Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LaserGhost

Wspominamy lata 90' ITT

Polecane posty

A więc kreskówki? Very well.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Brakuje mi obecnie takiego kinder-horroru w mediach (Paranorman mniej więcej w to celował) (i Monster High się nie liczy bo nie jestem zbokiem)

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youtube Video -> Oryginalne wideo


Dzisiaj znalazłem, całkiem przypadkowo. Wrzucam jako przedstawiciela filmów pokroju Amerykański Ninja, Krwawy Sport i innych filmów walki które uwielbiałem jako dzieciak (w sumie to dalej je lubię :)). Sam King of Kickboxers też całkiem niezły, mimo naprawdę marnego aktorstwa, to sceny walk były niezłe jak na tamte czasy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajob pt. podwórkowe sztuki walki chyba każdy przerabiał. Tyle że u mnie to był raczej "megamroczny i uberbrutalny" Mortal Kombat.

Content:

tumblr_mutw0u2PMA1qz5q5lo1_1280.png

Miałem obsesję na punkcie tego filmu jako 7 letni szczyl. Pierwszy raz kiedy poszedłem z rodzicami do już nieistniejącego w moim mieście kina, które było tak biedne, że nawet nie miało normalnej auli, tylko plastikowe krzesła ogrodowe na płaskiej podłodze. Dziś wiem że ten film był, khem, miernotą straszną, ale nadal to jedno z najjaśniejszych wspomnień mego szczeniactwa.

BTW oficjalna strona z epoki tego filmu nadal jest online, hot damn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nikt jeszcze nie zapodał najlepszej piosenki evah!

Youtube Video -> Oryginalne wideo

tongue_prosty.gif

tej piosenki nie mogłem kiedyś ścierpieć, dzisiaj postrzegam to w kategorii "guilty pleasure". a tekst zna każdy, czy tego chce czy nie

Youtube Video -> Oryginalne wideo

a Sedinus, jak nikt inny, powinien pamiętać o tym panu:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że w latach 90. w szkołach były stołówki dla uczniów. I pamiętam że za kilkadziesiąt złotych miesięcznie można było dostać raz dziennie porcję jedzenia o rozmiarach porównywalnych z darmowymi degustacjami w supermarketach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Ultimate Stuntman był moim ulubieńcem, natomiast Super Robin Hood to klasyczny przykład gry, którą trzeba wykuć na pamięć :] wszystkie gry Codemasters na NES miały bardzo fajną, "commoodorowską" muzykę:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

"Złote czwórki" pirackie były bękarckimi klonami składanek Quattro, wydanych w USA przez Camerica. Szkoda że nie wszystkie do nas zawitały :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bomp

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Youtube Video -> Oryginalne wideo

^^^aaaa ogrywają mego ukochanego "bleka stona", muszę się położyć

Youtube Video -> Oryginalne wideo

A. Chmielarz mówi o Katharsis, zwiastun z Secret Service, z muzyką Scorpika. Destylat polskiej myśli gamedevu z drugiej połowy lat '90.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Wiem, że ten program sięga swą historią do lat '80, ale oglądałem go pasjami za czasów jego emisji w naszym kraju. Ta muzyczka z czołówki jest soundtrackiem do nadziei, jaką za sobą niosła technologia tamtych czasów :( coś czego mi brakuje w XXI wieku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro nekro tematu, to jadę dalej.

gG6bnDl.jpg

tumblr_n5xu7rtGZx1qz5q5lo1_500.gif

Jedna z najwcześniejszych kreskówek jakich pamiętam. Filmu nie widziałem (btw, zrobili sequel. Boga nie ma.), późniejszej kreskówki widziałem jeden odcinek i byłem wielce zniesmaczony.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

wiadomo, u nas tej reklamy nie było, ale chyba każdy miał z tym crapem styczność

borek-agencibig.jpg

nie czytałem TSa w czasach jego świetności, ale teraz nadrabiam zaległości. Pal licho recenzje z błędami ortograficznymi czy literówkami w tytułach gier, psychodeliczny rozkład na stronach i różne inne kwiatki - dusza tego magazynu to rysunki, komiksy, oraz przede wszystkim wszelkie miejsca gdzie stykali się czytelnicy z redakcją, zwłaszcza Triumwiratem. Najlepsze odloty z Action Redaction (jeszcze tego prowadzonego z Mr. Jedim) w najlepszych wypadkach jedynie zbliżają się do przeciętnego wymiany "uprzejmości" w dziale listowym TS. Krzyś Kubeczko ownz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jedziemy po całości

DAIMOS KURtka

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Youtube Video -> Oryginalne wideo

jest to jakaś szpetnie pocięta wersja, nie mogę znaleźć na YT wersji z polskim lektorem z pierwszego odcinka (gdzie nagrany głos ojca mówił Kazuyi co ma robić), no ale lepsze to niż nic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...