Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Może warto napisać newsa i o tej modyfikacji? :) Bo kroi się jedna, z największych modyfikacji do GTA IV :)

Info o modzie:

GTA IV: San Andreas, first beta

Data wydania: Sierpień (przed 15)

Lista:

?Zrobione i gotowe do wydania

* wstępna konwersja mapy (bez wnętrz) --- Blaster, Tanjes, GTARandom, Flitskikker, City_poke

* Ekrany ładnowania, menu, czcionka, hud etc, --- XZS, Flitskikker

?Prawie na ukończeniu

* Setup --- Flitskikker

* ~20 pojazdów --- kowally, Jur1z, xxLiannexx, GTARandom

* ~15 broni --- quechus13

?Zadowalające rezutaty

* Komplatybilność z EFLC --- Gamerzworld, Flitskikker, Blaster_nl

* Cienie z tekstur alpha--- City_poke

?Powolny postęp

* Zanikanie mapy* --- Blaster, GTARandom, Flitskikker

* CJ --- quechus13

* Ruch uliczny** --- GTARandom

* Światła w Las Venturas --- Blaster_nl

?Niezaczęte, nieprowadzone prace przez nikogo.

* Kolizje na dynamicznych modeli i części xref.

* 1,2 działające samoloty**

*Jeśli nie będzie to naprawione, nie mamy wyboru do opóźniania wydania.

**Jest duza szansa że nie zostanie to wydane razem z betą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma to mógłby mi podrzucić save do gta4 przed tą misją gdzie wybiera się miedzy zemstą na Dimitrim, a chyba pracą z nim? Chciałbym zobaczyc co się stanie jesli wybiore inaczej, a nie chce mi się grac od nowa. Jest to sama końcówka gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

@up Nie, to dosyć znany bug przy dużej ilości podmienionych samochodów :) Jedyny sposób to zainstalowanie moda o nazwie TrafficLoader (lub coś takiego :P), poszukaj go i zainstaluj, powinno pomóc ^^ Albo możesz zainstalować Simple Native Trainer, który ma w sobie spawner aut, dzięki któremu będziesz mógł sobie zrespić dowolne auto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem GTA IV. A to dlatego, że boli mnie, że okroili czwórkę z kilku rzeczy, które w San Andreas bardzo mi się podobały. Możliwość nurkowania, kupowania jedzenia, okradania domów, misji np. karetki (nie chodzi o kasę, a o sam bonus, kto zrobił wie o czym mówię ;>) i kupowanie domów. Słowem, większa interaktywność ze światem. Co z tego, że mam dużo kasy, jak nie ma co z nią zrobić? Konfig niektórych broni również skopany, co sprowadziło do tego, że ściągnąłem moda na większy realizm broni (w końcu shotgun może zabić strzałem na klatę) i dodatkowo pozmieniałem w nim kilka rzeczy. Czyli ogólnie ujmując: GTA IV podoba mi się pod względem innowacji (HAVOK, dobre misje policjanta, jakiś sensownie żyjący świat i to, że policję można zgubić na dowolnym poziomie poszukiwań), ale jest nudne. Mam do zrobienia misje, których nie chcę robić, i się nudzę w tym świecie. Ot, kilka znajdźek, możliwość wyjścia z kumplami i dziewczynami, ale za mało ubrań ( i znowu SA bije IV pod tym względem). Kotlet, który jest na nowo zrobiony, ale w ostatecznej degustacji to nie to, czego bym się spodziewał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W praktyce chodzi wolniej, szybciej, a może tak samo? Oceniajcie spatchowane edycje obu tytułów.

The Lost & Damned u mnie chodziło gorzej (pewnie przez tę 'ziarnistość' , chociaż wyłączenie tej opcji i tak zbytnio u mnie nie poprawiło płynności), a The Ballad Of Gay Tony całkiem całkiem ,nawet wydaje mi się ,że lepiej niż podstawka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Diabolos, ZefirekSan

Cieszy mnie to bardzo, bo właśnie przymierzam się do kupienia Epizodów, a podstawka chodzi u mnie tak sobie, tzn. jest grywalnie (szczególnie jak na laptopa sprzed dwóch lat - z gf 8600M GT), ale raczej w niskich ustawieniach.

Inni mają podobne doświadczenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podstawka chodzi u mnie tak sobie, tzn. jest grywalnie ale raczej w niskich ustawieniach.

Mam pewnie podobną specyfikację PC'ta - podstawka działa w miarę dobrze na niskich bez żadnych wodotrysków i cieni.

Śmiało bierz bo to bardzo fajne dodatki , zwłaszcza TBoGT. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem GTA IV. A to dlatego, że boli mnie, że okroili czwórkę z kilku rzeczy, które w San Andreas bardzo mi się podobały.
I tak według mnie ogólny rachunek wychodzi bardzo na plus na korzyść czwórki ;) Właściwie jedyne co z elementów simso-podobnych mi brakowało to właśnie możliwość lepszego spieniężania swojej gotówki, bo tak ubrania zostały, ale jest ich mniej a kupowanie nie jest tak uciążliwe... poza tym to popierdółki a taka linia fabularna dla Niko Bellica to jakość IMO sama dla siebie ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, czwórka fabularnie (dialogi!!) kładzie na łopatki nawet bardzo dobre VC o SA nie wspominając. Również strzelaniny z systemem chowania się za osłonami stały się znacznie bardziej interesujące (i bardziej przystępne) niż w poprzednich częściach. Szkoda tylko braku opcji kupowania lokali i związanych z tym misji (jak np. salon samochodowy z VC). Mam nadzieję, że część piąta wypadnie pod tym względem lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mnie to wkurzało w IV, że zarabiałem kasę, ale na co ją miałem wydać? Przecież nie będę wykupywał całego sklepu z ubraniami, bo po co? Właśnie podobało mi się to, że w IV nie ma już takiej sielanki jak z San Andreas i jest zdecydowanie mniej elementów "simsopodobnych", ale przynajmniej w SA czy nawet w VC pieniądze było na co wydawać, bo były kryjówki, biznesy etc.

Tym bardziej śmieszy mnie zakończenie, jakie możemy wybrać

deal z Jimmy`m Pegorino

bo na co tą kasę miałe wydać?

Jak dla mnie, to GTA IV jest na 2 miejscu wśród hierarchii GTA (oczywiście 1 Vice City), ale ma tą przewagę, że gra ma strasznie poważną fabułę, ja bardzo wczułem się w postać Nico (bo Słowianin? ;) ) i po prostu bardzo szybko łyknąłem świetną fabułę. Jedynym moim błędem, którego strasznie żałuję było to, że zanim zagrałem w GTA IV to kupiłem ten poradnik od Brandy Games do GTA IV i przeczytałem go od dechy do dechy, więc wiedziałem jak cała gra będzie przebiegać ;(

Nie wypowiadałem się także o dodatkach DLC, w które miałem okazję w tym roku wreszcie zagrać. Przed zagraniem wydawało mi się, że TLaD będzie najlepszym DLC, a tu się poważnie zaskoczyłem, bo TBoGT jest zdecydowanie lepszy. Wiadomo, że to DLC, które rozgrywają się w innych miejscach, mają w ogóle inny klimat, więc ciężko je porównać, ale po prostu ta sielanka w Balladzie mnie bardziej zaciekawiła i bardziej się spodobała, niż taki mroczny, brudny klimat gangu motocyklowego. No i świetna postać Yusufa -

nigdy nie zapomnę tej scenki z prostytutką, gdy nagle do niego w odwiedziny wpada ojciec, a on w samych gaciach

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. W GTA 4 nie ma na co wydawać kasy. W amunicja w niezłych ilościach dostępna jest na misjach. A GTA Vice City? Moja ulubiona część. Chociaż nigdy w całości nie przeszedłem (nigdy nie mogłem znaleść 4 paczek)

Za to g czwórce bardzo podobała mi się policja. Chociaż wojska nie było. To podczas ucieczki był jakiś poziom trudności (nie to co w poprzednich częściach)

Więc jestem bardzo ciekaw GTA 5.

Może nas czymś zaskoczą? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Łał ! Nic mi o tym nie wiadomo... W takim razie podajcie proszę link skąd można je pobrać, a ja natychmiast zamawiam GTA IV :D Dodatków nikt jeszcze nie spolszczył? :>

GTA IV przechodziłem juz na xboxie 360 ale nie satysfakcjonowało mnie przejscie gry i zrozumienie jej niewielkiej części, więc jak na kompa jest juz dobre spolszczenie to napewno gre kupię drugi raz ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...