Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Accoun

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?

Polecane posty

A ja dzis dostalem i juz zamontowalem takie cos:

Spoiler

6qzjup.jpg

Nie planowalem tego zakupu, chcialem poczekac z upgrade na Volte i wciaz troche mi szkoda rozstawac sie z moja dotychczasowa 970-ka, ale ostatni update Steam umozliwia niezly supersampling, z ktorym poprzednia karta sobie juz nie radzila. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier jednak przyjechał jeszcze dzisiaj. :laugh:
Żeby nie stukać niepotrzebnie o podłogę i zwiększyć wygodę w trakcie ćwiczeń:

Spoiler

E2JVvCJ.jpg

2x10kg + mata ok. 160cmx160cm, nie jestem pewna
btw., bitumiczne hantle wyglądają śmiesznie w porównaniu z żeliwnymi 

Oslo, nareszcie można robić martwy ciąg <3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi redmi 3 pro zamówiony, długi weekend jednak opóźni dostawę [emoji32] 


A tymczasem Xiaomi wypuszcza już kolejny telefon, który zapowiada się nieziemsko.
http://www.forbes.com/sites/bensin/2016/10/25/xiaomis-new-bezel-less-phone-is-stunning/#75a7d6e96d32
Chociaż mi mój Redmi całkowicie starcza. Muszę jedynie się w końcu zabrać za zmianę nakładki systemowej (tak, nadal tego nie zrobiłem).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi ogólnie ma bardzo dobre produkty.

Kupiłem ich powerbank, jest naprawdę świetnie wykonany i ładuje na przynajmniej 90% pojemności podanej przed producenta i to dość szybko. Nie to co no-name szajs często mający nawet problemy z jednym naładowaniem telefonu do pełna mimo, że według producenta powinien starczyć na 3-4 pełne ładowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Devius napisał:


A tymczasem Xiaomi wypuszcza już kolejny telefon, który zapowiada się nieziemsko.
http://www.forbes.com/sites/bensin/2016/10/25/xiaomis-new-bezel-less-phone-is-stunning/#75a7d6e96d32

Tia, tylko zaloz na takie cos solidna obudowe bez przykrywania chocby czesci ekranu... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, tylko zaloz na takie cos solidna obudowe bez przykrywania chocby czesci ekranu... [emoji6]


Z tym to się niestety trzeba liczyć prxy zakupie takiego telefonu. Z resztą, Xiaomi ma sporo swoich firmowych etui (sam jedno używam, dostałem przy zakupie gratisowo), więc na ten telefon pewnie też coś wymyślą.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem gdzie napisać, to sobie tutaj spytam. Summoning @Fursik1 i @deffik ? Bo chyba się znacie najbardziej tutaj :P

Takie coś to raczej dobra opcja? Z tego co widzę, nic lepszego 'w zestawie' nie dostanę za taki pieniążek. Czy może lepiej czekać na jakąś okazję 70D też z kitem 18-55 za ~3,5k (znaczy o ile to realna szansa, bo obecnie 'standardowa' cena to 4k+)? Ewentualnie może znacie jakieś dobre sklepy, do których warto zaglądać regularnie? Używki kupować jakoś się boję...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZygfrydQ Jedna sprawa, zanim kupisz aparat to objedź Euro RTV AGD, FotoJokery (jeśli jeszcze istnieją, lol), Saturna i podobne sklepy i weź do ręki body z serii xxxD i xxD. Sprawdź jak Ci leżą w rękach, przyłóż do oka. Zrób to samo z Nikonami - zwróć uwagę na D7200, D7100 (następcy D90, a D7100 powienien Cię wynieść właśnie ~3.5k z kitem). Bo może się okazać, że nie będą Ci jakieś aparaty dobrze leżeć i kapa, będziesz się męczył potem. 

PS jak się zastanawiasz nad 750D to poczytaj o 760D  (lol teraz to dopiero będziesz miał namieszane) tu masz link o różnicach: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/canon-eos-750d-760d-24-mpix-rozne-rozmieszczenie-przyciskow.html

Gdybyś się tak nie upierał przy ekranie to bym Ci pewno powiedział teraz, żebyś D7100 kupił, a że nie ma to w sumie lipa.  
Nie kupuj jeszcze nic, następny tydzień poświęć na czytanie o 760D i  D7100 pod kątem filmowania - tu masz wątek na nikoniarzach http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=226453
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deffik Czytałem o 760, ale wychodzi na to, że to jest de facto 750+ekranik u góry i parę pomniejszych bajerów. Takie coś pomiędzy 750 a 70. Zarówno cenowo, jak i 'dodatkami'. Ale chyba jednak wolałbym dopłacić trochę więcej i już się na tą 70 szarpnąć, niż 760 (tym bardziej, że nie wiem jak wymierną korzyścią dla mnie będzie ten ekranik od góry, który i tak daje mniej info niż w 70).

Z tym potrzymaniem w łapkach - w sumie racja, nawet nie pomyślałem, żeby to zrobić NAJPIERW. Założyłem, że wszystko jest z grubsza podobne.

Dzięki za link, poczytam o tym filmowaniu Nikonem, jak to się ma do 70D (który jak na razie jest dla mnie modelem 'wyjściowym' i do którego porównuję wszystkie inne opcje).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...