Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

IMG_20160618_181053.jpg

Byłam dziś w Ikei. Po kilku latach marzenia o zebrze, wreszcie ją kupiłam. Deska dla skali (wiem że mam źle przykrecone wiązania, nie chce mi się tego zmieniać). 

W tymże sklepie kupiłam też dwa różne talerze, dwie miseczki, słoiczki, ściereczkę, kosz na śmieci i letnią kołdrę :P

Dorwałam też w big starze spodnie na przecenie. A potem pojechałam do praktikera po deski i bejcę, a wyszłam z pięcioma panelami.

4 stówki poszły w jeden dzień (w zasadzie więcej, ale część mi mama odda).

 

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Czekałem sobie na autobus w gorący dzień, a że miałem jakieś pół godziny czasu, z którym nie wiedziałem co zrobić to skoczyłem do biedronki po jakieś picie i ewentualną zagrychę do tego. 

jt2FmMu.jpg

Kocham ten kraj. Paragon chyba sobie oprawię w ramkę i postawię na honorowym miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JamesVoo napisał:

Kostrzyn WLKP

Wieś leżącą koło Paczkowa

Nie wiedziałem że tak blisko mieszkasz

no chyba że fursik mieszka w tym zagórzu całym

jak jednak mieszka w kostrzyniU, to trzeba by się we trójkę na jakiegoś browca tam umówić

ja mieszkam we wrześni, ty w swarzędzu, więc kostrzyn tak mniej więcej pośrodku leży, także idealnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2016 o 17:20, kiceg napisał:

JEZUSIE 

GDZIE SA TE KODY NA OTHERTEES

Kiceg, jak potrzebujesz jeszcze coś, albo potrzebować będziesz, to wal na PW do mnie bo mam kilka na stanie.

22 godziny temu, Pewker napisał:

Kupiłem garnitur, koszulę i krawat. Jeszcze tylko buty i koniec cierpienia przy chodzeniu po sklepach.

Jakie i na jaką okazję (i buty, i cały gajer)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Xysiu napisał:

Jakie i na jaką okazję (i buty, i cały gajer)?

Ślub (i wesele) siostry, potem we wrześniu na obronę magisterki (jak się ogarnę w wakacje, hehe), a dalej, za niecały rok jeszcze raz mi się przyda na ślub kościelny przyjaciela u którego byłem świadkiem na cywilnym rok temu. Nie cierpię wesel, kiedy mogę odmówić to odmawiam, ale cóż - czasem trzeba iść.

A jaki? Ja wiem, sprzedawczyni w sklepie miała swoje określenia, ja jako facet powiem tyle co typowa kobieta o samochodzie - ciemnoniebieski (ciemny, ale jeszcze nie granat). Ostatni garniak kupowałem chyba na bierzmowanie....  Także - garniak jak garniak. Przez kilka ostatnich lat nawet nie miałem zbytnio okazji i potrzeby widzieć jakie się teraz nosi. Teraz byłem na zakupach z siostrą, ta ma jakieś ogarnięcie w temacie i przynajmniej nie będzie narzekała na mój ubiór na jej weselu :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, JamesVoo napisał:

Biorąc pod uwagę ostatnią dyskusję w żalach wrzucam mój ostatni zakup. Pół roku polowałem na ten kieliszek.

 

  Ukryj treść

WP_20160618_11_16_25_Pro.jpg

 

pół roku? trzeba było do wrześni przyjechać, to byś w 5 minut kupił :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...