Skocz do zawartości

Fred, w którym oddajemy się konsumpcjonizmowi - czyli co ostatnio ciekawego kupiłeś?


Accoun

Polecane posty

Czy ktoś powiedział shitposting?! Skoro dyskusja zdechła w zalążku bo "Naragoghowi się podoba" to mogę...

10eI47k.gif

Wszystkie Fallouty od 2 to kupa (z wyjątkiem New Vegas <3), DLC od Bethesdy są za drogie i śmierdzą, właściwie to gry Bethesdy to chodzące kopiuj wklej i zbieraj ziemniaki z legendarnych skrzyń, walka w nich to już w ogóle totalny syf. Skyrim was a mistake i jest le reddit game of the century. 1/10 better buy Bad Rats.

No smile_prosty.gif

Nie łapię - Fallout 3 i New Vegas są oparte na tych samych podstawach. W jakim aspekcie trójka ma być tak bardzooo złaaaa, że wyższość NV jest podkreślana przez Was w zasadzie na każdym kroku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie licząc drobnego faktu, że fabularnie NV jest znacznie lepsza, to i znacznie lepiej zoptymalizowana. Bardzo lubię F3, ale nawet kilkudniowe kombinowanie z nieoficjalnymi patchami/modami poprawiło w niezadowalający mnie sposób działanie tej gry (choć progres był, bo gra zachciała działać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ja pamiętam, że grałem w całkowicie gołego Fallouta 3 (nawet jeszcze bez wszystkich patchy, bo kupiony był w sumie niedługo po premierze), przeszedłem całego i tylko w jednym queście pobocznym wystąpił mi jakiś błąd przez, który nie mogłem go ukończyć, i musiałem wczytać poprzedni sejw żeby skrypt zaskoczył. Serio, żadnych więcej baboli sobie nie przypominam.

Also

Mi tam dlcki do Obka(te duże, nie koniozbroje) i Skyrima pasowały, ot więcej tesowego łażenia które lubię.

I pod tym się podpisuję w tej dlckowej dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ja pamiętam, że grałem w całkowicie gołego Fallouta 3 (nawet jeszcze bez wszystkich patchy, bo kupiony był w sumie niedługo po premierze), przeszedłem całego i tylko w jednym queście pobocznym wystąpił mi jakiś błąd przez, który nie mogłem go ukończyć, i musiałem wczytać poprzedni sejw żeby skrypt zaskoczył. Serio, żadnych więcej baboli sobie nie przypominam.

A ja słyszałem o ludziach, którym Win10 działa bez żadnych problemów :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, to co u nas jest niedostępne, gdzieś indziej jest powszechne. I na odwrót.

Serio? Nie wiedziałem.

np. bataty

Bataty może i kiedyś były trudno dostępne w Polsce, ale nie dzisiaj. U mnie na pewno są w Kauflandzie i Tesco. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...