Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Polecane posty

a wiec sciagnelem nowe stereowniki i dalej tak samo ciagle mi wyskakuje blad ktory powoduje ze gra wraca do pulpitu a potem jak chce cokolwiek zrobic to sie wylacza !! domagam sie pomocy w tej sprawie ;]

Nie przejmuj się, mam identyczny problem. Czy to w kampanii, czy t grze dowolnej, po wyborze postaci wyskakuje zwyczajowy ekran loadingu, z paskiem postępu. W momencie gdy pasek dochodzi do mniej więcej 75% gra sypie błędem : Acces Violation: An access violation occured and program must quit.

Gdybym nie był pewien swojej pamięci (2x2Gb) i grafiki (9600GT) na pewno na nie zwalałbym winę. Natomiast na chwilę obecną nie wiem co począć ;/ Sterowniki tyż nie za stare, bo z maja, więc nie ich wina.

Widziałem na poprzednich stronach, że jeden użytkownik miał analogiczny problem, pisał kilkukrotnie i nikt nie pomógł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem taki że w Siedmiogrodzie (zasiedmiogórogrodzie xP) jest zadanie z szukaniem ziół dla kapłana. No i jedno zioło mam (bluszcz czy co tam było) ale drugie zioło (te "kocie" ) jest w miejscu do którego nie da się dostać. Ogrodzone jest płotem a żadnego wejścia nie ma... czy komuś udało się je zebrać O.o ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby grac przez internet przy podawaniu ck-keya trzeba podac kod do gry ten co przyjdzie na skrzynke a jesli sie wpisalo do gry single nalezy uruchomic edytor rejestru w XP": start/uruchom/regedit w edytorze edycja/znajdz.../spellforce2 kliknac znajdz nastepny kliknac PPM na Name pozniej modyfikuj wpisac kod do multi zalozyc konto w grze i mozna grac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, cześć i czołem! Pierwszy mój post (właściwie drugi, lecz pierwszy dziwnym trafem zniknął... :) ) dotyczy edytora. Próbując go odpalić napotykam okienko wiersza poleceń z migającą "szmatą" (czy jak kto tam lubi) pod tytułem "Edytor poziomów" (oczywiście okienko pod tym tytułem :) ). Jeśli to gra jakąś rolę, odpalam go z poziomu menu Start.

PS. Dzięki za rejestr, też miałem problem z CD-Keyem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, cześć i czołem! Pierwszy mój post (właściwie drugi, lecz pierwszy dziwnym trafem zniknął... :) ) dotyczy edytora. Próbując go odpalić napotykam okienko wiersza poleceń z migającą "szmatą" (czy jak kto tam lubi) pod tytułem "Edytor poziomów" (oczywiście okienko pod tym tytułem :) ). Jeśli to gra jakąś rolę, odpalam go z poziomu menu Start.

PS. Dzięki za rejestr, też miałem problem z CD-Keyem :)

Po prostu poczekaj chwile i a propos o co chodzi w tym pytaniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie mi dziala... otoz tak-w pole identyfikator sieciowy wpiszcie, powiedzmy kilkuliterowy "bazgrol" np

asdkjl (podane jako przyklad) haslo normalne takie abyscie zapamietali oraz mail ten na ktorego podaliscie zeby Wam przyslano cd keya. Nick spiszcie na kartke i kliknijcie "stworz". Mi juz dziala a gry nie reinstalowalem/zmienialem cd keya ani nic podobnego. Pozdrawiam i zycze milej gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka problemów z ta gierką - czasami wywala mnie podczas rozmów z NPC, a teraz, gdy klikam "Kontynuuj kampanię" wyskakuje mi błąd "Error while loading savegame!". Klikam OK. Wyskakuje błąd "An acces violation and the program must quit.". Klikam OK i wyłącza grę. Jeden gracz -> Kampania -- pokazuje się tylko imię mojej postaci, nic więcej... Save wrzucę jak tylko się zuploaduje. Może ktoś pomóc? Nie po to grałem ponad 15H, żeby to wszystko stracić ;/...

Konfig:

Intel C2D e8400

Gigabyte Radeon hd4850

geil black dragon 2x1GB 800Mhz

@edit:

http://www.speedyshare.com/717361852.html

^save z siedmiogrodu, nie dziala mi (ani zaden inny)

@edit 2

rozwiazanie problemu - skasowanie zlego 'sejwa' - ok 30 min gry do tylu, ale coz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Gdy próbuje włączyć grę wyskakuje mi taki error.

spellforceerrorts7.png

Grę reinstalowałam trzy razy, ale to nic nie daje. I dziwi mnie kształt okienka bo mam windowsa XP, a to ja z Win95 wygląda... Moja konfiguracja sprzętowa to procesor 2 CHZ, 512Ram grafika 128.(wiem denna, ale wymagania spełnione) Jakby to pomogła w rozwiązaniu problemu gra z płytki cd-aktjon, u znajomej też nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...