Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Polecane posty

Mam problem z uruchomieniem gry Spellforce2: Czas Mrocznych wojen. Podczas uruchamiania wyświetla mi się komunikat :

Wymagany moduł zabezpieczeń nie może zostać uruchomiony.

aplikacja nie zostanie uruchomiona.

Mój komputer spełnia wymagania gry. Mam athlona 3000+, 1gb ram i karte graficzną geforce 8600gt.

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim rodzajem zabezpieczen jest ta gra zabezpieczona, ale jeżeli Starforcem to problemy czasami powoduje wirtualny napęd. Wyłącz go i zobacz, co się stanie. Umieszczaj też płytę w napędzie oznaczonym Master. Poszukaj też najnowszych patchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam następujący problem z grą Spellforce 2:

Podczas odtwarzania intra nie ma dźwięku.

Chociaż wątpię żeby to miało znaczenie, oto konfiguracja mojego komputera:

dwurdzeniowy procesor Intel Pentium IV 2x 2,8 GHz, 1,5 GB Ram, Geforce 8500GT 512 MB, karta dźwiękowa Realtec High Definition Audio.

Nadmienię jeszcze, że nigdy w żadnym innym przypadku nie miałem problemów z dźwiękiem.

Niby mały szczegół, ale jednak skutecznie zniechęca do obejrzenia intra :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam następujący problem z grą Spellforce 2:

Podczas odtwarzania intra nie ma dźwięku.

Chociaż wątpię żeby to miało znaczenie, oto konfiguracja mojego komputera:

dwurdzeniowy procesor Intel Pentium IV 2x 2,8 GHz, 1,5 GB Ram, Geforce 8500GT 512 MB, karta dźwiękowa Realtec High Definition Audio.

Nadmienię jeszcze, że nigdy w żadnym innym przypadku nie miałem problemów z dźwiękiem.

Niby mały szczegół, ale jednak skutecznie zniechęca do obejrzenia intra :]

Może coś z płytką popatrz u kumpla ja tam mam Spellforce-a i takich problemów ni mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem gre Spell Force 2: Czas mrocznych wojen + spell force 2: władca smoków . I wszystko jest ok do czasu gdy chce włonczyć misje. uruchamia sie wlanczam kampanie/potyczke leci wskaznik ladowania prawie do konca i gra sie zacina i pisze mi : "wystąpił bład" nie wiem co dalej z tym robic prubuje wlanczac i wylanczać i nic , pare razy odinstalowywałwm i zainstalowywalem i dalej nic ten sam bład CO DALEJ?

mam system windows Vista procesor 1.86 (słaby) 3gb ram 386mb grafiki a wymagania mniejsze wiec pytam :

CO MAM ROBIĆ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie z innej beczki. Nie ma jakiegoś programu, który umożliwił by mi grę w rozdzielczości 1680x1050? Trochu kiszka na 22 calowym monitorku grać na rozdziałce 1280x1024 ;/

Wysłałem do gram.pl takie cuś:

Witam,

chciałbym zapytać czy istnieje łatka umożliwiająca wyświetlenie obrazu w grze Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen, w rozdzielczości 1680x1050? Na liście rozdzielczości w ustawieniach gry nie ma takiej pozycji co jest dość irytujące w dzisiejszych czasach. Rozumiem, że gra wyszła już jakiś czas temu, ale powinien być przynajmniej patch umożliwiający zmianę rozdzielczości na wyższą niż 1024x1280... Jeżeli Cdprojekt nie ma możliwości bądź uprawnień na wydanie takiej łatki, proszę o interwencję u producenta. Pozdrawiam.

Sam mam panoramę 20" i to naprawdę jest wkurzające, że muszę grać (no niby nie muszę :P) na rozciągniętym obrazie...

Ciekawe co odpiszą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam mały duży problem z grą Spellforce 2. Na łamach waszego pisma jest link do strony cdp z której należy uzyskać klucz do multi. Wpisuje swoje dane i klucz przychodzi ,lecz jest on zbyt krótki o 3 człony. Krótszego keya niż ten w gazecie nie da się wpisać. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grą. pogram troche i po jakims czasie wyskakujemi mi komunikat "an access violation occurred and the program must quit" i gra się wyłacza

podam dane sprzętu jak by był potrzebny:

AMD Athlon 64 X2 Dual 3600+

ATI Radeon x1300 pro

1GB ddr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy uruchamiasz grę (pierwszy raz) to prosi cię o cd-keya na samiutkim początku a jeśli już włączyłeś grę pierwszy raz i cd-keya wpisałeś to niestety reinstalka cie czeka

Tylko że po reinstalce nie można już wpisać cd-keya. :( Zostaje taki jaki był wpisany pierwszy raz :/ Jeżeli ktoś wie jak zmienić cd-keya to proszę o szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie wpisać kod ????

Kiedy uruchamiasz grę (pierwszy raz) to prosi cię o cd-keya na samiutkim początku a jeśli już włączyłeś grę pierwszy raz i cd-keya wpisałeś to niestety reinstalka cie czeka

W to pole musisz wpisać cd-key do gry w single a nie w multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie wpisać kod ????

Kiedy uruchamiasz grę (pierwszy raz) to prosi cię o cd-keya na samiutkim początku a jeśli już włączyłeś grę pierwszy raz i cd-keya wpisałeś to niestety reinstalka cie czeka

W to pole musisz wpisać cd-key do gry w single a nie w multi.

Ja w to pole wpisałem cd-key do multi i mi chodzi (choć w multi jeszcze nie grałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...