Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LaserGhost

Fred w którym piszemy na co nie mamy pieniędzy

Polecane posty

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Co prawda bezproblemowo mnie na nie stać, ale problem polega na tym, że nigdzie ich się nie da dostać w moim mieście. Zasadniczo to i w innych miastach nigdy ich nie widziałem.

A JA JE MUSZĘ MIEĆ sad_prosty.gif

Lel, nie widziałem tego posta wcześniej. W moim raczej małym mieście są :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ile chce to sprzedać?

Po 66zł za roczniki 1998-2006, a 2007-2014 "są droższe", czyli razem minimum 1056zł. Ponadto za 250zł masz pełen rocznik Kaczora Donalda z 1994r.

Tak szczerze... to nie jest to drogo, każdy kolekcjoner komiksów lekko by to wziął.

Miałem to szczęście, że gdy byłem młody, to na wczasach w Zakopanym na biurku w naszym mieszkanku leżała mała kolekcja tych niezwykle dobrych opowieści Sknerusa McKwacza spod ręki Don Rosy. Były naprawdę dorosłe (hej, była nawet scena seksu, a raczej - sugestia). Gdy byłem mały to nie znosiłem Sknerusa za jego charakter, ale po przeczytaniu tego strasznie go polubiłem, może przez to, że zrozumiałem dlaczego taki jest i kim jest naprawdę.

Poza tym, jest najpotężniejszą postacią w uniwersum Disneya, mniej więcej poziom niektórych postaci z Dragon Balla.

E7IxTCA.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procek, rower (ewentualnie braku chęci na naprawę miejskiego zużytego egzemplarza), grafę. Wszystko kosztuje co najmniej dobre kilka setek, a jakoś zawsze jest coś ważniejszego na co trzeba wydać forsę :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.discogs.com/sell/item/326180837

Jeśli kogoś zastanawia skąd taka cena - polecam sprawdzić zdjęcia płyty. To jest limitowane, podwójne LP w wersji kolorystycznej "Marble". Limitowane, znaczy, że wydali tylko 1250 sztuk tego wydania. A ja niestety nie załapałem się wtedy.

Co prawda "Crying over pros for no reason (deluxe)" wygląda lepiej, ale ta płytka też ma super muzę i to jedyne miejsce gdzie ją znalazłem jak na razie. Niestety cena prawie 300zł (o dziwo ten sprzedający jest z PL) to sporo za jeden album.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie słuchasz tak niszowych zespołów, że i tak jeszcze im zostają jakieś limitki :P No i pamiętaj, że to są płyty winylowe, nie CD.

Ja walczę ze sobą, ale chyba przegram i w końcu zamówię sobie:

https://www.discogs.com/edIT-Crying-Over-Pros-For-No-Reason/release/6398286

+

http://eu.kingsroadmerch.com/the-glitch-mob/view/?id=9532&cid=2447

Łącznie wyjdzie mi za to jakoś 400zł z przesyłką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem ćwiczenie z kolorowania kredkami ołówkowymi, ale że posiadam kompletnie biedny zestaw za 3 ełro z pobliskiego supermarketu to jestem mocno zezłoszczony. Chciałbym kupić porządny zestaw 128, albo chociaż powyżej 40 kolorów, ale ceny wahają się od 40 do 80 euro :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...