Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Jakiś randomowy komentarz:

tak uczą nasza moździerz , to smutne ale prawdziwe sad_prosty.gifsad_prosty.gif

Jestem w stanie uwierzyć, że to nie troll. Ale tak wychodzi nauka historii w szkole, gdzie najważniejszy okres XX wieku omawia się w maju i czerwcu byle jak, ewentualnie w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś randomowy komentarz:

tak uczą nasza moździerz , to smutne ale prawdziwe sad_prosty.gifsad_prosty.gif

Jestem w stanie uwierzyć, że to nie troll. Ale tak wychodzi nauka historii w szkole, gdzie najważniejszy okres XX wieku omawia się w maju i czerwcu byle jak, ewentualnie w ogóle.

najważniejszy okres XX wieku (jeśli chodzi ci o II Wojnę Światową) to jakieś cztery miesiące w pierwszym półroczu szkoły średniej

ewentualnie osiem miesięcy, jeśli twój nauczyciel poświęca dwa tygodnie na jeden temat

zaraz maj, a my wciąż nie skończyliśmy II Wojny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś randomowy komentarz:

tak uczą nasza moździerz , to smutne ale prawdziwe sad_prosty.gifsad_prosty.gif

Jestem w stanie uwierzyć, że to nie troll. Ale tak wychodzi nauka historii w szkole, gdzie najważniejszy okres XX wieku omawia się w maju i czerwcu byle jak, ewentualnie w ogóle.

najważniejszy okres XX wieku (jeśli chodzi ci o II Wojnę Światową) to jakieś cztery miesiące w pierwszym półroczu szkoły średniej

ewentualnie osiem miesięcy, jeśli twój nauczyciel poświęca dwa tygodnie na jeden temat

zaraz maj, a my wciąż nie skończyliśmy II Wojny

U mnie raczej tak nie było, cztery miesiące na II wojnę na pewno nie poświęiliśmy. A, i jeszcze nigdy, w żadnej szkole, nie zahaczyliśmy nawet o cokolwiek po 1945. Myślę, że to trochę ważniejsze od boga Re.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podbazie i gimbazie dochodziliśmy zazwyczaj do Solidarności i kończyliśmy jako-tako na '89. Jak mieliśmy mieć coś dalej, to na WoSie.

W liceum skończyliśmy na II WŚ.

Oczywiście, 1 klasa gimnazjum i 1 klasa liceum to był reset materiału zaczynanie od paleolitu :-P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...