Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 12/2014

Polecane posty

Musiałem przekartkować CD-A (kupiłem), bo kusiła mnie ta dycha. Myślałem, że dostanie ją albo Władca, albo Lords, a tu taki suprise :E. Nie powiem kto oceniał i jaka gra dostała dychę, ale będziecie nieźle zaskoczeni Xd Biorąc pod uwagę fakt, że gra jest stara i tylko ostatnio można ją było dodawać na Steam + gra została kompletnie uproszczona i ocenka nieco z sentymentu, bo takich gier nie ma. Nie mniej magia zaskoczenia była i oto chyba redakcji najbardziej chodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiesz jaka gra ale samym opisem i tak nie pozostawiasz złudzeń ;p

To jak w tym dowcipie: lis, niedzwiedz, wilk i rys graja w karty. Nagle niedzwiedz rzuca karty i mowi: dobra, nie powiem kto tu kantuje na bezczelnego ale jak nie przestanie to sie odwine i strzele w te ruda morde... {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie tylko przeglądnąłem numer, o ile nie jestem zaskoczony, że Fifa 15 dostała po tyłku (kolejna wtopa EA, ta firma koniecznie musi się wziąć w garść, inaczej może ich czekać nieciekawy los), to dycha dla Quake Live zaskoczyła. Spodziewałem się, że taką ocenę otrzyma Bayonetta 2, Shadow of Mordor lub Obcy: Isolation.

A propo oceny 10/10 - kiedyś za taką notą musieli zagłosować 3 redaktorzy. Później zasady zostały zmienione na 2 osoby+osoba oceniająca grę. Jak teraz wygląda sytuacją?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy podobnie jak w zeszłm miesiącu jest planowany stream redakcyjny na twitchu niedługo po premierze nowego numeru?

i czy mi się (może mi gdzieś umknęło) ale nie ma planowanej recenzji Endless Legend w tym numerze? Dopiero w 13 będzie?

Ano nie ma. Jednak to taka gra, przy której zdecydowanie recenzja później będzie lepsza niż wcześniej. Gra jest świetna i ma dużo do zaoferowania (a bedzie tylko lepiej jak pojawią się mody), ale zdecydowanie wymaga czasu. Nie tylko na granie, ale na samo nauczenie się.

Dla odmiany Driveclub chyba za szybko zrecenzowano, bo to, co się obecnie z grą dzieje to, litościwie, zasługuje na 4/10, na pewno nie na 7. A wersji dla Plusa, która w ramce jest podawana jako istniejąca, nie ma i nikt nie wie, kiedy będzie smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznaję się bez bicia,że po recenzji Company of Heroes 2 i Rome II zwątpiłem w CDA,ale tym numerem kompletnie się rehabilitujecie jak Loyd z filmu o dwóch mądrych facetach inaczej. Poziom recenzji jest fantastyczny-znowu CDA ma magię,najbardziej w oczy rzuca się recenzja nowej FIFY. Grę kupiłem przed premierą,no i niestety pad nie wytrzymał tej konfrontacji. Po tej recenzji wiem,że nigdy nie kupię gry przed premierą. Never,wiesiek 3 się nie liczy bo kolekcjonerkę wziąłem już pierwszego dnia. Najlepszy numer w tym roku i po raz kolejny dowód na przewagę czasopisma nad internetowymi Januszami. Brać ludzie,póki jeszcze jest!

Ah,jeszcze Edyta-Fifę już trochę spaczowano,ale nawet po tych paczach ocena Cormaca jest łaskawa,ale i sprawiedliwa. Niestety do oceny chociaż 7 sporo brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fifa zrównana z ziemią, Shadow of Mordor z "ledwie" 7+. Gry, które zakupiłem w tym miesiącu okazały sie niewybuchami, chociaż tu i ówdzie mam własne zdanie, np. sekwencja finałowa z Shadow of Mordor mi przypadła do gustu, <SPOILER!!!>w

przedostatnim zadaniu przeciwnik udaje ukochaną Taliona

i jest tam bardzo miła dla ucha melodia, której nijak nie mogę znaleźć na Youtube<SPOILER!!!>, a drugi raz nie chce mi się przechodzić gry do tego momentu, bo, tu się zgodzę z recenzentem, staje się bardzo monotonna po pewnym czasie.

Natomiast nowa FIFA, mimo że jest grywalna, to jednak nie powala. Niestety obiceanką-cacanką okazał się psychologiczny apsekt gry, w którym wydarzenia na boisku mają wpływać na zawodników, odbijać mają się sprzeczki czy niewykorzystane sytuacje - gadka-szmatka, a efekt w grze taki jak zauważył recenzent, te same cutscenki, których nawet nie można przeklikać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler - aż Pratchettem polecę: "Ludzie uważają, że czas jest ważny, ponieważ sami go wymyślili." ;) No i podpisuję się obiema rękami pod postem kol. Demilisza, recenzji ta zwłoka się przysłużyła, ot co! :)

... natomiast nie składam podpisu pod złośliwostką tow. bogie46, który jednak ma szansę kolejnym postem się kompletnie zrehabilitować, jak Loyd z filmu o dwóch mądrych inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo przyjemny.Recenzję gier poprostu wyśmienite.Zaskoczeniem dla mnie jest ocena 10/10 gry, którą dawno nie grałem i zapomniałem, że jeszcze do niej istnieje multi.Jak zwykle "suchary" na poziomie CDA oraz żarty w dziale "Na luzie".Słabe są natomiast pełniaki, ale można przymknąć oko :).Czekam na następny numer ponieważ wyjdą wtedy najciekawsze gry(Assasyni, Far Cry oraz Dragon Age) ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo przyjemny.Recenzję gier poprostu wyśmienite.Zaskoczeniem dla mnie jest ocena 10/10 gry, którą dawno nie grałem i zapomniałem, że jeszcze do niej istnieje multi.Jak zwykle "suchary" na poziomie CDA oraz żarty w dziale "Na luzie".Słabe są natomiast pełniaki, ale można przymknąć oko smile_prosty.gif.Czekam na następny numer ponieważ wyjdą wtedy najciekawsze gry(Assasyni, Far Cry oraz Dragon Age) wink_prosty.gif.

Tak ludzie się rejestrują i chwalą,nieźle. Naprawdę przełomowy numer,już nie mogę się doczekać kolejnego nr. Trzymajcie tak dalej,fajnie by było jakbyście się pochwalili jaki nakład poszedł w tym miesiącu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ludzie uważają, że czas jest ważny, ponieważ sami go wymyślili."

Dylatację czasu też "ludzie wymyślili"?

Wymyśleć - niespecjalnie, odkryć - i owszem, bo Einstein też człowiek.

A tak jeszcze słowem wyjaśnienia, to kajam się, bo się z tym Endless Legend zwyczajnie spóźniłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujący numer. Jestem ostatnio bardzo rozpieszczana przez dział "W produkcji", i jak przeczytałam że wychodzi gra o nazwie "Torment" to ślinka zaczęła mi cieknąć. Mam tylko życzenie by częściej dawano do dużych recenzji 9kier, bo czytanie jej to sama przyjemność.

Zachęcająca była recenzja Obcego, więc czy można wiedzieć kto oprócz właśnie 9kier przyklepał do znaku jakości?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...