Skocz do zawartości

Oceń utwór poprzednika


Sevard

Polecane posty

W sumie nie wiem co mam oceniać? :P utwór od Tesa - jest dość niewiele 'typowo' irlandzkich utworów, które by mi się podobało. Ten do nich nie należy. Takie se meh 5/10, bo przynajmniej bezboleśnie dotrwałem do końca.

Utworek Xysia to nawet nie wiem jak zakwalifikować, ale tutaj już miałem problem dotrwać do końca. 4/10

And now for something, completely different:

Spoiler

18+ z racji ryzyka uszkodzenia psychiki delikatnych

Spoiler

Zostaliście ostrzeżeni

Spoiler

 

 

 

A 'najgorsze' jest to, że nie wrzucam tego czysto dla beki, tylko autentycznie podoba mi się to... coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa wykonawcy wprawiła mnie w lekki kek.

Początek mega klimatyczny, chociaż troszkę przydługi - 8/10, bo druga część intra mi się mniej podobało.

Niestety spodziewałem się też łagodnego głosu jakiejś uroczej pani (pomimo mojej niechęci do francuskiego), dostałem jakiegoś typa, którego głos ledwo słychać zza instrumentów 5/10.

Minus jeden za złą normalizację.

Plus jeden za to, że więcej tu instrumentala niż jego dennego wokalu.

Minus jeden za niepotrzebnie ostre wstawki.

Z tych kalkulacji wychodzi mi 6/10.

Teraz co by tu wrzucić, hm... O, wiem!

Teledysk troszkę przedłuża całość, ale lubię go tak samo jak ten utwór :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę przyjemny w odbiorze kawałek porządnego southern-stoner rocka, chociaż nie do końca spodobała mi się maniera zaciągania i śpiewania nieco wyżej fragmentu refrenu przez wokalistę (szczególnie kiedy dochodziło do I'm gonna soaar liike aan eaaagle). 7,5/10

 

Edytowano przez Xysiu
podmiana linku, ponieważ tamta wersja urywała się pod koniec nagle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna mi to przypomina Korn. Lubię Korna. 8/10

Wiem, że większość tu nie lubi rapsów, ale ostatnio mi się przypomniał dość leciwy kawałek:

jak to dobrze, że w czasach gdy słuchałem tego na kasecie, internet był na korbkę a jutub nie był popularny. Pamiętam, jak się wygłupiałem, że to ja rapuję, a rodzice mając polew,  nagrali mnie niczym do teledysku hiphopowego. Gdyby to się znalazło w necie, to byłoby hitem niczym filmiki kuli...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...