Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

2 hours ago, Devius said:

Co w tym dziwnego? Jeśli gra do działania wymaga Steama, a nie ma jeszcze premiery to chyba logiczne, że nie może jej zainstalować XD

Biorąc pod uwagę, że przy preorderach na Steamie jest (jak developer włączy) pre-load, to czemu kopia pudełkowa miałaby nie mieć takiej możliwości? 

Poza chęcią zrobienia z wersji cyfrowej tej bardziej atrakcyjnej.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłabym sobą, gdybym w przeciągu miesiąca nie kupiła czegoś, co tak naprawdę nie jest mi potrzebne, ale z jakiegoś mało ważnego powodu i tak to kupię.
Na przełomie września/października wypadło na słodycze z Ameryki. :laugh:
 

Spoiler

1IM5vj5.jpg
nestle-baby-ruth-snack-size-candy-bars-1
twix-peanut-butter-chocolate-cookie-bars
p153517z2.jpg

To wszystko kupiłam jakoś w połowie września, także do dziś nic się nie ostało. :P 

Jeśli Amerykanie robią coś dobrze, to z całą pewnością są to produkty z masłem orzechowym. Reese's to czysta poezja smaków słodkiego i słonego. Jak kiedyś natkniecie się na nie w sklepie, nie zastanawiajcie się i bierzcie w ciemno. 
Oryginalny Milky Way to również klasa sama w sobie. 
Reszta nie pozostawiła mi w pamięci mocniejszego odcisku. Były ok, ale nie na tyle, żeby chcieć je z powrotem zamówić.

Fajne doświadczenie, ale raczej obędę się bez podobnych słodkich ciekawostek.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, yojc napisał:

Amerykańskie Milky Way to nie są czasem dokładnie takie same jak europejskie Marsy?

Nein, smakował jak lepszy Milky Way - czyli na pewno nie Mars.

12 minut temu, yojc napisał:

Ja tam tęsknię za migdałowymi Snickersami (swoją drogą dziwne, że w Google pokazują białe opakowanie, jestem prawie pewien że kiedyś miały fioletowe)

Kiedyś czyli kiedy? Odkąd zaczęłam przeglądać, jakie są w sklepach, migdałowe zawsze były białe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 47 napisał:

No nic, napisz potem, czy dobre. :P

Jest dobre, ale ni cholery nie kupię go ponownie za tę cenę. Ciężkie, mocno palone i z wykręcającą mordę goryczką.
Miałem nadzieję na coś co zwali mnie z nóg (i nie mówię tu o procentach), a dostałem taki trochę wyraźniejszy stout.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Xerber napisał:

Jest dobre, ale ni cholery nie kupię go ponownie za tę cenę. Ciężkie, mocno palone i z wykręcającą mordę goryczką.
Miałem nadzieję na coś co zwali mnie z nóg (i nie mówię tu o procentach), a dostałem taki trochę wyraźniejszy stout.

polecam zatem risy leżakowane w beczkach po mocniejszych trunkach, np. po burbonie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...