Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

@lordeon

Dobra (nawet bardzo) melodia, tyle że wokal przypominał mi nieco piosenkarza country (które raczej lubię), próbującego swoich sił w innym gatunku ... Tak czy inaczej: 7,5/10

@Deathroll2097

Całkiem dobry utwór (raczej w moim typie): 8/10

Propozycja:

(Piosenka z filmu "Black Dog" z m.in. Patrickiem Swayze, Meat Loafem i Randy Travisem)

Edytowano przez KlaudiuszDruzus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EDIT: lel trep, myślisz że będzie mi się chciało wyłączać adblocka żeby zobaczyć co tam wydukałeś?

pokerglass.png

Xerber to było aż smutne

@deathroll dziwnym trafem podoba mi się wokal, daję takie 6/10 (a to serio spoko jesli metale z definicji mają u mnie jakieś 3/10 biggrin_prosty.gif)

@up nie moja bajka, prosze o ocenę kogoś innego

Edytowano przez Kiicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiicek 8/10, przyjemne.

@DM specjalnie dla ciebie przesłuchałem trochę więcej, w tym solówkę. Wciąż jednak nie chciało mi się marnować czasu, żeby zmęczyć cały utwór, więc obniżam ocenę na 1/10. Jeden z najlepszych utworów metalowych? Nawet mi cię nie żal.

@DM przestań pitolić, tylko oceniaj utwory :(

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@47: Całkiem przyjemne, chociaż nie do końca moje klimaty. 6/10

Teraz pokażę Wam mój zdecydowanie ulubiony zespół, legendę rosyjskiego metalu, Arię, i utwór "Gieroj Asfalta":

Enjoy

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KlaudiuszDruzus

Słuszne skojarzenie, Aria na pierwszych płytach mocno się inspirowała IM, po pewnym czasie jednak tworząc swój własny styl. Ale echa Ironów zawsze były, są i będą w ich muzyce obecne :)

@up: Klasyka przez duże K. Trudno ocenić taki numer inaczej niż 10/10

Propozycja ode mnie to utwór, który ostatnio ciągle chodzi mi po głowie. Niby bardzo proste granie, ale pozostaje w świadomości i naprawdę mi się podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...