Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczenku

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen

Polecane posty

Witam, mam pytanie związane z grą: jeśli jakiś członek mojego teamu zginie na jego avatarze pojawia się odliczanie od bodajże 200 - o co w tym chodzi i czy jezeli jakas postać zginie to czy mogę ją wskrzesić..?

Musisz wskrzesić tę postać nim skończy się odliczanie. Aby to zrobić zaznaczasz martwą postać, a wtedy pod portretami twoich postaci pojawi się ikona wskrzeszenia, którą klikasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Ghost w dziale /Reklamacje płyt dołączonych do czasopisma/ i temacie gry XIII napisał jak ustawić dla niej rozdzielczość wyższą niż pozwalają na to opcje domyślne (za co zresztą dziękuję). W spellforce 2 też jest jakiś tego typu trick ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, nie wszyscy są tacy głupi :P oczywiscie ze tak, nawet próbowałem znalezc cracka do tej gry ale nie znalazłem :P Jak mi nikt nie odpowie to najwyzej nie bede grał i juz...

Taa crack i oryginalna gra. Nawet nie próbuj dalej szukać. Wiesz o czym mówisz? Na razie słowne upomnienie. Zapoznaj się z regulaminem forum.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rowniez mam problem z kluczem do multi.

W pole Identyfikator sieciowy (czy jakos tak) staram sie wpisac klucz, ktory dostalem e-mailem, ale pojawia sie oczywiscie pewna przeszkoda :D wpisac moge tylko niecale 4 "bloki" cd-keya i po wcisnieciu entera pojawia znany i lubiany Error code 1 :D.Ktos ma na to lekarstwo? :D

EDIT: Kolejny blad sie objawil :D intro bez dzwieku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem: w szkoleniu dowiedziałem się, że po naciśnięciu ŚPM/Insert gra się przełącza w tryb, gdzie sterujemy postacią klawiszami W, A, S, D. Dowiedziałem się też, że można przesuwać mapę strzałkami. Niestety, u mnie to nie działa. To u mnie jakiś błąd czy w grze? Żeby było głupio nie mogę znaleźć opcji konfiguracji sterowania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, mam problem. Otóż gdy przychodzi czas wpisania cd-key-a nie ma opcji potwierdź... Ktos wie co z tym zrobic?

Na pewno dobrze wpisałeś cd-keya ?? Sprawdź 10 razy :D. Ja tak miałem jak go źle wpisałem.(oczywiście trzeba wpisać razem z myślnikami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twoim wypadku zdecydowanie musisz ustawić zgodność gry z Windows 98.

To była druga rzecz jaką zrobiłem i obwiniałem za zaistniałą sytuację ale jednak gra dalej nie działa nawet po ustawieniu zgodności we właściwościach na Windows 98. Dodatkowe zaznaczenie opcji: "Uruchom w rozdzielczości ekranu 640 x 480" też nic nie pomaga :/ Co mam zrobić aby ta gra zadziałała ??

P.S

XIII oraz Mafia Tycoon działają bez zarzutu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie jakie znalazłem na stronie pomocy technicznej CDProjektu nie pasuje do twojej karty graficznej. Błąd wskazuje na jakiś problem z generowaniem grafiki. Ale w tym wypadku nie jestem w stanie powiedzieć co się dzieje. Proponuję jeszcze dokonanie aktualizacji Visty i ewentualnie wyłączenie zbędnego oprogramowania działającego w Windowsie. Innych pomysłów na razie nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grą. pogram troche i po jakims czasie wyskakujemi mi komunikat "an access violation occurred and the program must quit" i gra się wyłacza pisze to wiadomosc juz 4 raz bo poprzedni nikt nie pomógł moze ktos sie pokusi i odpowie co sie dzieje bo ja narazie nie znalazlem problemu jak to naprawic.

z góry dzienkuje

podam dane sprzętu jak by był potrzebny:

AMD Athlon 64 X2 Dual 3600+

ATI Radeon x1300 pro

1GB ddr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...