Skocz do zawartości

Eurowizja- Donatan i Cleo


grz

Polecane posty

  • Odpowiedzi 355
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

https://docs.google....mlview?sle=true

Proponuję byście popatrzyli na zestawienie ile byśmy dostali, gdyby liczyły się tylko głosy widzów. Parodia istna, to nie jest konkurs publiczności, tylko jury. Nie narzekajcie na Polaków za granicą, bo oni swoją robotę wykonali koncertowo.

Co do zwyciężcy, to nie wiem co powiedzieć, bo ta piosenka była średnia i niczym się nie wyróżniała (poza wokalistą, więc można ją łatwo skojarzyć). Wygrać powinna Holandia lub Szwecja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja po tym jak dowiedziałem się o wyniku finału:

[+18]

Youtube Video -> Oryginalne wideo

idąc tym tropem na kolejną edycję powinniśmy wystawić Szpaka, a pierwszą trójkę mamy w kieszeni.

Cieszę się, że ten mierny reprezentant Polski zajął kiepskie miejsce, bo jego "hit" jest mniej niż średni. Piosenka, która zebrała tyle wyświetleń na YT, bo postawiła na sprawdzony w dzisiejszych czasach przeciągacz odwiedzin - kobiece piersi. Oj słabo, słabo.

Chociaż wielu by się ze mną nie zgodziło i chciało mnie powiesić po tym co powiem, ale wolałbym jako reprezentantów Weekend albo Enej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem piosenka Cleo szyta na miare poziomu Eurowizji. Ani lepsza ani gorsza od reszty kału który tam był, a mielismy po swojej stronie cycki i to calkiem niezłe.

Chociaż nie bedę ukrywał, że za bardzo nie wiem, czemu one się tak poubierały i czepią masło skoro piosenka jest o mieszkańcach Mysłowic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...