Skocz do zawartości

Polecane posty

Hejka.

Zapewne jeszcze nie wiecie, ale powstaje modyfikacja do gry, która zmienia mapę z Liberty City na dobrze znane nam San Andreas. Efekty są znakomite, tylko patrzeć i zachwycać się.

PS. Jestem twórcą modu jak coś :)

gtaiv2011051015484075.jpg

Link do angielskiego tematu (założonego przeze mnie): http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=465636

Edytowano przez GaduS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty są znakomite, tylko patrzeć i zachwycać się.

PS. Jestem twórcą modu jak coś :)

Ze skromnościami wstrzymaj się do publikacji moda.

Najpierw chciało by się go spróbować, potem będziemy rozdawać laury.

Póki co, cieszą mnie twoje chęci, bo lubię wariacje na temat tych gier, ale... poczekamy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań odnośnie moda:

1. Czy zamierzacie zrobić normalny ruch uliczny ?

2. Czy będą jakieś mini-misje ?

3. Co z systemem chowania się za osłonami ?

4. Czy poza mapą dodacie jeszcze coś extra, np. auta z SA ?

1. Project:AndReAGE będzie miał ruch uliczny, choć narazie stawianie ścieżek jest w bardzo wczesnej wersji, dopiero rozgryzamy format ścieżek.

2. Na razie nie, nie ma możliwości skryptowania.

3. Działają bezproblemowo.

4. Tak, auta są konwertowane, mamy nawet CJ'a (takiego improwizowanego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie widzieliście wcześniej to luknijcie na tego newsa:

http://www.cdaction.pl/news-19551/grand-th...berty-city.html

Mieli fajny pomysł, odwalili kawał dobrej roboty... Ale po co? Ta mapka to tylko bajer, który na wiele się nie zda :/ Oczywiście jeśli ktoś jeszcze nie grał w GTA IV (są jeszcze tacy?) to może sobie zwiedzić miasto...

@GaduS

Na kiedy przewidujecie premierę moda?

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że był podobny mod z Vice City (Vice IV czy coś w ten deseń), ale nie wiem czy jest nadal rozwijany.

Tak swoją drogą witam GaduS, chyba Cię kojarzę z gtaforums ;)

Edytowano przez yojo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że powstają aż tak wielkie mody do GTA IV... Szacunek dla tych, którym się chce to robić :) Efekty pewnie będą jedynie ciekawostką, choć czyż nie fajnie pośmigać sobie po miastach kultowych ze starych części GTA bez żadnych misji w tak pięknym wydaniu?...

Mam nadzieję, że twórcy powrócą do korzeni i zrobią grę z odświeżonym miastem z którejś z części GTA :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wieeem... grając w Red Dead Redemption uważam, że regeneracja zdrowia nie zaszkodziła by serii GTA. Mimo wszystko nie podobało mi się, że przypadkiem tracąc część paska musiałem często męczyć się aż do samego końca misji by przeżyć. Nie była to trudna gra, jednak czasem poprzez zwykłe głupie błędy można sobie było nieźle skopać całą sytuację.

I to jest właśnie magia GTA! Czyż te pełne napięcia końcowe minuty misji nie były wspaniałe? Kiedy musiałeś uważać na każdy swój krok i nie dać się odstrzelić?:D Takie nieoczekiwane zwroty akcji, kiedy się zagapisz i dasz sobie zjechać 80% paska życia, dają naprawdę masę frajdy. Ja osobiście lubię, jak misja stawia przede mną wyzwanie i muszę do niej podchodzić kilka razy.

Moim ulubionym zdarzeniem w GTA4, którego nigdy nie zapomnę (z racji maksymalnej losowości) była misja (ale nei wiem, czy to było GTA4 czy EFLC), w której musiałem przewieźć samochodem niezbyt do tego chętną osobę, która dodatkowo co jakiś czas łapała za kierownicę i kręciła nią na boki. Przez większość misji jechałem spokojnie, ale w pewnym momencie postanowiłem przyspieszyć, bo pasażer chwilowo ochłonął i w tym momencie tak szarpnął kierownicą, że wylądowałem w bocznej uliczce, gdzie stała butla z gazem - kiedy mój samochód wyleciał w powietrze, a ekran zrobił się czarno-biały, miałem na twarzy takiego banana, jak jeszcze nigdy podczas grania na kompie :D W GTA4 niesamowite jest właśnie to, że prawie za każdym razem, jak je odpalę, dzieje się coś nowego, co mi się jeszcze nigdy nie przytrafiło podczas wcześniejszych sesji z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoczekiwane zwroty akcji były fajne, no chyba, że jechało się akurat na pełnym gazie motorem przez most a - jestem pewien, że istniał taki mechanizm! - kierowcy zajeżdżali mi drogę czy coś a wtedy pięknie poleciałem lądując kilkadziesiąt metrów dalej i niżej na ziemi. Naturalnie martwy ^_^ Z kolej misja o której mówisz -

dostarczenie Gracie, córki jakiegoś mafioza, na którym Packie chciał zbić interes

, też raz spowodowała u mnie podobny wypadek kiedy na autostradzie łapy poszły w ruch a autko - ładny sportowy model - przewrócił się na dach co naturalnie skiepściło misję. Całe szczęście, że w końcu jej Nicko strzelił w twarz, bo bym nie wyrobił na całej trasie. Poza tym, heh, dosyć dawno już w to grałem a całkiem sporo pamiętam z fabuły... dowód na to, że była naprawdę bardzo dobra? Tak czy inaczej, jedyne czego nie mogę się teraz doczekać to potwierdzone informacje o piątce a nie tylko plotki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - na oko to tak połowa mapy. Nawet to starczy, żeby pośmigać w nowym starym San Andreas :)

Z kolej misja o której mówisz

- dostarczenie Gracie, córki jakiegoś mafioza, na którym Packie chciał zbić interes,

też raz spowodowała u mnie podobny wypadek kiedy na autostradzie łapy poszły w ruch a autko - ładny sportowy model - przewrócił się na dach co naturalnie skiepściło misję.

Ładny sportowy

różowy

model :laugh:

Ta misja była bardzo prosta, lecz ja miałem podobnie - chyba za piątym razem udało mi się przejechać ten kawałek, w którym panna jest nieco nazbyt pobudliwa. Pod koniec jechałem z 20 km/h, bo wcześniej cały czas na moście lądowałem na dachu :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem sie zapytac czy jak się zainstaluje spolszczenie do gta4 ze strony http://gtapolska.pl/ to bedzie działał multi? Czytalem ich FAQ ale chyba tam nic o tym nie pisze. Pytam się tutaj ponieważ nie chce mi się robić tam konta tylko po to aby się zapytać o jedna rzecz:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zawsze wychodzę z założenia, że najnowszy patch powinien najwięcej poprawiać więc zaryzykowałbym z wersją 1.0.7.0, oczywiście idąc po kolei z wcześniejszymi wersjami ;) Z drugiej strony nie można się oszukiwać, że naprawili całkowicie optymalizację i czasami do sprzętu, jeśli nie jest wystarczająco mocny, trzeba mięć szczęście jak będzie gra chodzić ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie wychodzi nic nowego więc postanowiłem ponownie zainstalować GTA IV wraz z epizodami... I tu mam pytanie jaki jest najlepszy patch poprawiający płynność w GTA IV?

Żeby było płynnie to na moje oko trzeba sobie kupić konsolę :)

Eh pamiętam ten zawód kiedy specjalnie pod moje oryginalne GTA IV zmieniłem sobie kompa na tego co mam w stopce.. i po odpaleniu wcale nie było tak wesoło.. szok..

Ale z tego co się orientuję jak masz ATI/AMD to płynnie będzie tylko czasami.. Podobno na GF jest lepiej, ale jakoś tak nie bardzo mi się chciało zmieniać świeżo zakupioną kartę graficzną (która prawdę mówiąc świetnie sobie radzi przy znacznej większości nowych tytułów).

Swoją drogą to nie wiem czy jest takie coś jak poprawienie płynności w grach (no może z wyjątkiem Fallouta New Vegas gdzie po wgraniu patcha z żabkowatych ~ 22 fps zrobiło się stałe 50 bez utraty jakości.

Owszem mogą starać się maskować obleśnie wyglądające cienie, ale rewolucyjnej poprawy ilośći FPS bym się nie spodziewał :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...