Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Polecane posty

Mam problem z zapisanymi stanami gry. Mianowicie: Klikam kontynuuj kampanię i wyskakuje błąd z wczytywaniem, zapisów nie ma w ekranie kampanii, tak jakby wszystko co zrobiłem wyparowało. Jedyny ślad po mojej postaci to jej "imię" ale nawet portretu nie pokazuje. Czy ktoś wie jak poradzić sobie z tym problemem? Gra jest z CDA.

Mój konfig (jeśli to co da): Intel Core2 Duo E7200 @ 2,53GHz, 2GB RAM, GeForce 8500GT.

(może wcześniej była odpowiedź czytałem temat do 5 strony potem nie miałe juz siły)

jeśli chodzi o to to musiałes odłonczyć kompa z sieci a nie normalnie też tak miałem, trzeba zaczynac od nowa :\

i pamiętać żeby dobrze wyłączyć kompa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ze spellforce 2 :

Kiedy wchodze do portalu przenoszacego na zelazne pola, zaczyna sie wczytywanie a po sekundzie gra sie zawiesza

i trzeba wyjsc do pulpitu a tam komunikat:

Error during platform-switch

Po wcisnieciu OK gra wychodzi i wszystko jest juz normalnie

Wie ktos moze jak to naprawic?

Gre posiadam z CD-Action 12/2008||159

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepujacy problem: Po 3 dniach przerwy od grania w S2 odpalilem dzis gre i powital mnie komunikat o optymalizacji ustawien aplikacji. Kliknalem anuluj, nie chcac tracic poprzednich. Jednak w Opcjach zobaczylem ustawienia default gry (bardzo slabe, gralem do tej pory na maxymalnych bez zadnych problemow). Zmienilem na te, na ktorych spokojnie gralem wczesniej i gra sie zrebootowala. Lecz znowu pokazal sie komunikat o optymalizacji ustawien. Sprawdzilem wiec plik config.xml w folderze z save'ami i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie, ze jest pusty. Gra nie zapisuje zadnych ustawien poza defaultowymi. Prosba wiec do kogos, aby wkleil swoj config.xml, zebym mogl zastapic ten moj. Potrzebne zmiany naniose sam.

EDIT Jednak uzycie innego config.xml nic nie dalo, gra nadal sama sobie ustawia co chce. Wiec ktos jak to obejsc?

EDIT2 Rozwiazanie jest banalnie proste - skasowac confgi.xml i ustawic wszystko od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA


Chciałem zwrócić Waszą uwagę na tego posta :P
Jestem nowy na tym forum więc...

Witam Was drodzy czytelnicy tegoż wspaniałego czasopisma którego kiedyś notorycznie kupowałem.
Piszę w sprawie gry Spellforce 2.
Nie gram w Kampanii, potyczce, tylko w te luźne coś tam...

W mieście dla Szajkan (chyba tak się to pisze) mam 3 lvl, wybieram wyszkolonego wojownika ( a raczej wojowniczkę ). "Expa" w pierwszej lokacji nabijać nie ma gdzie bo bramy pozamykane, zatem wyruszam hen w dal aż do Wyszogmotów, czy czegoś takiego poprzez portal. Jestem, buduje niedużą wioskę by szkolić żołnierzy lecz początkowo sielankowy styl życia w grze zakłócają hordy wrogów... Do tego stopnia że atakują zarówno miejsce jakie mam bronić jak i moją wioskę. żeby to jeszcze było parę kościotrupków, ale to lecą całe chmary, jedna grupa licząca z 13 kościotrupów, zaraz nadlatują jakieś świństwa skrzydlate, etc. i nagle dowiaduje się, że zadanie nie zostało wykonane, że skoszono całą wioskę podczas gdy ja ledwo wybraniam swoją kwaterę główną.... ;/
Gram frakcją Królestwa. Nie mogę zmienić poziomu trudności który jest ustawiony na "normalny", nie mam gdzie nabijać expa i nie mam jak przeżyć tych licznych ataków.
Ktoś może rzucić radą, lub powiedzieć o co tu cholera chodzi? :)
Zakładam, że ja coś źle robię więc proszę o wyrozumiałość i wytłumaczenie jak krowie na rowie co robię źle...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem iż gram se gram i gram... aż tu nagle bu... komputer wyłączony zauważyłem że to chyba z przegrzania bo normalnie siedzę na kompie o wiele dłużej bez problemy ale jak pogram z 1,5h to się zaczyna tak dziać PS.kiedy otworzyłem wszystkie okna w pokoju tez było ok tylko nie wiem czemu się tak przegrzewa mam GeForca 9600GT 512

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Chciałem zwrócić Waszą uwagę na tego posta :P

Jestem nowy na tym forum więc...

Witam Was drodzy czytelnicy tegoż wspaniałego czasopisma którego kiedyś notorycznie kupowałem.

Piszę w sprawie gry Spellforce 2.

Nie gram w Kampanii, potyczce, tylko w te luźne coś tam...

W mieście dla Szajkan (chyba tak się to pisze) mam 3 lvl, wybieram wyszkolonego wojownika ( a raczej wojowniczkę ). "Expa" w pierwszej lokacji nabijać nie ma gdzie bo bramy pozamykane, zatem wyruszam hen w dal aż do Wyszogmotów, czy czegoś takiego poprzez portal. Jestem, buduje niedużą wioskę by szkolić żołnierzy lecz początkowo sielankowy styl życia w grze zakłócają hordy wrogów... Do tego stopnia że atakują zarówno miejsce jakie mam bronić jak i moją wioskę. żeby to jeszcze było parę kościotrupków, ale to lecą całe chmary, jedna grupa licząca z 13 kościotrupów, zaraz nadlatują jakieś świństwa skrzydlate, etc. i nagle dowiaduje się, że zadanie nie zostało wykonane, że skoszono całą wioskę podczas gdy ja ledwo wybraniam swoją kwaterę główną.... ;/

Gram frakcją Królestwa. Nie mogę zmienić poziomu trudności który jest ustawiony na "normalny", nie mam gdzie nabijać expa i nie mam jak przeżyć tych licznych ataków.

Ktoś może rzucić radą, lub powiedzieć o co tu cholera chodzi? :)

Zakładam, że ja coś źle robię więc proszę o wyrozumiałość i wytłumaczenie jak krowie na rowie co robię źle...

Musisz szybciej się rozwijać. Na początku budujesz jak najwięcej robotników i wysyłasz ich do wydobywania surowców (oczywiście budujesz odpowiednie kopalnie) tylu ile jest pojedynczych skał, krzaków a potem rozbudowujesz kwaterę główną w pierwszej kolejności o elfy. Następnie budujesz ich budynki i produkujesz łowców i druidów w stosunku 2:1. Innych jednostek nie trzeba z wyjątkiem tytana. Oczywiście w między czasie budujesz farmy. Teraz powinieneś sobie poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z płynnością tej gry.Otóż wszystko ładnie chodzi na maksymalnych itd.Ale kiedy dojdzie do średniej czy dużej bitwy gra strasznie przycina.Gram na sprzęcie który spokojnie powinien dźwignąć tę grę.Amd X2 2.5 i karcie z serii 8800.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z płynnością tej gry.Otóż wszystko ładnie chodzi na maksymalnych itd.Ale kiedy dojdzie do średniej czy dużej bitwy gra strasznie przycina.Gram na sprzęcie który spokojnie powinien dźwignąć tę grę.Amd X2 2.5 i karcie z serii 8800.

zacytuje ci z pewnej rameczki

Podstawowa polska wersja gry SpellForce 2 ma pewien feler - chodzi dużo wolniej niż powinna. Można mu jednak zaradzić, ściągając malutką łatkę za strony www.gram.pl (dokładnie na http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1338).

Nie wiem czy to aktualne poniewaz przestalem grac w spellforce 2 i pocinam na razie w rome'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fejron dzięki za pomoc :)

Lecz tu pojawił się kolejny problem ;)

Liczba wojsk jest ograniczona do 50 (nie wiem czemu) nawet jeżeli zbuduję kolejne farmy. Broniąc jednego punktu broniłem dzielnie przez kolejne ataki, lecz tych było dużo... w końcu jak myślałem, że końca ich nie będzie poszedłem do obozu wroga i dałbym mu radę, gdyby nie to, że ten non stop odbudowywał zniszczone budowle. Zabijałem kościotrupy budujące, niszczyłem budowle te wciąż i wciąż się odbudowywały aż w końcu wrogie wojska wybiły moją armię.

Fejron dzięki śliczne za radę, już wiem jak zrobić by miec silne wojsko :)

Powiedz proszę jeszcze co zrobić by zdobyć 4 odznaki honoru ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...