Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Polecane posty

sHChypp Chyba masz racje ale mi się tylko tak z ta grą dzieje raz jak siedziałem z 6h tez się wyłączył ale bez przesady żeby od samego siedzenia na necie tak sie nagrzewał jak gram z otwartymi oknami nie wyłącza się narazie nie mam kasy na nowo kartę więc przeżyje grając w zimnym pokoju :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie cuś ... w trakcie misji (tylko i wyłącznie w tym miejscu) w czasie rozmowy z Thurem gdy chce się dołączyć do tego kultu kamera nie wychodzi mi do rzutu izometrycznego tylko pozostaje zza ramienia , i nie mogę nic zrobić , ani zmienić perspektywy ani przemieścić oddziałów ani nic , pozostaje restart , inne rozmowy są ok , gra przeinstalowana i nadal to samo ? Co to może być za problem ? Bo ja nie mam pojęcia ? Jest jeszcze jedna taka sytuacja , nie pamiętam już gdzie , gra oryginał .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem czy istnieje jakaś łatka na to że jak odłącza sie kompa od sieci w trakcie gry to save mają błąd i zaczyna się od całkiem nowa narazie zdazyło mi się to raz na początku gry ale teraz jak już jestem daleko i wyłonczą mi prąd podczas gry to moge cos rozwalić(ze złości)... porsze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie save'uje w trakcie rozgrywki, a jeśli masz wersje z CFDA (1.02) to masz wszystkie dostępne patche.

Sprawdziłem mój problem- działa tylko kampania i potyczka- nie mogę ani dołączyć, ani zagrać solowo w dowolnej- komunikat taki sam jak podałem w załączniku parę postów wyżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. :lol: Jestem świerzo upieczonym użytkownikiem tego forum itd itp.... ale nie o to tu chodzi... Mam problem z tą grą. Mianowicie chodzi o to, że filtrowanie aniztropowe mi nie chodzi (tzn. zmienić mogę na x2 x4 x8 x16 ale gra ich nie akceptuje i obraz wygląda tak, jakby tego filtrowania wogóle nie było) - niby to nie utrudnia rozgrywki w grza, ale mając takiego kompa i w dodtaku panoramiczny monitor (gra nie ma rozdzielczości panoramicznej) chciałbym jakoś poużywać sobie.... Wszystkie inne opcje mam ustawione na full (pixel shoader na maksymalne). Ten problem mam TYLKO w tej grze. Płytkę mam z gazetki CDA. Reinstalowałem grę z 5 razy, za każdym razem usuwałem foldery tymczasowe i zmieniałem adres instalacji.

Moje parametry:

Procek: Intel Core 2 Duo E8500 3.16GHz

Grafika: nVidia GeForce 8600Gt 256

Ram: 2GB

POMOCY!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slave997 to może być związane z twoim kompem(jest chyba za słaby)

Mam bardzo podobny konfig i chodziło sprawnie - mi to raczej wygląda na jakiś problem z myszką

MatWo mam taki sam problem a mam Geforca9600Gt ta opcja po prostu jest zrąbana ale można normalnie grać

może jest jakaś "łatka" na to.

Oj nie macie już większych problemów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i macie rację, ale dla mnie gra musi wyglądać ładnie, a nie modele składające się z prostokątów. Co prawda fabuła grywalność ścieżka dźwiękowa itp. są równie ważne.

Więc TAK!!! Przesadzam, bo chcę aby gra wyglądała ładnie. Nawet te kwadraty PODOBNO są niezdrowe dla oczu (nie to żeby komp dobrze na nie działał, ale tam :lol: ...) Niedługo może zmienię grafikę i tam sprawdzę, a jak nie będzie chodziło tak, jak należy to reklamuję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...