Skocz do zawartości
Sevard

Oceń utwór poprzednika

Polecane posty

Fajny punk w starych stylu, strasznie taki kawałek by pasował do jakiegoś Need For Speeda. Jednak jakość nagrania pozostawia dużo do życzenia, ale jak sprawdziłem skąd kapela pochodzi, to już mi to jakoś nie przeszkadzało. Norwegia nawet w punku lubi brud nagrań rodem z black metalu.

8/10

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Edit: Kiicek :<

Utwór Kicka: nie, nie, nie, nie, nie. Całkowicie nie mój styl, zbyt spokojne i jakieś takie, usypiające. Jedyny plus to trąbka (czy co to tam brzdęka) w tle. Ochota na takie utwory przeszła mi jakieś dobre 4 lata.

A, i wokal całkiem w porządku jest, trochę taki Beatlesowy. 5/10

Edytowano przez Devius
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jakość nagrania pozostawia dużo do życzenia, ale jak sprawdziłem skąd kapela pochodzi, to już mi to jakoś nie przeszkadzało. Norwegia nawet w punku lubi brud nagrań rodem z black metalu.

8/10

WAT

Nie, nie. Nie dopowiadaj żadnych historii, nagrania na płytach są standardowo bardzo dobrej jakości, po prostu komuś nie chciało się wrzucić ładnej wersji na yt. biggrin_prosty.gif

@Kiicek, całkiem przyjemne 7/10

@Devius IMO brak porządnego wokalu, a muzycznie to też raczej bezmyślna gra niż coś bardziej rozbudowanego, ale lubię metal, a jako że utwór jest zbyt krótki, by zmęczyć, mogę dać 7/10.

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że na Facelift da się znaleźć lepsze utwory, więc tylko 9/10.

Zastanawia mnie tylko czemu nie wrzuciłeś teledysku?

Wspomniany album został zadedykowany Andrew Woodowi (chyba nie muszę przedstawiać) oraz Glorii Jean Cantrell (matka Jerry'ego zmarła w 1987 roku). Temu pierwszemu został zadedykowany jeszcze jeden album i teraz utwór, który pochodzi z tego właśnie albumu.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthMetalus Pierwsza piosenka do ścigąłek wielce nadana 7/10//// Druga to całkiem nie moje klimaty 2/10///piosenka 3 już lepiej 7/10

@Devius Chociaż słucham metalu, to to nie dla mnie. Melodia dobra 4/10

@KlaudiuszDrusus Nie mówię nie 5/10

@Wysokiandrzej Co to, to nie 2/10

@Sevard 5/10

A to zapodaję ja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Devius mnie się podoba.

Twój utwór tak na 6/10

@DarthMetalus Iron Maden o yeya 8/10

Teraz ja buhahahahahahahahahahahahahahaha haha

Początek przypomina mi nową ścieżkę z Wiedzenia 3

Mógłby ktoś to wreszcie ocenić, bo chce wrzucić fajny kawałek!!!

Edytowano przez darkdarius
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...