Skocz do zawartości
Gość kabura

Splinter Cell (seria)

Polecane posty

Ok,ok, jeśli to wszystko prawda to wierzę i współczuję. Mi tam Chaos Theory się podobał, mimo że faktycznie nie wniósł rewolucji, wszystkie elementy poprzednich Splinterów dopracował niemal do maksimum. I misje miał ciekawsze, bo mniej liniowe. Swoją jeśli wolisz MGS-a, to dziwne że nie masz konsoli, bo na kompie ta gra ujawnia z 80% swoich możliwości (nie mówiąc już o tym że MGS3 w ogóle na PC nie ma). No cóż, twój wybór.

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

True true.. chaos theory dobra gierka, ale że tak powiem... Po graniu w poprzednie części too.. jakiś taki.. łatwy ten chaos theory się wydaje. W trudnych momentach wystarczy gwizdnąć, żeby sobie przeciwnik podszedł i wtedy go kilim :)

Ale mimo wszystko i tak się ciekawie grało. Chociaż raczej, niż grywalnością to bardziej przykuwał uwagę grafiką :)

Ale co tam. Czasu spędzonego z CT nie żałuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co? ty, ty... morderco! Zabijałeś wszystkich przeciwników? Ja z ręką na sercu przyznaję się, że nie zabiłem ani jednego niewinnego strażnika "pozwoliłem im wrócić do domów i żon..." Przeszedłem grę na 100%. Straciłem na to 10 wieczorów, ale ta gra jest świetna!!! Nie mogę się doczekać Double Agent.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no :) przez kilim chciałem wyrazić bardziej unieszkodliwienie ;p czyli lekkie podduszenie RMB, albo kop w krocze z ukrycia :D

Na 100% udało mi się przejść chyba ze 4 misje.. a reszty mi się nie chciało powtarzać.

A tak w ogóle to fajne texty mówi Sam i koleś którego ma za human shielda podczas interrogatingowania (fajny wyraz ;d)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo.

Widzialme trailer SC-DA na X360.Wyglada calkiem calkiem ze tak powiem.Ciekawe czy wyjdzie na PC i czy kompy go pociagna(no o swoj sie nie boje....ale ale zawsze moze byc tak jak przy doomie III ze niby GF3 mial go ciagnac....).Grafa jest swietna na X360...

Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sama będzie na PC! SCDA tworzony jest przez dwa zespoły, Ubisoft Montreal (Xbox, PS2) i Ubisoft Shanghai (Xbox360 i PC). SCDA chodzi na zmodyfikowanej technologii Chaos Theory, który według mnie miał naprawdę małe wymagania, więc Doable Agent też będzie miał stosunkowo niskie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu. Jak właczyłem Chaos Theory to szok. Gierka jakby nie patrzeć wygląda bardzo ładnie, a do tego hula na moim 9600PRO 128 :] aż sam się zdziwiłem jak odpaliłem :)

No ale tym się przecież cechują gry, które są dopracowane :)

A oglądając screeny z Double Agenta w CDA którymś to wcale nie byłem olśniony. Oczywiście grafika nadal jest śliczna podobnie jak w CT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell to świetna gra. Żałuje trochę, że nie mam za dobrego kompa, żeby się rozkoszować pełnymi detalami, ale i tak wygląda bardzo dobrze. Ma też świetny klimat (ah, to chowanie sie w cieniach) i fabułę, a to co potrafi Sam Fisher jest po prostu niesamowite. Niestety grałem tylko w pierwszą część, gdy była w CDA, ale, jak juz napisałem, mam za słaby komputer na kolejne części.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Splinter Cell to świetna gra. Żałuje trochę, że nie mam za dobrego kompa, żeby się rozkoszować pełnymi detalami, ale i tak wygląda bardzo dobrze. Ma też świetny klimat (ah, to chowanie sie w cieniach) i fabułę, a to co potrafi Sam Fisher jest po prostu niesamowite. Niestety grałem tylko w pierwszą część, gdy była w CDA, ale, jak juz napisałem, mam za słaby komputer na kolejne części.

Chcesz zobaczyc fabule w tego typu realiach???

Zagraj lepiej w Metal Gear Solid.Jedynka mimo ze graficznie nie jest Splinterem to fabularny wypas.Nie ma lepszej gierki skradankowej.Dwojka to graficznie Splinter ale fabula jak na MGS'a siadla ciut,choc i tak bije Splintera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą grą "sneaker" jeżeli bierzemy pod uwagę jedynie mechanike - jest niewątpliwie Thief III: Deadly Shadows.. MGS jest zbyt idący za daleko w fantastykę... mnie osobiście sięnie podoba.... a tak naprawdę najlepszą z najlepszych skradanek jest.... Tryb "Versus Mode" w Splinter Cell: Chaos Theory... tam dopiero trzeba kombinować by nie zostać wykrytym :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, zwłaszcza, że w singlu strażnik potrafi wejść do totalnie ciemnego pomieszczenia (tak totalnie, że jak zdejmę noktowizor to widzę czarny ekran :D ) i jeszcze się rozgląda, jakby czekał na ogłuszenie :roll: Inny przykład?? Jak mu przed nosem rozstrzelam żarówkę (wystarczy tylko, żeby nie widział skąd strzelam), to pójdzie sprawdzi, powie, że "nobody in here" i dalej będzie stał w "czarnym ekranie" :lol: Raczej nie jest na tyle inteligentny, żeby pójść za głosem wystrzału. A w versus mode to całkowicie inna sprawa. Przekradanie się to jeden problem, a życie najemnika też potrafi być BARDZO trudne :twisted: A pisze to człowiek, który w singlu nie ma żadnych problemów na poziomie expert 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą grą "sneaker" jeżeli bierzemy pod uwagę jedynie mechanike - jest niewątpliwie Thief III: Deadly Shadows.. MGS jest zbyt idący za daleko w fantastykę...

LOL, kradziej działający w mieście pełnym magii, korzystający z różnych fantastycznych wynalazków to niby nie idzie w fantastykę? :D MGS rzuca nas z konkretnymi broniami, w większości przypadków mogącymi zaistnieć w rzeczywistości, w konkretną sytuację (jeśli zimna wojna jako tło dla MGS3 jest pójściem w fantastykę)... Nie jest to oczywiście political-fiction jak w Splinter Cellu, którego fabułę też można uznać za drętwą i niektórym ludziom nie przypasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...