Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

[SPOILERY] Star Wars: The Rise of Skywalker [JESZCZE WIĘCEJ SPOILERÓW]

Polecane posty

Tak, będzie całkowicie nowa trylogia. Dodatkowo będą trzy spin offy, będą one wypuszczane do kin rok po premierze którejś części, na przykład: Przebudzenie Mocy ma premierę w tym roku, Rogue One (czyli pierwszy spin off) w 2016, Star Wars VIII w 2017, kolejny spin off w 2018 i tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma takiej możliwości, bo jestem fanboyem SW. Nowa trylogia nawet mi się podobała, chociaż wiem, że gdyby Lucas tego nie reżyserował to mogłoby wyjść lepiej. Nie ukrywajmy, on był dość kiepskim reżyserem jeśli chodzi o SW. Imperium Kontratakuje to jedyny film, przy którym nie siedział za sterami kamery i jest to najlepsza część Gwiezdnych Wojen. Poza tym Disney rezygnuje z wielkiej ilości głupich pomysłów, które Lucas miał w planach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer faktycznie jest sztampowy w tym, że to "pokażemy wybuchy, bieganie i strzelanie, ludzie się napalą". Inna sprawa, że przynajmniej nie zdradza połowy zwrotów fabularnych i najlepszych scen, a kusi za to sceneriami. No i ten gość w masce to już prędzej Starkiller. Tak czy inaczej, u mnie delikatny hype, ale bez przesady, do kina postaram się pójść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie znam jego postaci mocno, bo nie grałem w żadne Force Unleashed i nie interesowałem się nimi, ale pamiętaj, że kanon został zresetowany, więc równie dobrze mogą go postawić w pozycji "tajemny uczeń Vadera" i zmienić jego nastawienie do niego, bo im wolno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Kanon został zresetowany, ale sam Disney mówił, że będzie korzystał ze starego kanonu w trakcie tworzenia nowego, więc niewykluczone jest, że Starkillera umieszczą w nowym kanonie, tylko, że ze zmienioną osobowością. Imo głupotą by było nazywać potajemnie Kylo Rena Starkillerem, skoro w filmie będzie też baza o takiej samej nazwie (nowsza Gwiazda Śmierci?). Luke jako Kylo? Odpada. W internecie już krążyły zdjęcia z planu gdzie Mark Hamill stoi w szatach Jedi, na dodatek J.J Abrams nie jest aż takim trollem, żeby podawać nazwisko aktora grającego Kylo, skoro miałby to być Luke Skywalker. Prędzej postać wyciągająca rękę do Artoo jest Skywalkerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Bo w trailerze, jak to się ostatnio modnie zrobiło, powinna być połowa scen z filmu oraz zdradzone najważniejsze punkty zwrotne w fabule. Bo kto tam chce oglądać cały film, jak można trailer obejrzeć, gdzie wszystko jest wyłożone na tacy i to w znacznie krótszym czasie.

PFFF...

Zwiastun jest mega, film będzie mega, w ogóle Gwiezdne Wojny rulz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...