Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

3 minuty temu, ZygfrydQ napisał:

i możesz kupować tylko takie z targu za 60-80zł.

Takie są najlepsze. Spodnie z targu za 60-80zł wytrzymują mi dłużej niż te markowe za 120+
To samo z resztą mam z butami, te poniżej stówki mogę nosić kilka sezonów, rok temu jak kupiłem Osirisy za 160zł to mi jednych wakacji nie przeżyły, bo podeszwa zaczęła się odklejać od samego chodzenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą różnicę to ja miałem w butach. Teraz mam jakieś Najki chyba trzeci rok i się teraz psują, podczas gdy tańsze buty zwykle nie wytrzymywały roku. Dlatego trochę się zdziwiłem jak ktoś (b3rt?) tu narzekał, że Nike'i mu padły "tylko" po dwóch latach.

Teraz mam "markowe" Jeansy i nie jestem pewien czy były warte, w porównaniu do takich targówek właśnie. Z tym, że nie jest to wciąż jakaś wyższa półka. Pamiętam tylko, że w gimnazjum miałem jakieś droższe i w sumie bardzo je lubiłem (bynajmniej nie dla szpanowania). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ZygfrydQ napisał:

Kurde, ja jeszcze trójki nie przeszedłem,

To bierz się do roboty. :P

24 minuty temu, ZygfrydQ napisał:

a Ty już w czwórkę będziesz ciupać?

A jak! :D
Ta seria najbardziej przypadła mi do gustu spośród wszystkich przygodowych, z jakimi dotychczas miałam do czynienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Germanotta napisał:

Ta seria najbardziej przypadła mi do gustu spośród wszystkich przygodowych, z jakimi dotychczas miałam do czynienia.

nieźle - dla mnie z kolei to chyba najgorsze przygodówki w jakie grałem :P (przeszedłem jedynkę i trochę dwójki; dalej już nie dałem rady)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś tak nie przypasowało mi w ogóle. Nie polubiłem żadnej postaci (zwłaszcza główny bohater był odpychający), a poza tym niektóre zagadki były bardzo nielogiczne, przez co irytujące. Fabuła też nieciekawa imo.

Dużo bardziej natomiast podoba mi się The Night of the Rabbit od tych samych twórców; co prawda dopiero zacząłem to ogrywać, ale raczej nic się nie zepsuje w dalszych etapach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, 47 napisał:

No jakoś tak nie przypasowało mi w ogóle. Nie polubiłem żadnej postaci (zwłaszcza główny bohater był odpychający), a poza tym niektóre zagadki były bardzo nielogiczne, przez co irytujące. Fabuła też nieciekawa imo.

Dużo bardziej natomiast podoba mi się The Night of the Rabbit od tych samych twórców; co prawda dopiero zacząłem to ogrywać, ale raczej nic się nie zepsuje w dalszych etapach.

Zagraj w The Book of Unwritten Tales.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 47 napisał:

No jakoś tak nie przypasowało mi w ogóle. Nie polubiłem żadnej postaci (zwłaszcza główny bohater był odpychający), a poza tym niektóre zagadki były bardzo nielogiczne, przez co irytujące. Fabuła też nieciekawa imo.

Rufusa ciężko polubić, ale reszta bohaterów jest bardziej empatyczna, zdecydowanie.

The Night of the Rabbit to wciąż to samo studio. xd
Jeszcze nie ograłam, ale miała do czynienia z Edną i Harveyem i gierka też była bardzo okay.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...