Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Polecane posty

Wpisalem jedną literkę CD-Keya i od razu bluescreen mi sie pokazal i reset.

Masz tak tylko przy tej grze, czy przy uruchamianiu innych gier takze Ci sie pojawia bluescreen? Byc moze problemem nie jest wada gry, tylko sprzetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grą. pogram troche i po jakims czasie wyskakujemi mi komunikat "an access violation occurred and the program must quit" i gra się wyłacza pisze to wiadomosc juz 4 raz bo poprzedni nikt nie pomógł moze ktos sie pokusi i odpowie co sie dzieje bo ja narazie nie znalazlem problemu jak to naprawic.

z góry dzienkuje

podam dane sprzętu jak by był potrzebny:

AMD Athlon 64 X2 Dual 3600+

ATI Radeon x1300 pro

1GB ddr

jeden kolega doradzil reinstall . wiec zrobilem tak ale nadal nic nie pomoglo nadal wystepuje ten sam problem i niewiem co jest grane nowe sterowniki nawet wegralem DirectX i nadal nic pomocy!!!!!!!!!!!

przetłumaczyłem to na slowniku on line i cos takiego pisze

naruszenie dostępu trafiało się i program musi opuszczać (porzucać)

i teraz to juz niewiem oco gra jest z CD-ACTION wiec gra nie jest nielegalna patchy do gry nie wgrywalem więc niewiem oco biega

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak zmienić cd-key na ten do multi ? Chcę sobie pograć na multiplayer ale nie wiem jak zmienić klucz cd a wpisałem ten na single. Próbowałem reinstalki i usunołem ręcznie wszystkie pliki i nic kod jest ten sam i nie da się go wprowadzić od nowa. Proszę wszystkich uprzejmie o pomoc. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak zmienić cd-key na ten do multi ? Chcę sobie pograć na multiplayer ale nie wiem jak zmienić klucz cd a wpisałem ten na single. Próbowałem reinstalki i usunołem ręcznie wszystkie pliki i nic kod jest ten sam i nie da się go wprowadzić od nowa. Proszę wszystkich uprzejmie o pomoc. Z góry dzięki.

mnie sie zdaje ze musisz odinstalowac gre i wszelkie foldery jakie zostaly po odinstalowaniu z gra wtedy zostanie i kod odinstalowany wtedy powtórz instalacje i wpisz kod do multi.

bo z tego co wiem to w TDU(test Drive Unlimited) to kod wpisany w grze byl zapisany w oddzielnym folderze i jak sie folder usuneło to kod od nowa trzeba bylo wpisac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zapisanymi stanami gry. Mianowicie: Klikam kontynuuj kampanię i wyskakuje błąd z wczytywaniem, zapisów nie ma w ekranie kampanii, tak jakby wszystko co zrobiłem wyparowało. Jedyny ślad po mojej postaci to jej "imię" ale nawet portretu nie pokazuje. Czy ktoś wie jak poradzić sobie z tym problemem? Gra jest z CDA.

Mój konfig (jeśli to co da): Intel Core2 Duo E7200 @ 2,53GHz, 2GB RAM, GeForce 8500GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

Mam różke obrazenia **-1** a podspodem pisze obrazenia 32...i nie wiem o co chodzi:P Nie wiem wreszcie jakie dmg zadaje..:]

Napisz w której misji znalazłeś tą różdżkę i jak się nazywa.

poradnik instaluje sie razem z grą :)

jest w głównym katalogu gry

Dzieki wielkie o tym nie pomyślałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak zmienić cd-key na ten do multi ? Chcę sobie pograć na multiplayer ale nie wiem jak zmienić klucz cd a wpisałem ten na single. Próbowałem reinstalki i usunołem ręcznie wszystkie pliki i nic kod jest ten sam i nie da się go wprowadzić od nowa. Proszę wszystkich uprzejmie o pomoc. Z góry dzięki.

mnie sie zdaje ze musisz odinstalowac gre i wszelkie foldery jakie zostaly po odinstalowaniu z gra wtedy zostanie i kod odinstalowany wtedy powtórz instalacje i wpisz kod do multi.

bo z tego co wiem to w TDU(test Drive Unlimited) to kod wpisany w grze byl zapisany w oddzielnym folderze i jak sie folder usuneło to kod od nowa trzeba bylo wpisac

To nie ma po co, bo jest i tak z 5 serverów :D

Jesli chodzi o różdzke, to niedlugo po rozpoczęciu gry ją znalazłem, to jest taka co za każdym atakiem wykrada zycie i strzela tak na fioletowo czarno, sorry nie pamietam nazwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak zmienić cd-key na ten do multi ? Chcę sobie pograć na multiplayer ale nie wiem jak zmienić klucz cd a wpisałem ten na single. Próbowałem reinstalki i usunołem ręcznie wszystkie pliki i nic kod jest ten sam i nie da się go wprowadzić od nowa. Proszę wszystkich uprzejmie o pomoc. Z góry dzięki.

mnie sie zdaje ze musisz odinstalowac gre i wszelkie foldery jakie zostaly po odinstalowaniu z gra wtedy zostanie i kod odinstalowany wtedy powtórz instalacje i wpisz kod do multi.

bo z tego co wiem to w TDU(test Drive Unlimited) to kod wpisany w grze byl zapisany w oddzielnym folderze i jak sie folder usuneło to kod od nowa trzeba bylo wpisac

Oj ludzie, ludzie, a nie pomyśleliście o przeczyszczeniu rejestru? W końcu tam są wszystkie ustawienia systmu, w tym wasz wpisany cd-key. Poza tym z tego co wiem klucz multi wpisuje się gdzie indziej niż ten z single, chyba po wejściu na grę wieloosobową i przy tworzeniu tam konta jak mi się zdaje(sam jeszcze się w multi nie bawiłem).

A rejestr można poczyścić programem ccleaner (freeware), tylko żeby był jakiś efekt to wyczyśćcie rejestr po usunięciu gry.

Pomoże mi ktoś? Bo zaczyna się ktoś pytać i od razu wszyscy mnie olewają i zajmują się tym co najnowsze :(

Gdybym potrafił to bym pomógł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale jak wyczyszczę rejestry to nie usuną mi się inne ważne dane i czy jest możliwość usunięcia tylko tego rejestru?

Klucz wpisuje się przy uruchomieniu a nie jak się włącza grę multi, wtedy wpisuje się tylko swój nick jaki chcemy mieć hasło i e-mali

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale jak wyczyszczę rejestry to nie usuną mi się inne ważne dane i czy jest możliwość usunięcia tylko tego rejestru?

Klucz wpisuje się przy uruchomieniu a nie jak się włącza grę multi, wtedy wpisuje się tylko swój nick jaki chcemy mieć hasło i e-mali

ten program który podałem czyści tylko pozostałości po usuniętych programach i inne śmieci, ja go używam już od dwóch lat, na starym kompie i na nowym, jeszcze nigdy nie miałem z nim problemów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikam ktorykolwiek przycisk i wywala :(( i w kolko i w kolko to samo :/

Mnie wczoraj 6rtay wywaliło, jak atakowałem grupę szkieletów bramie mieczy- jak ich mag zaczynał rzucać czar to gra się... No i do windowsa....

Na multi z fail code- próbowałem patcha z oficjalnej stronki- nie pomógł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...