Skocz do zawartości

RPG - Rocket Propelled Grenade (Launcher)


sleeskee

RPG - Rocket Propelled Grenade (Launcher)  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. a.k.a. Najlepszy rolplejowiec

    • niziołka
      23
    • Knight Martius
      9
    • P_aul
      11
    • boromir_blitz
      8


Polecane posty

'Moja topora być większa od twoja!' Tutaj głosujcie natych, którzy wykazali się w sesjach PGR... RPG na forum. Jak to ujął S. King: "strong-threwed barbarians whose extraordinary prowess at fighting is only excelled by their extraordinary prowess at fucking." Howgh!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna wersja mówi, że Martius w sumie zasłużył. Taka to moja nagroda za postępy w dziedzinie RPG, jakie zrobił w stosunkowo krótkim czasie.

Wersja mniej oficjalna oznacza, że przekupił mnie obietnicą boskiej mocy w jednej ze swoich sesji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem z patelnią wiszącą nad moją głową. Dostałem prikaz, żeby nie wymieniać nicka osoby na którą oddałem głos, mogę więc tylko napisać że osoba ta w każdej chwili może zabić jedą z moich postaci. Modlę się, aby jej to do głowy nie przyszło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wybór jest pomiędzy dwoma osobami. Sorry, Mart, ale sama częstotliwość i aktywność musi być jeszcze poparta odpowiednim stylem pisarskim, a tego mi u ciebie brakuje. P_aul już raz wygrał, a ostatnio wrócił po długiej przerwie, więc Ciociu masz mój głos ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na ciocię niziołkę oczywiście, inaczej nigdy mi nie wybaczy tego... *przypomina sobie nagle ostatnie ostrzeżenia*... no, sama-wiesz-czego :D

A poważniej... właściwie to nie ma co tu pisać. Wszyscy zainteresowani wiedzą jak dobrym roleplejowcem jest niziołka, a niezainteresowani są z definicji niezainteresowani. Na siebie głosował nie będę, Mart lub Boro... może za rok, zależnie od tego jak się rozwinie sytuacja ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Na wstępię mówię, że Mart za bardzo mi podpadł w ostatnim czasie, więc mojego głosu nie dostanie. No i teraz nad gardłem wiszą mi dwa noże, P_aulowy i Niziołkowy... Obojga się strasznie boję, śnią mi się po nocach... Więc mój głos dostaje nie kto inny, jak boromir_błyskawiczny. Lubię go, często staje po mojej stronie no i ma świetną sesję online(na żadnej innej[nawet tej z założenia kretyńskiej] sesji tak nie uhahałem).

<skrywa się w mroku, przed moderatorami Sesji RPG>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałam na Knighta Martiusa :) Poza tym, że jeśli chodzi o spełnianie swoich Mistrzo-Growskich obowiązków może być przykładem dla każdego w dziale, pracuje nad poruszaniem jego trybików jak mało kto(chyba tylko jego aktualna sesja - poza NSem - osiągnęła taki sukces, że nie tylko się nie załamała w ciągu roku, ale i tak bujnie rozwinęła), to jeszcze pisze z sensem(a także charakterystycznym stylem) i zachęca nowych forumowiczów. Oby więcej takich sesjowiczów:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...