Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Polecane posty

Ja niegodny odpowiem :P

Musisz przeprowadzić up-grade kwatery głównej. dopiero kiedy zrobisz 2 (np. elfy i krasnoludki), dopiero możesz osiągnąć maxymalny limit arrmii- 80 sztuk.

A co do tego jak zdobyć odznaki- musisz wybić wszystkich wrogów- każdego żołnierza, robotnika i budynek, jednocześnie nie dopuszczając do zniszczenie miast oznaczone na twojej mapie żółtymi kołami, czyli zabicia npc'ów stojących w centrum. Czekacie cię trochę polowania po całej mapie- radze zatrudnić coś latającego do szukania...

do obrony maist- mnie wystarczało cos takiego:

10 żołnierzy, 5 healerów, 5 łowczyń 1 wieża z 3 upradami (ważne, żeby był ten leczący elfów) na 1 punkt.

Kwestia wprawy, za parę gier się wyrobisz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samael dzięki, spróbuję :)

Naprawdę fajna gierka, ale ciężka...

wczoraj próbowałem zabic wszystkie stwory, ale to znów powstają w ich obozie i jest ich więcej i więcej i więcej... a iść do ich obozu nie mogę bo budynki są odnawiane... ehhh... chyba jestem za głupi na tą grę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścigaj robotników, żeby nie uciekii.

A żeby zajmować się budynkami.... Zauważ,że na początku, kiedy postawiony jest fundament, a robotnik dopiero do niego idzie,wystarczy 1 słaby cios,żeby go zniszczyć. Postaw w "dawnych" bazach wroga po 1 łuczniczce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zniszczenia bazy wroga wystarczy armia składająca się z 30 żołnierzy i tytan. Tytan to podstawa armii bez niego nie atakuj. Do jego budowy potrzebne są wszystkie ulepszenia kwatery głównej. W tym zadaniu nie musisz wszystkich miejsc ratować bo potrzebujesz tylko 4 odznak więc jak nie możesz sobie poradzić to odpuść obronę wioski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ten patch wogle nie wykrywa wersji gry.Czy są jakies inne sposoby na wydajność bo podczas bitew jest straszna fremate spada nałeb naszyje do 10 FPS.Sterowniki najnowsze mam więc nie rozumiem czemu tak działa.

Możliwe że gra źle działa z kartami z serii 8800. Spróbuj detale zmniejszyć i sprawdzić czy Ci się nadal przycina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ten patch wogle nie wykrywa wersji gry.Czy są jakies inne sposoby na wydajność bo podczas bitew jest straszna fremate spada nałeb naszyje do 10 FPS.Sterowniki najnowsze mam więc nie rozumiem czemu tak działa.

Możliwe że gra źle działa z kartami z serii 8800. Spróbuj detale zmniejszyć i sprawdzić czy Ci się nadal przycina.

Niee... Ja posiadam kartę właśnie z tej serii i działa mi bez zarzutu przy najwyższych detalach, więc to nie wina karty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priviet ;]

Kupiłem sobie CDA , instaluje SP2 no i piękny komunikat podczas ładowania się gry zaprzestaje jej dalsze ładowanie i tekścik brzmi następująco :

An acess violation occurred and the program must quit

Wie ktoś jak można sobie z tym poradzić?

Jeśli masz NVidię, zainstaluj najnowsze sterowniki. Miałem ten sam problem. Z początku myślałem, że to ni wina sterów (bo z września chyba) a tu zonk. Po reinstalce (pamiętaj by usunąć stare!) wszystko działa bez zarzutu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytane:

1. Czy zestaw kulek i pojedyncze kulki do czegos sluza (jakis quest) czy mozna je sprzedac?

2. Czy do jakiegos zadania potrzebne sa kamienie szlachetne? W S1 trzeba bylo zachowac 2 kamyki dosc dlugo, albo pozniej mocno sie dostawalo po portfelu probujac je odkupic...

3. Ktory kupiec jest najlepszy? Jak na razie najlepsze ceny oferuje mi ten, ktory jako 5 pojawil sie w Zachodniej Gardzie. Pozostali maja takie same albo nizsze (parka na rynku w Siedmiogrodzie). Nie to ze brak mi kasy (przedmiotow nie kupuje), ale nie wiem jakie astronomiczne zadania zaraz postawi budowniczy w Zachodniej Gardzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zakupiłem cd-action z grą Spellforce 2 - Czas Mrocznych Wojen.Lecz po zainstalowniu wyskakuje mi taki błąd ""Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło sie, ponieważ nie znaleziono d3dx9_25.dll.Zainstalowalem tą gre 2 razy jak mówiła wskazówka i dalej wyskakuje błąd.Może ktoś wie jak to naprawić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zakupiłem cd-action z grą Spellforce 2 - Czas Mrocznych Wojen.Lecz po zainstalowniu wyskakuje mi taki błąd ""Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło sie, ponieważ nie znaleziono d3dx9_25.dll.Zainstalowalem tą gre 2 razy jak mówiła wskazówka i dalej wyskakuje błąd.Może ktoś wie jak to naprawić ?

Poczytaj kilka postów/stron wcześniej... Ale jesteś świeży, więc - zainstaluj/przeinstaluj Direct X'a. Pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki problem iż gram se gram i gram... aż tu nagle bu... komputer wyłączony zauważyłem że to chyba z przegrzania bo normalnie siedzę na kompie o wiele dłużej bez problemy ale jak pogram z 1,5h to się zaczyna tak dziać PS.kiedy otworzyłem wszystkie okna w pokoju tez było ok tylko nie wiem czemu się tak przegrzewa mam GeForca 9600GT 512

Ponawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest miejsce na tego typu pogaduchy. O tego jest dział sprzętowy. Ale - jakiego 9600GT masz? Pasywkę czy z aktywnym systemem chłodzenia? Bo jeśli pasywkę, to nie dziw się. To cholerstwo grzeje się nawet do 90 stopni. Polecam założenie dodatkowego, 12-cm wiatraka (jesli kupisz chociazby Scythe S-Flex 800 rpm - jak ja - karta bedzie hulać aż milo a Ty nie uslyszysz ni grama hałasu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze SF2 z CDA, otóż gra dochodząc do końca instalacji wyświetla mi się błąd: "Włóż dysk 0, zawierający plik data8.cab." no i na dole komunikatu pojawia mi się ścieżka z przeglądaniem folderów w celu znalezienia tego pliku. Oczywiście tego pliku nie ma nigdzie i muszę anulować całą instalację. Czy jest na to jakaś porada bo we wcześniejszych postach nie zauważyłem tego problemu? Grę próbowałem skopiować na dysk twardy i stamtąd zainstalować, ale i to nie przyniosło efektów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie przeczytanie tych kilku stron w poszukiwaniu podanej pare razy odpowiedzi przekracza mozliwosci ludzkie...

Starczy edytowac rejestr:

Menu Start -> Uruchom -> regedit -> HKEY_CURRENT_USER\Software\Phenomic\Spellforce2. Modyfikujesz wartosc wpisu cd-key.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...