Skocz do zawartości
Gość kabura

Splinter Cell (seria)

Polecane posty

SC to dobry przyklad jak wykorzystac UnrealEngine :) , wystarczy jeszcze ciekawy pomysl i mamy hit. Przyznam sie ze SC to pierwsza skradanka w jaka gralem wiecej niz 30 minut, ba, calego go przeszedlem :), gralem kiedys w thiefa, ale nawet nie wiedzialem o co w tej grze chodzi, z jkaims lukiem biegalem :P, hitman, nawet z kodami, wydawal mi sie trudny :? w MGS'a nie gralem ale mam PS2, moze sobie skompinuje i sprawdze to, jak dla mnie SC jest najbardziej "przyjazny" dla zwyklego gracza, nie wiem jak to zabrzmi ale tak "czuje" :P

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
jak dla mnie SC jest najbardziej "przyjazny" dla zwyklego gracza
Dobre spostrzeżenie :) Ja też nie grywam w inne skradanki, ale SC ma to coś i nie wymaga wiele czasu na opanowanie zasad/taktyk :) Może dlatego, że nie trzeba w nim dużo myśleć? (liniowość sama podpowiada rozwiązanie problemu)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w MGS'a nie gralem ale mam PS2, moze sobie skompinuje

ee poczekaj na MGS 3: SE ;)

a co do Pandorra Tomorrow, zajrzyjcie na www.pandorratomorrow.com

i zainstalujcie ten plug-in (chwile trwa, ale nic to), bo takiej stronki to jeszcze nie widzialem :)

a widzial ktos juz tego trailera? multi bedzie ciekawy ;)

kilku takich Fisherów to istna masakra... ten wymoczek Bond wysiada :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splinter Mógł byc czyms wielkim ale nie jest... Jest to bardzo prosta ( nie pod wzgledem trudnosci w przejsciu gry...) gra z doskonala oprawą wizualna. Nic poza tym... 7/10

Jak lubisz skradanki duzo lepszym wyborem bedzie PRAWDZIWA SKRADANKA Metal Gear Solid 2!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w grę u kolegi i nawet mis się spodobała. Grafa bardzo ładna. Odgłosy też niczego sobie. Grywalność dość wysoka ale nietety to nie gra dla mnie. Za dużo czasu trzeba mieć żeby w nią grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRA JEST SUPER! Te wszystkie efekty: cienie przedmiotów, możliwość chodzenia szybciej lub wolniej, przesłuchiwanie przeciwników i zmuszania ich do skanowania siatkówki, różne typy kamer zwykła;z pancerzem;wyczuwająca ruch, całkiem inteligentni przeciwnicy

Suma sumarum: DOSKONAŁA =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z powyższymi opiniami!! Metal Gear Solid (każda część) ZNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACZNIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE przewyższa "Syfner Cella". W ogóle nie ma nawet co porównywać. Metal 2 SoL i Sub. RULEZ!!!!!!

PS. Splinter Cell to SYF!

PS2. Nie macie co czekać na PT bo i tak nie wyjdzie!!! Nie ma po co, bo nikt tego nie chce.

PS3. MGS niepodzielnie panuje w swym gatunku

PS4. Najlepszy polski site o mgs (ciach)

Tego sita to Ci wyciąłem za forme w jakiej sie wypowiedziałeś. Może w przyszłości będziesz swe opinie wyrażał trochę mniej kontrowersyjnie, a z większym szacunkiem dle innych użytkowników - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Splintera grałem do misji w placówce CIA, ale nie można było ich zabijać więc sobie tę grę odpuściłem- pierwsza misja z SC20K czy jak mu tam i nie mozna go wykoszystac - dziwny pomysl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Splintera grałem do misji w placówce CIA, ale nie można było ich zabijać więc sobie tę grę odpuściłem- pierwsza misja z SC20K czy jak mu tam i nie mozna go wykoszystac - dziwny pomysl

Mozna wykorzystac :) Mozna niszczyc lampy, itd :) A jezeli chcesz eliminowac przeciwnikow to chyba masz troszke paralizatorow do karabinka.

Poprostu gra nie dla ciebie. Ja co prawda gry nie skonczylem ( 3 misja od konca ) to wszystki poprzednie przechodzilem nie zabijajac ani jednego kolesia :) Bron sluzyla mi wlasnie do "wylaczania" lamp i kamerek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za krasnoludem! To prawda że ta gra nie jest dla ciebie pewnie czekasz już z niecierpliwością na nowego QUAKE-a już nie możesz się doczekać aż jakiemuś kolesiowi rozwalisz głowę na ścianie :twisted: ... tak, to twój żywioł. A to że nie potrafisz skradać się i NIE ZABIJAĆ to twój problem. Nie oceniaj gry jeśli nie potrafisz w nią grać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrafię się skradać, a za quakiem specjalnie nie przepadam. jakoś do misji w CIA doszedłem w miarę "po cichu" (zawsze miałem 1 alarm w zapasie :D). Próbowałem nawet kiedyś zagrać w splintera sposobem "rambo", ale szybko kończy się amunicja, a nawet jak jej starczy to uruchamia się za dużo alarmów. Po za tym w splinterze rzeczy mi się nawet podobały - szczeolnie załapanie gościa w uścisk a la Chuck Norris i strzelanie pod jego osłoną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jeszcze nie grałem ale mam zamiar w to zagrać i mam nadzieje że misje będom tak ciekawe jak W SP :)

Nie wiem czy misje będom ciekawe, ale wiem, ze tutaj pisze sie komentarze o grze PO zagraniu w nia, a nie PRZED :) Pozdrawiam - GrOund_Z3R0

Eh razor przypatrz się temu co napisaleś i przypomnij o czym rozmawialiśmy. W ten sposób to do każdego komentarza możesz się dopisać - ale czy wniesie to coś do dyskusji ?? - RoZy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie jeszcze nie grałem ale mam zamiar w to zagrać i mam nadzieje że misje będom tak ciekawe jak W SP :)

Nie wiem czy misje będom ciekawe, ale wiem, ze tutaj pisze sie komentarze o grze PO zagraniu w nia, a nie PRZED :) Pozdrawiam - GrOund_Z3R0

Dobra, już dobra. Z tym będzie jeden problem. GrOund, a mianowicie to że ta gierka jest jeszcze w produkcji, i raczej możemy się o niej wyopowiadać przed zagraniem, ponieważ po tym co napisali w Cda o tej grze można już napisać conieco ;) Więc zaczynam :

oczekuję tej gry jak wakacji. Sam Fisher też będzie musiał być dobry bo jak nie to w mo..tfu twarz :) Jeżeli Sp osiągnąl taką popularność, to Pandora osiągnie jeszcze większą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

moim (skromnym :shock: ) zdaniem to bedzie hit ktory przebije splinter cella, argumenty:

1. jeszcze lepsza grafa i mam nadzieje ze dzwiek tesh :!:

2. jeszcze lepsze :P cieniowanie

3. multiplayer :!: :arrow: to bedzie prawdziwy hit

4. nowe zabawki sama (mam nadzieje)

5. fajniejsze (jak dla mnie) otoczenie

6. i tesh fajniejsze misie (ze wzgledu na otoczenie i nie tylko)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, własnie oderwałem i zarazem przeszedłem demko, dzisiaj wyszło, szybko download i jechane. Co tu pisać, gra wymiata, na pierwszy rzut oka nie różni się za wiele ale to pozory. Sam jakby troszkę starszy, ale cały czas w formie. Nie będę więcej pisać bo o tej grze umiem mówić chyba tylko w superlatywach bo jestem jej wielkim fanem, a zanim wyjdzie pełna wersja to demko jeszcze z 10 razy przejde!! :D

Zapomniałem za parę dni, może i jutro wyjdzie wersja multi. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Właśnie sobie ściągam SCPT_singlPlayer_demo.exe i z tego co widzę to warto. Dopiero 36% :evil: . Jeżeli gierka jest podobna do poprzednika, to już i tak wymiata :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata. Lokacje świetnie zrobione, odgłosy również.

Sam przeszedł małe szkolenie, i potrafi kilka nowych rzeczy. Rzeczywiście głos Sama jakiś starszy, ale zadania ma jaq dla 20-latka :)

Czekam teraz na Multi, ponieważ to co było pokazane w trailerze mówi samo za siebie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No nie powiem. Demko fajne, aczkolwiek trochę przykrótkie (2 krótkie misje). Już po demie widać, że gierka będzie (podobnie jak I część) troszeczkę liniowa. Troszkę niedorobiona (tylko w niektórych momentach) animacja śmierci przeciwników. Gra owszem będzie ciekawa, ale tylko za pierwszym razem. No co tu dużo gadać. Fajne, ale jeszcze czegoś brakuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...