Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

To trochę zaskoczę niektórych, bo Wzgórze jest jednym z niewielu tego typu zespołów, które trafiają do mnie. Nie napisałbym, że to jest ich najlepszy utwór, ale jest OK. Mocna ósemka.

Ponieważ mamy święta, to wszystkiego najlepszego ludziska.

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michaszenko

Taki skład w jednej piosence to wspaniała rzecz. Kawałek który rzeczywiście pozwala wczuć się w świąteczny nastrój. smile_prosty.gif 7/10

No to ode mnie teraz coś z przodującego u mnie nurtu muzycznego: hc

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Edytowano przez michaszenko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest mi się wypowiadać na temat całej wykorzystanej muzyki w FR4 bo ani nie grałem i nie ani nie słuchałem (kiedyś wezmę na Spotify), ale ten utwór nawet nie jest najgorszy: 7/10

Nie wiem czy to kiedyś wrzucałem (moja pamięć czasami zawodzi), ale muszę to tu dać. Nemo zawsze krul

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chłopie, zrobiłeś mi centralnie dobrze (bez skojarzeń) i wehikuł czasu - 100/10

Nie bardzo wiem co zapodać, bo poprzeczkę postawiłeś za wysoko. Hmmm, może to:

+18, bo Piersi

https://www.youtube....h?v=e11hU951tK8

Edytowano przez Deathroll2097
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemny numer, chociaż refren zdecydowanie zbyt popowy. Tekst też nie powala na kolana. 6/10

Ode mnie klasyka rosyjskiego metalu, utwór-legenda, znany chyba każdemu kto jako tako interesuje się wschodnią sceną muzyczną.

Edytowano przez Ex95
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthMetalus

Melodia była ok ... Podobnie wokal ... Dałbym wyższą ocenę, gdyby nie nachalne na obrazkach np. 666 lub pięcioramienna gwiazda obrócona jak u wyznawców tegoż 666 ... Innymi słowy - przez nachalną propagandę (co mi nie przeszkadza - gdyby nie nachalność), ocena to: 3/10

Propozycja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ludzie, nie pamiętam kiedy ostatni raz słyszałem ten utwór. Nie wiem, czy to teledysk do niego (który to teledysk widzę pierwszy raz w życiu), czy to ja się zmieniłem, ale kiedyś był dla mnie lekko na plus, teraz już nie za bardzo. Za dużo zbędnych przekleństw, przedmiotowe traktowanie kobiet i w sumie tylko muzyka wpada w ucho, więc 2.5/10.

Ten utwór pewnie jeszcze tu wróci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...