Jump to content

XPD

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

Recent Profile Visitors

1,936 profile views
 1. Jest ktoś chętny na trenowanie na multi paru taktyk na serwerach jedynki albo trójki? Chodzi mi o synergie Ukraina + dowolne państwo z XVIII wiekiem
 2. A ja jestem za grą, a raczej trylogią Kozaków! http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=457 http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1762 http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1406 Moim zdaniem jeden z prostszych (i dlatego świetny, bo wykonanie nie jest gorsze od Wahammerów czy Empire) i dobrze rozbudowanych RTS-ów pierwszej dekady nowego milenium. PS: Mam już 3000 godzin we wszystkich częściach łącznie, a wciąż nie nudzi .
 3. Piszcie propozycje! :)

 4. A ja mam jeszcze inny pomysł. Gra typu point-and-click lub visual novel. Budzimy się jako redaktor w ActionMagu. Pierwsze co robimy, sprawdzamy pocztę elektroniczną na swoim laptopie. Dostaliśmy wiadomość od CD-Action - zapraszają nas do redakcji. Całkowicie podekscytowani przebieramy się i czym prędzej wychodzimy z domu. Z pośpiechu zapomnieliśmy zamknąć drzwi. Gdy już dotarliśmy pod drzwi, one są lekko uchylone. Nie pukamy - ciekawość zmusiła nas do wejścia i rozejrzenia się. I tutaj zaczyna się cała zagadka - redakcja jest pusta! Słyszymy tylko lekki szelest zamykających się przez przeciąg nibywrót do tego budynku. Chodzimy po korytarzu. Wchodzimy do pierwszego po lewej pokoju, zaglądamy pod biurko. Leży może śpiący rudy kot, a na jego sierści jest wymalowane słowo "WRÓĆ". Intuicyjnie wybijamy szybę i ze strachu uciekamy stamtąd. Wracamy do domu. Otwieramy drzwi - trzeba było użyć klucza. Wchodzimy do pokoju - nasz laptop jest włączony. W notatniku jest zapisany jeden wers "REDAKCJA W OPAŁACH! ZNAJDŹ SMUGGLERA.". Po przeczytaniu wiadomości rzucamy laptopem, odwracamy się i biegniemy przed siebie z niewiadomych przyczyn. Uderzyliśmy w ścianę tak mocno, że po upadku na ziemię straciliśmy przytomność. Mamy sen - a raczej jesteśmy w świecie astralnym. Pomaga nam wstać pewna postać. Ocieramy oczy - spotykamy Mr Jedi. Gra mogłaby posiadać Quick-time-event, dwie ścieżki moralne, znajdowanie przedmiotów (choć niekoniecznie należałoby ich użyć, choć mogą ułatwić zagadki logiczne), znajdźki (NAGRANIE #1 05TR24Ł Mac Abra, dla przykładu ). Propozycję na ciąg dalszy fabuły proszę dopisywać w odpowiedziach. Najlepsze dodam do posta i dopiszę oczywiście coś od siebie.
 5. To może ja zaprezentuję: .Poza tym jeszcze od siebie - jeden z najlepszych eventów na jakich byłem. Fajni ludzie, fajne pokazy i świetna redakcja (pozdrawiam z resztą). Naprawdę - szacunek za zorganizowanie takiej imprezy. PS: Świetnie się z wami gadało. Szczególnie z 9kier, Berlinem i Papkinem.
 6. To bardzo fajnie A jak sprzątanie? (PS: Kostrzyn nie jest tak blisko Żar - 140 km )
 7. Jak odczułaś imprezę CD-Action EXPO? BTW: Pamiętasz nas?
×
×
 • Create New...