Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LaserGhost

Wspominamy lata 90' ITT

Polecane posty

@up imo część uroku tamtych animców polegała właśnie na ich wysokim stężeniu czynnika "ocb", nie oglądało się tego dla fabuły, tylko dla napieprzających się zabawkowych robotów i okazyjnej golizny. No i Dronio :3

MASK mam parę odcinków na oficjalnym DVD.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up Metroida nigdy nie lubiłem, bo o wiele bardziej wolałem Ninja Cats. Część tytułów jest mi nie znana, ale za to znam i kocham równie dobre inne tytuły. Legend of Kage <3, gry z Robocopem, Punisher, Flinstonowie (nie pamiętam czy tak się gra nazywała). A co do wymienionych to Excite Bike zawsze, ale to zawsze na propsie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham gry ze złotej czwórki. Naszego Pegasusa kupiliśmy dopiero jak średni brat miał komunię. Matka wściekła była z tego powodu, ale co tam. :) I w zestawie była właśnie Złota Czwórka. Grało się w Soccera Argentyną (rzut z góry - miodzio. W Fifie powinien taki być :) ), rzucało się boomerangami, z braciakiem tłukło się w Go Dizzy Go. Ale najwspanialszy był Super Robin Hood. Szkoda że byłem za słaby by ukończyć tą grę. Ale i tak rządziła. Ta muzyczka z pierwszego świata!

hqdefault.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...