Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

Dimmu Borgir skończyło się po odejściu Hellhammera, ICS Vortexa oraz Mustisa. Z dobrej, black metalowej kapeli DB stało się jakimś śmiesznym symfonicznym metalem. 5/10

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Ostatnio coś mnie wzięło na stare nagrania Roba, mimo, że dużo go nie słucham.

Edytowano przez Devius
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deathroll

Nie lubię Cavalery, większość jego projektów to zwykle mydlenie oczu - wydaje fajne single, a cały album okazuje się monotonną papką dla jego psychofanów. Jednak starej Sepultury za dzieciaka się słuchało, tym bardziej, że skład z płyty Chaos A.D. to chyba najlepszy, jaki był w tym zespole. 9/10

@Darth Metalus

No kurde, lata osiemdziesiąte, wiadomo, że 10/10. Po prostu kocham ten okres jeśli chodzi o muzykę, wszystko tam grało i buczało tak jak powinno.

"Klasyg"

Youtube Video -> Oryginalne wideo
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuda straszna, nowa wokalistka również mi nie odpowiada, zarówno pod względem krzyku jak i czystego wokalu. Jej głos zupełnie mi nie podchodzi. 4/10

http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=3&ved=0CCIQtwIwAg&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DX7bIYSVpYSU&ei=JUHmVPrIMIO8ygO22YLYAQ&usg=AFQjCNGIrt9GiVL-XE0FyHdENc5TLwj6jg

ocb link

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem że Radiohead to jest ogólnie super zespól i trzeba się nim jarać bo jest super i jest fajny.

Tak bardzo dla mnie super że 3/10. Już z podobnych klimatów co ta piosenka wolę Saltillo

EDIT: O jak pisałem posta Deathroll się wciął Lindsey jest OP w prawie każdym projekcie jaki robi. 8+/10 za za mało subtelną elektronikę.

Ale ogólnie na skrzypce mam eargasm

A teraz zupełnie inne klimaty

Edytowano przez JamesVoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deathroll2097: Lindsey coverowała Senbonsakurę? No to teraz po prostu muszę kupić jej nową płytę.

@darkdarius: 5/10

Nigdy nie byłem fanem Farbenów, ale nawet da się słuchać.

Klip mocno tripowy, ale w końcu to Björk:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Edytowano przez Xerber
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xerber - Akurat Lacuna jest spoko, może niekoniecznie w tej piosence :P

A nienudny metal jest tak nienudny że aż 3/10. Japońce spoko, ale są pewne granice :D

Coś co mi zawsze poprawia humor, także z takich klimatów

http://youtu.be/cK3NMZAUKGw

Zawsze się zastanawiam co było tego inspiracją :D

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...