Pomysł trochę przekombinowany wink_prosty.gif.

A jakie zagrożenie to niesie komuś, kto posługuje się Mocą i może mieczem nawet pociski odbijać? Według mnie całkiem fajnie, że jest przekombinowany - będzie się wyróżniał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git gud :D :D :D ten toczący się na początku robocik jest przesłodki :D ale miecz to spsuli...bo jak nim wtedy tak wywijać? Niech nie robią z Gwiezdnych Wojen Krzyżaków :P

Ale to daje możliwość stworzenia nowego stylu walki mieczem świetlnym. Pomyśl jak fajnie by mógł wyglądać pojedynek między kimś wywijającym mieczem, a kimś walczącym w stylu przypominającym średniowieczny.

+ Moc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Git gud :D :D :D ten toczący się na początku robocik jest przesłodki :D ale miecz to spsuli...bo jak nim wtedy tak wywijać? Niech nie robią z Gwiezdnych Wojen Krzyżaków :P

Ale to daje możliwość stworzenia nowego stylu walki mieczem świetlnym. Pomyśl jak fajnie by mógł wyglądać pojedynek między kimś wywijającym mieczem, a kimś walczącym w stylu przypominającym średniowieczny.

+ Moc

Między kimś, kto robi turboninjazawijasy, a przeciwnikiem stale blokującym i rzadko uderzającym? Wolę dynamiczną wymianę ataków obu wojowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie zagrożenie to niesie komuś, kto posługuje się Mocą i może mieczem nawet pociski odbijać? Według mnie całkiem fajnie, że jest przekombinowany - będzie się wyróżniał.

Och proszę Cię, bogatej wyobraźni nie trzeba mieć, żeby sobie wyobrazić sytuacje w których taka rękojeść działa na niekorzyść dzierżyciela. Moc nie obroni Cię przed wypaleniem sobie dziury w tułowiu tą głupią gardą, gdy ktoś Cię "przygniata".

Zaczynami brzmieć jak nerdy xD. EOT bezpieczeństwa icon_cool.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby przedstawili jakikolwiek inny 'nowy' model miecza, to też by były narzekania. Jakby nie przedstawili niczego nowego, to byłyby narzekania, że nie ma nic nowego.

Otóż ten jeden raz błędnie osądzasz Internet. Fani chcieli powrotu do stylistyki starej trylogii, jak najbliżej oryginału (ja odstawałem, bo IMO Mroczne Czasy to najnudniejsza era w całym uniwersum, moją ulubioną jest Stara Republika). A z mieczem jest ten problem, że nwygląda zwyczajnie śmiesznie.

SilentBob, ale wyczuwam nieuzasadniony butthurt o dubbing, bo narracja w obu wersjach jest równie bezpłciowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SilentBob, ale wyczuwam nieuzasadniony butthurt o dubbing, bo narracja w obu wersjach jest równie bezpłciowa.

Ale butthurt o dubbing jest uzasadniony w każdym przypadku, który nie jest filmem animowanym. Dubbing w filmach po prostu jest słaby i w zdecydowanej większości przypadków postaci dostają przerysowane/niepasujące głosy. Oglądałem Zemstę Sithów z dubbingiem (znajomy zawalił przy rezerwacji biletów) - było to straszne i nieklimatyczne doświadczenie (pomijam już sam film). Nie wiem jak Bob, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby dub VII części był lepszy od tego co zostało zaprezentowane w części III.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z mieczem jest ten problem, że nwygląda zwyczajnie śmiesznie.

Wg mnie wygląda [beeep].

można samemu się pozbawić dłoni/ręki/życia

Tak samo jak zwykłym mieczem świetlnym. To, że jeden koleś ma na mieczu dwa wystające penisy, nie znaczy od razu, że się na nie nadzieje. Co to za jedi, co nie potrafi władać własnym mieczem?

edit o jezu cenzura... wygląda bardzo fajnie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...