Skocz do zawartości
Gość kabura

Splinter Cell (seria)

Polecane posty

Hmmm, właśnie byłem na stronie i jest tam napisane ( w zawartości dema-multi) że jest ograniczony respawn dla botów :!: Czyli wychodzi na to że boty są, albo można je włączyć. Tylko jak i gdzie :?: :!:

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOOOOL!!! :D NIestety, ale muszę Cię zmartwić. Z niedowierzaniem wlazłem na stronę i ujrzałem takie oto zdanie: "Parameters: 10 minutes length games, limited respawns for both Shadownet spies (4) and Argus mercenaries (3), 10 seconds respawn length." Mniemam, że o to zdanie Ci chodziło...

Tak bardzo Chciałeś ujrzeć wyraz BOT, że pomyliło Ci się z BOTH :D Co oznacza, że są limity w respawnach dla OBU drużyn... O botach nie ma żadnej wzmianki niestety...

Heh - a miało być tak pięknie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO qr..cze :!: Rzeczywiście, ale wtopa :oops: :D . Chyba jednak za bardzo chciałem tam je ujrzeć. Dał bym se łeb urwać że było tam napisane BOT :D . Dzieki za wyrwanie mnie z tej nieświadomości. Swoją drogą kicha, że nie będzie BOT(h)ÓW :lol:

:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Splinter w maju, ale ja sobie pogrywam już i nie kupiłem u Pana Franka na bazarze !! Powiedzmy że mam rodzinkę za granicą :lol: . Tak poza tym to na bazarze słyszałem że już jest :!: :!: :!: No nic ale ja tam nie kupiłem, wierzcie albo nie.

Co do samej gry to jest wypasiona, szczególnie filmiki. Niektóre wyglądają jak by film leciał. Gra jak narazie chyba jest troszkę trudniejsza niz pierwsza część. Nie jestem daleko ale chyba jest trudniej. Sam tym razem nie musi kraść swojego super karabinu i ma już go w 2 misji :lol: i całe szczęscie. Co do misji w budynkach, to 1 misja jest częściowo w budynku i 2 jak narazie też.

To tyle narazie. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mi chodzi troszką lepiej niż w demie, miałem już misję z pociągiem i chodzi jakby płynniej, poza tym w demie miałem jakieś błędy grafiki w jednym miejscu a teraz już nie mam. Wychodzi na to że jednak poprawili co nieco. Nie powiem że na max detalach jak jest pełna "gra światłocieni" gra nie zwalnia :lol: ale na szczęście TYLKO zwalnia a nie przycina 8) . No ale od czego jest nokto i termowizor :P . Ogólnie dla mnie 9 + .
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest wcale taka trudna. Ja już jestem w ostatniej misji i musze przyznać, że robi wrażenie. Misja w pociągu była wypasista. Cud, miód. Chociaż 1-a misja też trzymała klimat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem że jest trudna, tylko trudniejsza od jedynki.

Poza tym misję w pociągu większość osób przeszła w demku, więc wiedzą że jest super. Ja jestem w misji w Jeruzalem (chyba :D ). Chodzi się tam głównie po uliczkach ( nie licząc dachu kościoła :D ) ale jest zuper. Ukrywamy się przed policją i agentami Mosadu. Musimy się spotkać z inną agentka, ale dalej wam nic nie napisze narazie (bo dopiero tam jestem :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chester80

Nie lubię pisać krótkich postów, więc zacznę od początku. Zawsze lubiłem gry akcji (wyłącznie fpp) w których strzelało się do wszystkiego co się rusza. O MGS i Thief słyszałem same dobre rzeczy ale jakoś nie mogłem pojąć jak można grać w grę w której atak na wroga jest niewskazany. Nie zagrałem nawet w te gry uważając je za głupotę. Do czasu... W zeszłym roku wpadło mi na dysk demko Splinter Cella (to drugie,poprawione i dłuższe). I to była miłość od pierwszego wejrzenia ! :) Demko przeszdłem kilkanaście razy a samą grę cztery razy ! Coś pięknego, do dziś jestem zachwycony Splinterem a misję w CIA uważam za arcydzieło ! Po Splinterze "odkryłem" Hitmana i Thiefa które są rewelacyjnymi grami. Rok 2004 dla miłośników skradanek jest wyjątkowo dobry i łaskawy - Manhunt, Hitman: Contracts, Thief Deadly Shadows no i oczywiście Splinter Cell: Pandora Tomorrow ! Demko oczywiście każdy Splinteromaniak zna na pamięć. W pełną wersję gram dopiero teraz (jestem na końcu na lotnisku) i muszę powiedzieć że gierka jest super, aczkolwiek "nie przebiła" jedynki swoją "miodnością". Brakuje mi tu takich wyrazistych i ciekawych misji jak w "jedynce", chociaż misjia "Free TV" strasznie mi się podobała i stawiam ją na równi z moją ulubioną CIA. Pandorę traktuję jako taki dodatek do jedynki, wszyscy czekamy teraz na "Chaos Theory" (obejrzyjcie sobie trailer na stronie oficjalnej, wymiata !) który mam nadzieję wniesie nowy powiew do świata Splinter Cell'a. Jeżeli pierwszego Splinter'a oceniam na 10, to Pandorze daję sprawiedliwą 9-tkę. Niejest to najlepsza skradanka roku (bo Thief 3 jest najlepszy moim zdaniem) ale i tak Pandora jest u mnie w pierwszej piątce gier roku 2004.

PS:Graliście w dodatek do Splinter Cell'a (Mission Pack) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grumbellgast
Nie lubię pisać krótkich postów, więc zacznę od początku. Zawsze lubiłem gry akcji (wyłącznie fpp) w których strzelało się do wszystkiego co się rusza. O MGS i Thief słyszałem same dobre rzeczy ale jakoś nie mogłem pojąć jak można grać w grę w której atak na wroga jest niewskazany. Nie zagrałem nawet w te gry uważając je za głupotę

Mam nadzieję, że nie szukałeś czitów na miniguna, tak jak mój kumpel zanim się dorwał do Thiefa? ;)

Po Splinterze "odkryłem" Hitmana i Thiefa które są rewelacyjnymi grami. Rok 2004 dla miłośników skradanek jest wyjątkowo dobry i łaskawy - Manhunt, Hitman: Contracts, Thief Deadly Shadows no i oczywiście Splinter Cell: Pandora Tomorrow !

HITMAN SKRADANKĄ?! Może jedynka. Ale Contracts MOŻE być skradanką, jeśli gracz tego chce. BTW, ja w tej grze wolałem chwycić za jakiegoś mocarnego guna i wyrżnąć co się da, skoro autorzy pozwalają ;)

Demko oczywiście każdy Splinteromaniak zna na pamięć. W pełną wersję gram dopiero teraz (jestem na końcu na lotnisku) i muszę powiedzieć że gierka jest super, aczkolwiek "nie przebiła" jedynki swoją "miodnością".

Bo nowy SC jest zdecydowanie łatwiejszy od pierwszej części. Pamiętam, jak gdy zaczynałem SC, przeklinałem trzecią misję (w Ministerstwie), bo co chwila mnie wykrywali :/ A PT najbardziej frustrujące misje udawało mi się przejść już za trzecim razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ Nie zagrałem nawet w te gry uważając je za głupotę. Do czasu... W zeszłym roku wpadło mi na dysk demko Splinter Cella (to drugie,poprawione i dłuższe). I to była miłość od pierwszego wejrzenia ! :)
I chwała Ci synu jako żeś się nawrócił :). Teraz nawracaj innych :P. Ja też demko przeszedłem kilkanaście (czyt. kilkadziesiąt :P) razy zanim pojawiła się full wersja. Gierka wymiata, a co do misji...hmm TGV i lotnisko są świetne...no ale dobra też powiem że jedynka lepsza :). Jednak powiem jedno...mimo całego uwielbienia dla tej gry uważam, że MGS (moja pierwsza miłóść : :) ) miał i ma lepszą fabułę. Teraz tylko zostaje czekać na Chaos Theory...oglądając teasery i chyba już kilkanaście trailerów można oszaleć (jak się jest maniakiem :P).

O jakim mission-packu mówisz i czy był on na PC ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chester80
Mam nadzieję, że nie szukałeś czitów na miniguna, tak jak mój kumpel zanim się dorwał do Thiefa? ;)

Kody, czity i trainery ? Nigdy !!! Pierwszy punkt mojego kodeksu gracza mówi wyraźnie "Nie będziesz grał na kodach i trainerach, bo inaczej skażesz się na wieczne potępienie i niełaskę a twój komputer spłonie w ogniu piekielnym" :):):) Kodów używam tylko po przejściu danej gry, głównie w celach rozrywkowych.

HITMAN SKRADANKĄ?! Może jedynka. Ale Contracts MOŻE być skradanką, jeśli gracz tego chce. BTW, ja w tej grze wolałem chwycić za jakiegoś mocarnego guna i wyrżnąć co się da, skoro autorzy pozwalają ;)

Masz rację, w sumie bardzo fajnie jest to zrobione, że kto chce ma skradankę a kto nie chce ma "wyżynankę" (i to ostrą !). Ja każdą misję przechodziłem w "Kontraktach" dwa razy: najpierw na ostro (tak jak ty) a później po cichutku, żeby dostać Silent Assasina.

Bo nowy SC jest zdecydowanie łatwiejszy od pierwszej części. Pamiętam, jak gdy zaczynałem SC, przeklinałem trzecią misję (w Ministerstwie), bo co chwila mnie wykrywali :/ A PT najbardziej frustrujące misje udawało mi się przejść już za trzecim razem.

Tak samo i ja uważam. Pierwszy Splinter był trudnieszy i często trzeba było powtarzać fragmenty misji, nie wyobrażam sobie tej gry bez możliwości zrobienia"quicksejwa" :) Ja najwięcej straciłem nerwów w Chińskich kanałach i w misji ratowania Amerykanów (zaminowany dach i piwnica z zakładnikami). Pandora jest łatwiejsza ale pod koniec wciągnęła mnie na maxa. Mniej jest tutaj alternatywnych dróg ale są i chwała za to panom z Ubisoftu. Na szczęście w Chaos Theory ma być mnóstwo alternatywnych rozwiązań i ścieżek więc zapowiada nam się godny następca kultowej (przynajmniej dla mnie) "jedynki".

O jakim mission-packu mówisz i czy był on na PC ??

Dorwałem go niedawno i zupełnie przypadkowo. Niestety nie wyszedł u nas oficjalnie i trzeba go zdobyć na własną rękę... ;) Nie mam pojęcia czy jest to oficjalny dodatek i dlaczego jedyne informacje o nim są tylko na jakichś Niemieckich stronach o grach (oczywiście po Niemiecku).

Dla graczy XBOXowych nie jest to nic nowego (są to misje z wydania konsolowego) natomiast dla PeCetowców jest to bardzo fajna sprawa. Dodatek zawiera 3 misje:

1. KOLA CELL

2. VSELKA INFILTRATION

3. VSELKA SUBMARINE

Zawiera także prześliczny filmik (intro) z wersji konsolowych, który wyjaśnia co się stało z agentami Blumstein i Medison ! Warto zagrać !

Niestety, dodatek ten nie działa na Polskiej wersji gry !!! Niezbędna jest Angielska wersja językowa, więc jest to raczej gratka dla największych maniaków Splintera. Generalnie boli mnie fakt, że nasi dystrybutorzy potraktowali tą grę (i nas też przy okazji) jak szmatę. Mam po cichu nadzieję że "Chaos Theory" nie będzie po Polsku i ukaże się od razu a nie po pół roku ! Cenega SUX !!!

http://images-eu.amazon.com/images/P/38987...03.LZZZZZZZ.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, grałem w demko i muszę powiedzieć jedno - hardcore! Gra wygląda świetnie,termowizja miażdży,wrażenia podczas pobytu na i pod TGV urywają łeb. Ale...w takich grach chyba mam jeszcze za mało praktyki - po prostu jakbym sie nie starał,zawsze mnie dostrzegą. Ale może właśnie SC byłby dobrym 'poligonem doświadczalnym' dla mnie?

. Mam po cichu nadzieję że "Chaos Theory" nie będzie po Polsku i ukaże się od razu a nie po pół roku ! Cenega SUX !!

Co do Chaos Theory - gdy ujrzałem trailer, po raz pierwszy,od kiedy interesuję się grami, autentycznie byłem pewien,że oglądam normalny FILM. Intro jakieś nakręcone,albo co...gdy zdałem sobie sprawę,że to filmik bezpośrednio z gry, oczy wyszły mi z orbit. JAKIE TO JEST REALISTYCZNE! Tekstury są kapitalnie ' brudne' i rzeczywiste, te wszystkie kamery i tryby widzenia powalają jeszcze bardziej niż w Pandora Tommorow. Szok! W pełną wersję warto będzie zainwestować nawet dla samej grafiki...

A co do dystrubutora - rany,byle nie Cenega! Ceny gier zawsze są wysokie, polonizacje fatalne a same gry wydawane z opóźnieniem. Pocieszające jest to,że póki co dwie części Splintera wydali dwaj oddzielni dystrybutorzy (obydwaj siebie warci,ale cóż). Może teraz wreszcie 'trójka' trafi w dobre łapki ? "Do trzech razy sztuka"...

BTW: Kiedy premiera? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera niestety przesunęła się marzec 2005. Ponoć ze względu na dopracowanie i wypuszczenie Splinterka na wszystkie platformy na raz. Poza tym UbiSoft przecież na święta da Prince'a więc nie warto im chyba dać też nowego Splintera.......
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość .:Ekans_Dilos:.

Ale fabułą i tak MGS'a nie przebije. Ot zwykła strzelanka okraszona kilkoma fajnymi patentami iniezlą grafą trzymająca się na szkielecie w postaci tandetnej fabuły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tandetna fabuła ? Co Ty gadasz ? Fabuła jest calkiem niezła i wzmaga napięcie z każdą misją. Poza tym Splinter to nie "zwykła strzelanka", jakbyś nie zauważył w grze lepiej większość misji przejść nie strzelając, tylko cicho skradając i unieszkodliwiając wroga. Splinter wymieniany jest jako Sneaker, albo Skradanka. Co do fabuły jednak w jednej kwestii się zgodzę. MGS ma dużo lepszą. Jednak na PC nie ma lepszej skradanki niż Splinter, może to z racjii tego, że MGS robiony jest z myślą o konsolach i przeróbki na PC wychodzą cieniutko. Powiem jeszcze tylko, że nie jestem fanatykiem Splintera, wręcz przeciwnie moją pierwszą i najlepszą skradanką z jaką się zetknąłem był...Metal Gear Solid, :) ale podchodzę bardziej obiektywnie i nie aż tak ortodoksyjnie do kwestii tej jednej ulubionej gry. :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJA!!!!

Splinterek to jedna z moich ulubionych gierek! Mam w związku z tym pytko: kupic pandore, czy czekać na SC 3? Sam nie wiem czy teraz mi sie ten zakup opłaca. No bo przecierz stówka piechotą nie chodzi.....

Nara ide szpilać w Counter Strike! 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jeśli wyczekasz do marca na 3-ójkę to zbieraj :P, zakup Splintera opłaca się zawsze :) ......, ale jeśli choć trochę kumasz angielski to kup sobie jakoś tą wersję językową, bo polska tak jak w pierwszej części Splintera nie jest raczej najlepsza ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yasiu071

to fakt, zgadzam sie :) a z MGSem jest taki problem, ze o ile wiem, na PC wyszla tylko jedna czesc - dzis juz dosc stara - a nie kazdy ma konsole.

fakt, splinter jest liniowy, ale co z tego - przedstawia jakas historie, pozwala wziąść w niej udział i do tego naprawdę ładnie wygląda (nawet najlepszy engine nie radzący sobie tak z oświetleniem nie da odpowiedniego efektu) - z tego co mi wiadomo to nie jest engine unreala :) ale moge sie mylic.

natomiast tym, ktorzy narzekaja na liniowosc pozostaje czekac na kolejne SC ktore ma wyjść w przyszłym roku - na obrazkach wygląda ślicznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda SC jest bardzo liniowy co jest wg mnie jego najwieksza wada. ale zawsze conajmniej dwa sposoby na zaliczenie misji (stealth lub zabijanie kazdego kto sie nawinie). aha yasiu071 na pc przeciez wyszly dwie czesci - jedynka i Pandora Tomorrow no nie?

BTW nie wiecie kiedy wyjdzie SC: Chaos Theory??

POZDR 4 ALL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...