Skocz do zawartości
Gość kabura

Splinter Cell (seria)

Polecane posty

Niedlugo Splinter Pandora wylazi za 20 zl w Cenedze wraz z Max Payne'm

Dla mnie to klasyka. Nieukończona klasyka. Zamierzam po raz kolejny zapoznać się z tymi popzycjami, bo naprawdę warto. Wam też polecam takie rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jedynką zapoznałem się dzięki CD-A i wpadłem w zachwyt, potem kupiłem jakoś po taniości Pandorę i to był już dla mnie szok, a potem (też po taniości zanabyłem trójkę i to był już cios po którym zostałem fanatykiem i wyznawcą trzech zielonych punktów świecąych w ciemności.

w każdej części nowe możliwości, nowe manewry i coraz większa adrenalina - zobaczą czy nie, uda się przeskoczyć przez korytarz cichcem czy nie.

Graficznie seria wymiata, nawet pierwsza część, a trójka to już pierwsza liga nawet mimo upływu czasu, który minął od jej premiery (imho wygląd lepiej od ostatniego Hitmana).

wyżej ktoś wspomniał misję z pociągiem - moment w którym Sam wisi uczepiony wagonu i mija nas drugi pociąg był chyba jednym z bardziej adrenalinogennych momentów grach wogóle (porównywalny z pojawianiem się dziewczynki w F.E.A.R.)

podoba mi się również to, że można grę przejść stosunkowo łatwo jeśli chce się tylko zaliczyć kolejne misje, ale przejść te same misje na 100% to już wyzwanie dla maniaków.

wymiata też tryb sieciowy (pod warunkiem, że znajdzie się dobrego gracza - czyli moim zdaniem takiego który chce przejść misję po cichu, a nie takiego który będzie rozdawał headshoty każdemu napotkanemu wrogowi)

z dwóch trybów bardziej podobał mi Co-op, bo deathmatch mnie jakoś nie zachwycił.

co mogę dodać, może tylko to że czekam na czwórkę (im częściej oglądam filmiki tym bardziej czekam) bo to będzie hit murowany (pod warunkiem, że jakiś geniusz nie zrobi z Samem tego co zrobili z R6 Lockdown)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowa bo jedna z nielicznych skradanek.Dla tych co lubią ciemność, tajemniczość i pozbywanie się wrogów bez użycia broni to serdecznie polecam.Klimat tej gry jest niezwykle wciągający we wszystkich odsłonach serii.Ale i grafika oraz muzyka nie pozostawiają wiele do życzenia a szczególnie wyrurznie tu efekty dzwiękowe.Muzyka bowiem jest idealnie dopasowana i 1 część gry pod tym względem narobi "smaczku" na następne częśći serii.Polecam...p0zdr0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę doczekać się DA, to będzie genialna gra, takiego szoku jak pierwowzór nie zrobi, ale będzie genialnie. Ośmielę się stwierdzić, iż nawet lepiej niż w Hitmanie...

Tak na marginesie czytałem książkę SC - w Polsce, Kolekcjoner (beznadziejne tłumaczenie tytułu) - jest nawet niezła, ale całą przyjemność czytania psuje koszmarne tłumaczenie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy widzicie w tej gierce. Za nudna jest Czeka sie 15 minut by ubić strażnika, robi parę kroków i znów się czeka... Żenada.

Znajdź sobie inny gatunek. W skradankach właśnie o to chodzi - żeby cierpliwie czekać na odpowiedni moment wyeliminowania wroga. To nie gra akcji, że spotkasz tony ołowiu i totalną rozpierduchę. Tutaj są cienie, noże i nowoczesne zabawki. I to jest esencja skradanek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy widzicie w tej gierce. Za nudna jest Czeka sie 15 minut by ubić strażnika, robi parę kroków i znów się czeka... Żenada.

Przykład totalnego quake-ćwoka.... po pierwsze... nie czekasz 15 min, jak potrafisz się dobrze skradać, po drugie... nie czeka się tyle czasu by ubić przeciwnika.. !

Czy ty myslisz, ze w grze chodzi tylko o to by powybijać wszystkich z mapy ?! lol .... to jest dopiero żenada :D

Ty nie rozumiesz co ludzie widzą w grach typu "sneaker" .. dlatego że nie masz pojęcia czym naprawdę te gry są...

... Nie wiem czy jesteś fanem Quake III, ale zakładam, że jesteś....

Powiem cio coś.... ja nie widze nic w Bieganiu 60 km/h skakaniu na 20 m w wzwyż i przyjmowanie na klatę 2 rakiet.... wychodząc z tego bez szwanku... Quake i gry jemu podobne, to jest dopiero totalna nuda i monotonia.... w szczególności monotonia. Ta gra jest totalnie "bezmózga"

jedynie co tam jest wymagane to refleks i gibkie palce... nic pozatym...

Esensją "Sneakerów" jest krycie się w ciemnościach i kombinowanie jak ukończyć misje nie będąc przy tym w ogóle zauwazonym.. zacytuje ci cytat z Hitman: Blood Money ...

"(...) Then like a ghost disapear.... a phantom"

..... i o to chodzi człowieku....

teraz ty mi wytłumacz co ty widzisz w grach typu Quake i tym podobnych, bo analizujac twój post, zakładam, że sięw takich lubujesz....

Graficznie seria wymiata, nawet pierwsza część, a trójka to już pierwsza liga nawet mimo upływu czasu, który minął od jej premiery (imho wygląd lepiej od ostatniego Hitmana).

Fakt, grafika z SC 1 dalej wygląda atrakcyjnie (co innego tekstury)... ale na pewno nie lepiej od Hitman: Blood Money... z nim może jedynie Chaos Theory konkurować....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj informowaliśmy Was, że kolejna odsłona gry Splinter Cell, która prawdopodobnie zostanie zatytułowana Splinter Cell: Conviction trafi jedynie na konsolę Xbox 360. We wczorajszym cytacie: "Potwierdzamy, że następny tytuł z serii Splinter Cell, następna odsłona po Tom Clancy’s Splinter Cell: Double Agent, ukaże się wyłącznie na X360, jako świadectwo możliwości potężnej konsoli w dostarczeniu wrażeń, jakich nie może dostarczyć żadna inna konsola". nie było jednak mowy o wersji przeznaczonej na komputery PC, można więc było spekulować że właściciele blaszaków również otrzymają odpowiednią edycję programu.

Wszelkie wątpliwości rozwiała lista gier zaprezentowanych przez giganta z Redmond, Splinter Cell 5 widnieje na niej bowiem nie tylko na Xbox 360 lecz również na komputery osobiste. Jak dla mnie, to bardzo dobra wiadomość ponieważ seria zrodziła się na blaszakach i nie mogę sobie wyobrazić, aby mogła je teraz opuścić!

A więc info ze strony głównej CDA już nie istotne jest naszczęście bo już zacząłem szukać wszystkich info na ten temat i natknąłem się na to .Też nie mógłbym sobie wyobrazić żeby SC który powstał na PC przeniósł sie na konsole...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie mi się udało zabić Nikoladza, kampania dobiegła końca. Jednak wciąż nie zaspokoiło to mojego głodu, czego efektem będzie sięgnięcie po demo Pandory, a później i może pełniaka. :) Z całą pewnością gra warta uwagi i gdyby nie CDA to bym nigdy nie spojrzał na tą rewolucje jaką wniósł SamFisher. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie mi się udało zabić Nikoladza, kampania dobiegła końca. Jednak wciąż nie zaspokoiło to mojego głodu, czego efektem będzie sięgnięcie po demo Pandory, a później i może pełniaka. :) Z całą pewnością gra warta uwagi i gdyby nie CDA to bym nigdy nie spojrzał na tą rewolucje jaką wniósł SamFisher. :)

Oj a wniósł wielką Pandora chmmm grałem ale CHAOS THEORY lepsze szkoda że ten SC z CDA mi nie działa (wogóle nie działa klawiatura w grze tylko Escape działa :x :x :x )....Miejmy nadzieje ,że Double Agent będzie lepszy od wszystkich dotychczasowych razem wzietych :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki prezentujące DOUBLE AGENT wyglądają po prostu... zabójczo. Jako zagorzały entuzjasta serii SC, nie mogę się doczekać połowy listopada, kiedy to gra ujrzy światło dzienne. Zastanawiam się nad tak chwalonymi przez twórców "wyborami moralnymi" - w poprzednich częściach pełniły one rolę marginalną (żeby nie powiedzieć znikomą). Tutaj ma być to wszystko bardziej rozbudowane, ma sprawić że Sam Fisher będzie nam się jawił jako człowiek z krwi i kości, nie li tylko maszyna do wykonywania rozkazów...

:arrow: Połowa Listopada to data premiery swiatowej czy Polskiej???

:arrow: Tez mnie zastanawiaja wybory moralne mam nadzieje ,że nie zdominują gry ,ale bedą miały znaczny wpływ na rozgrywkę.

:arrow: Ale z drugiej strony ma być mało HIGH-TECHOWYCH zabawek a to mnie nie pokoi bo to było swoistym atutem poprzednich serii....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tak chwalonymi przez twórców "wyborami moralnymi"

http://www.ctrlaltdel-online.com/comics/20061016.jpg

Ja szczerze mówiąc wobec DA przejawiam tylko zainteresowanie nowościami, jakie wprowadzi ta gra, bo wiem, że jej na swoim kompie nie odpalę :) Skoro Oblivion zawiesza mi się 1,3 sekundy po odegraniu intra z powodu zbyt małej ilości pamięci w karcie graficznej, to ja odpadam. Wprawdzie będzie też na PS2, ale przykład Just Cause mówi nam, że prawdziwą moc ta gra pokaże dopiero na Xboksie 360, a na PS2 wyjdzie straszydełko...

Dobrze widzę w wymaganiach, że potrzeba 1GB RAM, 3,5 gigowy procesor i 8 GB miejsca na dysku? ](*,)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tak chwalonymi przez twórców "wyborami moralnymi"

http://www.ctrlaltdel-online.com/comics/20061016.jpg

Ja szczerze mówiąc wobec DA przejawiam tylko zainteresowanie nowościami, jakie wprowadzi ta gra, bo wiem, że jej na swoim kompie nie odpalę :) Skoro Oblivion zawiesza mi się 1,3 sekundy po odegraniu intra z powodu zbyt małej ilości pamięci w karcie graficznej, to ja odpadam. Wprawdzie będzie też na PS2, ale przykład Just Cause mówi nam, że prawdziwą moc ta gra pokaże dopiero na Xboksie 360, a na PS2 wyjdzie straszydełko...

Dobrze widzę w wymaganiach, że potrzeba 1GB RAM, 3,5 gigowy procesor i 8 GB miejsca na dysku? ](*,)

Dzięki za link z komiksem... :P A co do wymagań ----> dobrze widzisz, dokładnie ZALECANE

ZAJEFAJNY komiks :wink::P ..............ale czy naprawdę trzeba będzie procka 3,5 GHZ???????? Tożto normalnie Crysis bedzie przy tym wysiadał pod wzgledem wymagań......trzeba bedzie na gwiazdkę o Core2Duo coś widze poprosić. :wink::wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy to chcemy (a jak ktoś nie chce to...no cóż:P). CENEGA POLAND--->15 LISTOPAD-->PREMIERA W POLSCE--->89,90...zacieramy ręce

Szkoda tylko, że wymagań nie będzie miał, jak części poprzednie. Najwyższa pora wymienić PieCyka. Dla "Podwójnego Agenta" raczej warto...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że wymagań nie będzie miał, jak części poprzednie. Najwyższa pora wymienić PieCyka. Dla "Podwójnego Agenta" raczej warto...

IMO nie warto robić upgrade'u pod SC:DA... jeśli miałbym kasę z przeznaczeniem na sprzęt do grania w nowe gry, to wybrałbym XBOX 360 - ruszy na nim i Double Agent, i Oblivion, i pięknie wyglądające Just Cause... Nie, M$ Polska mi nie zapłacił za ten tekst (a szkoda :( ), ale takie jest moje osobiste przekonanie, poza tym przypuszczalnie w ten sposób ta konsola będzie reklamowana w naszym pięknym, zamożnym kraju...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że wymagań nie będzie miał, jak części poprzednie. Najwyższa pora wymienić PieCyka. Dla "Podwójnego Agenta" raczej warto...

IMO nie warto robić upgrade'u pod SC:DA... jeśli miałbym kasę z przeznaczeniem na sprzęt do grania w nowe gry, to wybrałbym XBOX 360 - ruszy na nim i Double Agent, i Oblivion, i pięknie wyglądające Just Cause... Nie, M$ Polska mi nie zapłacił za ten tekst (a szkoda :( ), ale takie jest moje osobiste przekonanie, poza tym przypuszczalnie w ten sposób ta konsola będzie reklamowana w naszym pięknym, zamożnym kraju...

A czy ktoś może podać wymagania SC:DA??? Bo w google się nie moge doszperać

XboX 360 kupiłbym dla wielu gierek ale nadal przy PieCyku zostaję......ale z drugiej strony patrząc na X360 gierecki(premierowe) są po 260 zł wiec interes nie zbyt dobry.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie znalazłem tylko minimalne:

Processor: 3 Ghz Pentium® 4 or AMD Athlon™ 3000 (3.5 Ghz Pentium 4 or Athlon 3500 recommended). Game optimized for Dual-processor-enabled computers.

RAM: 1 GB

Video Card: DirectX® 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (256 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: DirectX® 9.0c-compatible (EAX" recommended) - PC audio solution containing Dolby® Digital Live required for Dolby Digital audio.

DirectX Version: 9.0c or higher (9.0c included on disc)

DVD-ROM: 4x DVD-ROM or faster

Hard Drive Space: 8 GB

Peripherals Supported: Mouse, keyboard

Multiplay: Broadband connection with 128 kbps upstream or faster

*Supported Video Cards at Time of Release

ATI® X1600/X1800/X1900 NVidia® 6600 /6800/7300/7600/7800/7900

Laptop versions of these cards may work but are NOT supported.

Sczena opada. Aż strach pomyśleć jakie są rekomendowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...