Skocz do zawartości

Splinter Cell (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Narazie znalazłem tylko minimalne:

Processor: 3 Ghz Pentium® 4 or AMD Athlon™ 3000 (3.5 Ghz Pentium 4 or Athlon 3500 recommended). Game optimized for Dual-processor-enabled computers.

RAM: 1 GB

Wedlug mnie to pic na wode. Pentium 3GHz albo AMD 3000 , ktory ma zegar cos kolo 2Ghz....albo 3.5GHz P4 lub Athlon 3500 z zegarem jesli sie nie myle 2GHz czy 2,2. Wiemy , ze AMD pod gry itd , ale wedlug mnie to jakas nielogicznosc i brak konsenkwencji. Wedlug mnie to bedzie lazic bez problemu na dzisiejszych prockach. Wazny bedzie ram i grafa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie znalazłem tylko minimalne:

Processor: 3 Ghz Pentium® 4 or AMD Athlon™ 3000 (3.5 Ghz Pentium 4 or Athlon 3500 recommended). Game optimized for Dual-processor-enabled computers.

RAM: 1 GB

Video Card: DirectX® 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (256 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX® 9.0c-compatible (EAX" recommended) - PC audio solution containing Dolby® Digital Live required for Dolby Digital audio.

DirectX Version: 9.0c or higher (9.0c included on disc)

DVD-ROM: 4x DVD-ROM or faster

Hard Drive Space: 8 GB

Peripherals Supported: Mouse, keyboard

Multiplay: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster

*Supported Video Cards at Time of Release

ATI® X1600/X1800/X1900 NVidia® 6600 /6800/7300/7600/7800/7900

Laptop versions of these cards may work but are NOT supported.

Sczena opada. Aż strach pomyśleć jakie są rekomendowane.

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie ruszy mi :cry: :cry: :cry: trzeba pixelshader 3.0 a ja :cry: ja mam 2.0 czy coś koło tego ale reszta ujdzie w tłoku :wink::wink: i też mi sie wydaje ,ze Ubi trochę baaaaaaaaaaaaaaaardzo przesadziło z tymi wymaganiami

P.S. Według tych wymagań SC:DA powinien miec lepszą grafę niż Crysis :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cenega ujawniła swą 2 specjalną edycje kolekcjonerską :

logo_sc.jpg

W dniu dzisiejszym odkrywamy drugą kolekcję gier, która zostanie wydana w ramach niepowtarzalnych Limitowanych Edycji Kolekcjonerskich. Będzie nią jedna z najlepszych „skradanek” wszech czasów z charyzmatycznym Samem Fisherem w roli głównej, czyli… Tom Clancy’s Splinter Cell®.

Limitowana Edycja Kolekcjonerska Tom Clancy’s Splinter Cell® będzie składać się z:

.GaleriaHtmlWiadomosci185740796.jpg

- Tom Clancy’s Splinter Cell® w wersji 1.3 z kompletnie nową polską wersją językową na płycie DVD;

- Tom Clancy’s Splinter Cell: Pandora Tomorrow™ na płycie DVD;

- Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory™ na płycie DVD;

- ekskluzywnych materiałów dodatkowych na płycie DVD do wszystkich części Tom Clancy’s Splinter Cell® takich jak: rysunki i szkice koncepcyjne, filmy, tapety, wygaszacze ekranu i wiele innych;

- drukowanych instrukcji do każdej gry;

- kolorowego, 328-stronicowego drukowanego na papierze kredowym poradnika przejścia wszystkich gier;

dużego, ekskluzywnego pudełka zapinanego na magnes, z metalizowanym, wytłoczonym tytułem i lakierowanymi elementami;

- unikatowego wnętrza pudełka wyłożonego czarnym materiałem z wyjątkowym ułożeniem płyt i komponentów drukowanych;

Limitowana Edycja Kolekcjonerska Tom Clancy’s Splinter Cell® to wymarzony prezent na nadchodzące Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia dla każdego konesera gier komputerowych. Ponadto, jest to jedyna okazja, aby zdobyć ekskluzywną edycję wszystkich gier i przeżyć serię najbardziej emocjonujących operacji szpiegowskich w dziejach współczesnego świata. Tym bardziej, że cena za ten imponujący zestaw wynosi tylko 129.90 PLN.

Lekkie przegięcie z ceną....to samo dostaniemy za duuuużo taniej....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesująco wygląda ta edycja kolekcjonerska. :) Sporo bajerów i w ogóle. Dla fanów serii to dobra wiadomość, ale ja wolę same pudełka z grami bez dodatków. :) Taniej na tym wyjdę.

Jak ktoś ma galerię wydań kolekcjonerskich, to pewnie ta jego nie ominie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem, co sobie kupię pod choinkę :P Takie wydania (limitowane!) to niewątpliwie gratka dla fanów przygód Sama (do których i Ja się zaliczam;). Cena (w miarę) kusząca, poza tym ładnie będzie wyglądać na półeczce :D

A nie lepiej dać listę gier "Mikołajowi'? Czyli rodzince :D To dzień wyjątkowy, dzień w którym dostaję gierki za darmo. :santa: Także jestem fanem Sama, lecz chyba tą edycje ominę. A może dodam ją do listy gier?(tego już sporo jest :P ) Pomyślę nad tym.

Te zielone neony dodają reklamie uroku :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już wiem, co sobie kupię pod choinkę :P Takie wydania (limitowane!) to niewątpliwie gratka dla fanów przygód Sama (do których i Ja się zaliczam;). Cena (w miarę) kusząca, poza tym ładnie będzie wyglądać na półeczce :D

Gorzej, gdy trzy pierwsze części ktoś już ma. :( Może części pierwszej i Pandora Tomorrow nie mam w edycji premierowej, ale kupować dwa razy to samo nie mam ochoty. Szkoda, że nie będę miał tak fajnego pudełeczka. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt takie limitowane wydania kolekcjonerskie to wspaniała rzecz(a ile jest potem szpanu, przez znajomymi :P ), dla wszystkich fanów Sama. Ja poczekam, aż Cenega ujawni pozostałe dwa wydania kolekcjonerskie(już jest Splinter i PoP) i się będę zastanawiać co wybrać.... Pewnie PoPa, chyba, że dadzą GTA :P, ale nad Samem tez się zastanawiam....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedam dwie części SC, bo jednak dostanę edycje kolekcjonerską na święta :) Allegro to dobra rzecz :P

Dziś zdecydowałem, że chcę ją mieć.

Gorzej, gdy trzy pierwsze części ktoś już ma. Sad Może części pierwszej i Pandora Tomorrow nie mam w edycji premierowej, ale kupować dwa razy to samo nie mam ochoty. Szkoda, że nie będę miał tak fajnego pudełeczka.

Zawsze można wejść na aukcje internetową i sprzedać gry :) Ale nie wiem czy to by się opłacało, czy nie.

Edycje kolekcjonerską GTA chyba w tym roku nie zrobią. Może w następnym? To byłoby coś! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to są wymagania zalecane czy minimalne?

Na takich wymaganiach spokojnie pójdzie CoH. Ja mam 512MB a gram normalnie na średnich detalach.

Pentium 4 3.5 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP.

Z takim sprzętem będziesz mógł grać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez zastanowienia kupię najnowszą część Splinter Cella :) Także jestem fanem tej gry.

Napewno będzie bardzo dobra. U mnie z miejscem na dysku nie ma problemu. Jeszcze 60GB jest wolne :P Najbardziej boje się wymagań. Na moim kompie może się zacinać, ale coś się wykobinuje, aby chodziła płynnie.

Kasiorke schowałem w majtkach, abym nie musiał potem jej szukać :lol2: Nie no, leży w bezpiecznym miejscu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie moja ulubiona skradanka:)

szkoda że nie mam z kąd załatwić dwójjki :(

Można za grosze z Kolekcji Klasyki (w dowolnym sklepie z grami) lub za trochę cięższe pieniądze z Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej Cenegi. A jednak zdobycie części drugiej nie jest takie trudne. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell to super seria, moja ulubiona :D Właśnie skonczylem Chaos Theory i czekam do 20.XI zeby kupic cieplutkiego Double Agenta :D Tylko chyba bede musial grac na najnizszych detalach bo wymagania ma dosc wysokie :P A co do Limitowanej Edycji: nawet ciekawe, ale nie będę płacił ponad 100zł za 3 dodatkowe misje i wygaszacze ekranu z SC :lol: Moze kupilbym gdyby kosztowalo gdzies 60-70zl ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M. Ironside wysmienicie podstawił głos pod Sama, ale pan Baka zblizyl sie do ideału :D Dobrze dobiera nutę głosu do zaistniałej sytuacji, ogólnie to super spisuje się w roli polskiego Sama. A prace nad podstawianiem dzwieku w Double Agent powinny już trwać wiec trzymajmy kciuki za pomyślną polonizację : D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...