Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Polecane posty

Po wygranej bitwie w Iglicy wchodzę do teleportu daje "OK" i podczas wczytywania wyświetla mi błąd "error platform-switch". Nie wiem co mam zrobić ponowne przeinstalowanie gry nic nie dało. Mógłby mi ktoś przesłać zapis z żelaznych pól ? to mogło by pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bierzesz pod uwage, ze kazdy rozwija avatara inaczej? Wiec taki save moze sie raczej srednio przydac, tylko w ostatecznosci. Sprobuj sie najpierw przeniesc na inne mapy, czasem to pomaga. Zawsze tez mozesz zobaczyc, czy reinstal pomoze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziala. Kupilem na gram.pl niedlugo po przejsciu podstawki i skonczylem rownie szybko, jesli nie szybciej. Uprzedzajac ewentualne pytanie, do kampanii single player nie importuje sie bohatera, gra sie nowym. Nie wiem za to jak to wyglada w rozgrywce dowolnej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dziwny problem otóż nie dawno zainstalowałem grę SpellForceII z Cda wszystko ok,komputer aktualizuje mi wysokie wymagania do gry wszystko gites wchodzę na kampanie a tam 15fps..... ręce opadają przy średnio rozbudowanym mieście mam 4-5 fps.. :/.Dobra ok zmiejszam wszystko na najmniejsze dosłownie wszystko co się da a tu patrze kampania 25fps miasto średnio zaawansowane 6-7fps szlak jasny mnie trafia bo komp jest sporo ponad wymagania:1,5gb(dokupione 1gp),128 GF 7100GTS,3,2 celeron.Więc nie wiem czym jest to spowodowane dodam że komputer mam z kwietnia 2007 z sklepu Auchan.Ponadto w innych nowszych grach np.Left 4 dead (orginalne) na średnich mam 15-20 fps.Czy to wina słabego kompa z Auchan?Czy poprostu tak musi być i mam normalne fps-sy.

Legenda:Wszystko sprawdzałem demówką Frapsa.

Oto kolejna rzecz która mnie dobiła oto mój wykres z strony http://www.srtest.com/referrer/srtest

graph_all_5.gif

To jest żenujące :/ co jest do jasnej ciasnej z tym głupim kompem!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu Frapsa dodaj sobie te 5 fps, ponieważ Fraps trochę obciąż proca. I SpellForce 2 ma właśnie taka tendencje. Spróbuj też obniżyć rozdziałkę powinno bardziej pomóc niż obniżanie ustawień typu tekstury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzielczość 800x600.

Ps.W necie przeczytałem że Cd-projekt wypuszczając extrakolekcje (czy jakoś tak) gry dodaje im bugi i wymagania podwają się czy to prawda?

Po wyłączeniu Frapsa dodaj sobie te 5 fps, ponieważ Fraps trochę obciąż proca

:) W counter strike 1.6 gdy mam komende net_graph 3 jest 85 fps,gdy komenda jest wyłączona i fraps chodzi to jest dokładnie tyle samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadzę, żeby CD Projekt wypuszczał grę w takim stanie. Ja kupowałem SpellForc 2 w SuperSeler i chodzi bardzo ładnie na wysokich detalach. A próbowałeś zainstalować nowe stery od grafy? I może jakieś programy w tle ci spowalniają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grą. pogram troche i po jakims czasie wyskakujemi mi komunikat "an access violation occurred and the program must quit" i gra się wyłacza

podam dane sprzętu jak by był potrzebny:

AMD Athlon 64 X2 Dual 3600+

ATI Radeon x1300 pro

1GB ddr

Miałem ten sam problem, jednak mi Windows XP dał ostrzeżenie, że nie ma pamięci wirtualnej. Usunąłem jedną z niepotrzebnych gier i Spellforce 2 chodzi świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś mógłby mi pomóc z misją gdzie trzeba powstawiać te płytki w odpowiednie miejsca.

Mianowicie chodzi o ta misje:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41df35782f69f6f2.html

Może ktoś już to przechodził i wie jak to poustawiać jakiekolwiek wskazówki z góry dzięki

Ponawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...