Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CD-Action 12/2014

Polecane posty

Wielka szkoda że TW2 bez dodatku . Podstawkę już mam , a jestem z tych co kupują magazyn głównie dla gier . Btw smutne jest dla mnie że sporo gier z cda wymaga steama , uplaya itp . Jestem graczem starej daty i tych platform dostępowych w zasadzie nie trawię . Miało być taniej bo cyfrowo i wygodniej bo bez płyt , a jest tak że nie można odsprzedać , nie można uruchomić off-line , taniej tylko na wyprzedażach , rynek wtórny zlikwidowany w zasadzie , przymusowe autoaktualicje - co przy słabszym necie i limitach jest "dramatem" , kilkanaście kodów do różnych platform .... ehhhh to nie dla mnie taka "rozrywka" . Dobrze że mam potężną kolekcję staroci jeszcze ledwo tkniętych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki mały offtop z mojej strony

nie można uruchomić off-line

Nieprawda - można, przynajmniej na steamie.

taniej tylko na wyprzedażach

Nieprawda - HB, Groupees, Indiegala, Bundlestars itp.. itd, a i na samym steamie czasami trafi się dobra promocja.

przymusowe autoaktualicje - co przy słabszym necie i limitach jest "dramatem"

Nieprawda - autoaktualizacje, jak i np. przechowywanie savów w chmurze możesz wyłączyć, możesz także włączyć aktualizacje np. w godzinach 1 w nocy - 6 rano - co np. przy mojej taryfie internetowej jest idealne (17 GB na miesiąc - 50 GB noc, - taki limit w zasadzie starcza bez problemu.)

kilkanaście kodów do różnych platform ....

Kę....?, chyba że mówisz o tym że np. Wiedźmina 2 ze Steama możesz spokojnie aktywować na Gog-u co da ci wersje DRM-free, ale to akurat jest zaleta.

Dobrze że mam potężną kolekcję staroci jeszcze ledwo tkniętych smile_prosty.gif

Też mam całkiem pokaźną kolekcje pudeł i zdecydowanie wole cyfrówki - to po prostu wygodniejsze - masz zawsze aktualną wersje gry, nie niszczysz płyt - wszystko jest też także bardziej przyjazne dla środowiska - do tego znacznie, ale to znacznie tańsze. Z drugiej strony jednak rozumiem posiadaczy słabszych "internetów" - sam byłem posiadaczem takowego.

A tym czasem EOT, bo robie tu mały offtop.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - autoaktualizacje można wyłączyć , ale ja rzadko jestem on line , najczęściej po zalogowaniu do steama aktualizuje się on sam i wtedy autoaktualizacje są włączone domyślnie a zanim wyłączę już się ciągnie np. wersja językowa hiszpańska i francuska której tak potrzebuję do Kratera ( a ja net mam słaby i mało póki co ) . Aktualną wersję gry to wolę sam decydować jaką chcę :) . A jeśli można uruchomić grę ( mówię o pierwszym uruchomieniu ) na steamie offline to powiedz proszę jak ? :) . Jak napisałem jestem starej daty graczem i wolałbym zapłacić za grę więcej niż być zmuszonym do korzystania z platform dostępowych . A tak mają ze mnie producenci tyle co z piratów - oni nie płacą bo ciągną z torentu , ja nie płacę bo nie kupuję = producent kasy nie widzi . Ale Wieśka 3 kupię w dniu premiery . Za podejście m.in . Eot odemnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W numerze jest błąd. Strona 23, lewy dolny róg. Opis przy obrazku. Powinno być walek*.

Pozdro dla kumatych tongue_prosty.gif

I tak też było w oryginalnym podpisie, ale korekta widocznie uznała, że lekko nie radzę sobie z językiem polskim i poprawiła po swojemu :D Ale duże propsy że to wykminiłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA było Two Worlds II a jak ktoś jest zainteresowany jedynką, proszę bardzo- for free smile_prosty.gif

DLH.net.

Zarejestrować/zalogować się przez facebooka należy, wejść w zakładkę z kluczami (na czarnym górnym pasku z prawej strony pisze Keys- to właśnie tam), zalogować się przez dlh na steama i mamy TW I.

Administracjo- nie traktuj tego jako reklamę czy spam, po prostu daliście dość niedawno drugą część tej gry a nie każdy grał w dwójkę. Po prostu kto nie ma jedynki a podobała mu się dwójka, może mu się spodoba i jedynka a i pozna więcej świat Antaaloru czy jak to się zwało. Chciałem być pomocny i miły tylko smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...