Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Polecane posty

Ludzie jak zmienić cd-key na ten do multi ? Chcę sobie pograć na multiplayer ale nie wiem jak zmienić klucz cd a wpisałem ten na single. Próbowałem reinstalki i usunołem ręcznie wszystkie pliki i nic kod jest ten sam i nie da się go wprowadzić od nowa. Proszę wszystkich uprzejmie o pomoc. Z góry dzięki.

mnie sie zdaje ze musisz odinstalowac gre i wszelkie foldery jakie zostaly po odinstalowaniu z gra wtedy zostanie i kod odinstalowany wtedy powtórz instalacje i wpisz kod do multi.

bo z tego co wiem to w TDU(test Drive Unlimited) to kod wpisany w grze byl zapisany w oddzielnym folderze i jak sie folder usuneło to kod od nowa trzeba bylo wpisac

Oj ludzie, ludzie, a nie pomyśleliście o przeczyszczeniu rejestru? W końcu tam są wszystkie ustawienia systmu, w tym wasz wpisany cd-key. Poza tym z tego co wiem klucz multi wpisuje się gdzie indziej niż ten z single, chyba po wejściu na grę wieloosobową i przy tworzeniu tam konta jak mi się zdaje(sam jeszcze się w multi nie bawiłem).

A rejestr można poczyścić programem ccleaner (freeware), tylko żeby był jakiś efekt to wyczyśćcie rejestr po usunięciu gry.

Pomoże mi ktoś? Bo zaczyna się ktoś pytać i od razu wszyscy mnie olewają i zajmują się tym co najnowsze :(

Gdybym potrafił to bym pomógł...

dobra zrobilem jak kazales sciagnelem ten program po odinstalowaniu uzylem go zeby wszystko wyczyscic zainstalowalem na nowo i dalej nie moge nowego klucza wpisac :F !?!?

mam podoobny problem jak ktos co juz raz pisal w tym temacie ze podczas ladowwania paska postepu w okolo 1/5 wyskakuje mi blad ktory powoduje wylaczenie gry !!! domagam sie natychmiastowej odpowiedzi ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a jak się wygrywa to wychodzi jakiś komunikat, bo ja przeszłem potyczkę i nic całą mapę obstawiłem i chodziłem aby wszystko odkryć i nic a jak wyszłem to bohater umarł i powtórkę zapisałem a na mapie pojawiły się 4 małe niebieskie kółka, prawdopodobnie zaznaczające dowódców. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz do Spellforce 2 jest w rejestrze pod adresem

HKEY_CURRENT_USER\Software\Phenomic\Spellforce2

Mozesz go sprobowac zmienic od razu z tego poziomu, ale nie wiem czy podziala. Jesli nie, to po odinstalowaniu gry wyszukaj ten wpis i go skasuj. Wtedy przy nowej instalce powinno poprosic o wpisanie klucza od nowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz do Spellforce 2 jest w rejestrze pod adresem

HKEY_CURRENT_USER\Software\Phenomic\Spellforce2

Mozesz go sprobowac zmienic od razu z tego poziomu, ale nie wiem czy podziala. Jesli nie, to po odinstalowaniu gry wyszukaj ten wpis i go skasuj. Wtedy przy nowej instalce powinno poprosic o wpisanie klucza od nowa.

Dobra ale jak usunąć ten rejestr?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z dźwiękiem w intrze i z grafiką gram misje samouczek i w pewnym momencie gra się zawiesza i obraz wariuje tj pokazuje się pulpit ale zamazany po naciśnięciu alt+tab jest ok ale grać się nie da,

Mój konfing to

amd 1,75 ghz

768 Ram

karta atiradeon 9550 128 ram'u

dx 9

win xp + sp3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok thx udalo sie zmienic klucz ale ciagle POZOSTAJE problem z ladowaniem gry po rozpoczeciu ladowania jakiegokolwiek poziomu w jakimkolwiek trybie rozgrywki wyskakuje mi game error :F juz ktos pisal o tym ze mu tak samo sie robi ? moze ktos uidzieli odpowiedzi na tio pytanie ? to wina karty graficznej ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem w jednej z misji, a mianowicie jestem w Uram Gor i nie mogę poradzić sobie z questem "Węzły chaosu". Niby mam kilkudziesięciu łuczników, ale niestety to chyba przerasta moje umiejętności :rolleyes: I jeszcze jedno pytanie. Czy da się teleportować swoich towarzyszy za pomocą teleportera w tej samej lokacji? Jeśli tak to jak. Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam, Chrisler

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na odpowiedź na moje pytanie z poprzedniej strony... Fail code w multi.

A co do teleportacji- teleportujesz głównego awatara z dowolnego punktu, a do neigo możesz przeteleportować pozostałych bohaterów (w samouczku pokazali jak). Armia biega p[iechotą

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z cd-key do multi. Wchodzę na podaną w CDA stronkę wpisuje swój mail i pisze że w ciągu paru minut otrzymam swój kod. Niestety mija już pare dni i nic. Pusto.

A może w spamie go masz?

Co do gry w multi- niby jest patch na oficjalnej stronce sf2, ale działa tylko w gold... Czyli potrzebny jest jeszcze Dragon Storm.

JoWooD Productions releases an update for SpellForce 2 which solves multiplayer problems as well as the rarely occurring camera bug. The Patch works with SpellForce 2 ? Dragon Storm and SpellForce 2 Gold.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bezbożni!!! :P JAK DO JASNEJ ANIELI założyć konto internetowe w Sf2? Po wpisaniu wszystkich potrzebnych danych wyskakuje mi "Failed (code:1)" . Ratujcie!!!

P.S Mój Sf2 nie jest z cda tylko z normalnej sklepowej półki , kupiłem go jakiś czas temu i przypomniałem o nim sobie jak zobaczyłem że dają go w cda....

plx.. help...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "kolega' to ja...

W woli ścisłości- ja znalazłem jakiś patch, ale ma być do Gold/DS.

JoWooD Productions releases an update for SpellForce 2 which solves multiplayer problems as well as the rarely occurring camera bug. The Patch works with SpellForce 2 ? Dragon Storm and SpellForce 2 Gold.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...