Skocz do zawartości

Polecane posty

Wczorajszy mecz jako calosc byl slaby. Ok, Polacy nawet mnie pozytywnie zaskoczyli, bo nie dosc, ze po 20 minutach gry dalej mieli sile i ochote biegac, to jeszcze byli w stanie wymieniac miedzy soba celnie pilke i nie tracic jej po drugim czy trzecim podaniu. Pytanie tylko ile tak naprawde bylo w tym zaslugi naszej reprezentacji, a ile zawdzieczamy niemrawosci reprezentacji Irlandii Polnocnej, ktora pozwalala naszym dosc swobodnie rozgrywac na 2/3 boiska i skupiala soe na szczelnej obronie pozostalej 1/3. Obawiam sie, ze z grajacym bardziej ofensywnie przeciwnikiem, ktoremu bedzie zalezalo na budowaniu akcji i wbiciu nam gola, a nie tak jak w przypadku Irlandi Polnocnej na obronie i liczeniu na szybka, udana kontre, Polakom juz tak latwo nie pojdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 380
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Polacy nigdy nie umieli grać w ataku pozycyjnym, gdy trzeba rozklepać przeciwnika, więc mecze z takimi zespołami jak Irlandia Północna zawsze były męczarnią. Niby Nawałka to poprawił, ale nadal nasze długo budowane ataki to mocne 4/10. No i dochodzi jeszcze mobilizacja - nikt Irlandczyków Północna nie lekceważył (bo to jest po prostu niemożliwe na tym poziomie, na takim turnieju i niesamowicie denerwują mnie głosy typu "obyśmy nie zlekceważyli przeciwnika" w kontekście oponentów takich jak Irlandia, a tym bardziej Ukraina (a widziałem takie XD)), ale jak masz przed sobą mistrzów świata, to potrafisz wykrzesać z siebie maksimum możliwości. Co innego, jak biegniesz na 100 metrów z grubym Maćkiem, a co innego, jak z najszybszym kolesiem w szkole (tylko na takie porównanie mnie stać, przepraszam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu to słabo, Majdan cały czas myśli o Dodzie, Zieliński o transferze do Liverpoolu, Głowacki kontuzja, Koźmiński i Wałdoch jakieś no-name'y, Murawski "troszeczkę" się roztył, Krzynówek potrafi grać tylko lewą nogą, Żurawski trochę za stary na skrzydło, Żewłakow stwierdził, że więcej zarobi komentując ten mecz w TVP, a Kryształowicz sam meczu nie wygra. Ja nie wiem,  zostają nam jakieś Miliki i Kapustki na ławce może oni coś rozruszają nasz team. W każdym razie DO BOJU POLSKO. Jeszcze remis z Niemcami, Ukraina remis z  Irlandią Płn. i mamy awans. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiłem na Mullera, też słabo mu idzie, ogólnie jeżeli chodzi o bramki to dziwne jest to EURO. Może to przez te zwiększenie liczby drużyn, przez co słabsze zespoły skupiają się tylko na obronie, a te lepsze biją głową w mur, ewentualnie coś ok. 90 min. wpadnie. Ja wiem, że wygrywa się skutecznością, a nie piękną grą, no ale kurcze, to są mistrzostwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...